تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: حجم آپدیت ویندوز 7 چقدر هست ؟+بوجود اومدن مشگلی برای winows photo viewer

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

2 حجم آپدیت ویندوز 7 چقدر هست ؟+بوجود اومدن مشگلی برای winows photo viewer

سلام دوستان

امشب با مشگلی روبرو شدم که بعضی عکسا رو نمیتونم ببینم !!

نه تنها با ویندوز ویوئر که با پیکاسا ، acd see ، فایرفاکس ، اپرا ، kmplayer و هر نرم افزار دیگه ای هم نمیدونم چرا دیده نمیشه ....

این عکسا رو همین امروز از یک سایتی برداشته بودم و نمیدونم چرا اینجوری شدند ...

فکر کردم بخاطر اینکه حجم عکسا بالا بوه اینطوره ، اما بعد وقتی فایلای قدیمی مو نگاه کردم دیدم حجمای از این بیشتر داره دیده میشه ...

ارور میده که یا ویندوز از این فرمت ساپورت نمیکنه (البته jpeg هست) و یا اینکه ویندوز آپدیت نشده !

حالا اگه بزارم آپدیت بشه حجمش چقدره ؟ من این ویندوز رو از شهریور 91 دارمش و آپدیت نشده ... فکر کنم ورژن 2009 هم باشه !

عکسا حیاتی اند چیکار کنم ؟

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

امشب با مشگلی روبرو شدم که بعضی عکسا رو نمیتونم ببینم !!

نه تنها با ویندوز ویوئر که با پیکاسا ، acd see ، فایرفاکس ، اپرا ، kmplayer و هر نرم افزار دیگه ای هم نمیدونم چرا دیده نمیشه ....

این عکسا رو همین امروز از یک سایتی برداشته بودم و نمیدونم چرا اینجوری شدند ...

فکر کردم بخاطر اینکه حجم عکسا بالا بوه اینطوره ، اما بعد وقتی فایلای قدیمی مو نگاه کردم دیدم حجمای از این بیشتر داره دیده میشه ...

ارور میده که یا ویندوز از این فرمت ساپورت نمیکنه (البته jpeg هست) و یا اینکه ویندوز آپدیت نشده !

حالا اگه بزارم آپدیت بشه حجمش چقدره ؟ من این ویندوز رو از شهریور 91 دارمش و آپدیت نشده ... فکر کنم ورژن 2009 هم باشه !

عکسا حیاتی اند چیکار کنم ؟
    با photoshop هم باز نمی شند عکس ها ؟ این مورد بیشتر شبه ویروس هست. ولی حجم آپدیتش رو باید برید توی ویندوز آپدیت بزنید که چک کنه بعد خودش بهتون میگه چه آپدیت هایی هست و چقدر حجمشون میشه شاید تا 2-3 گیگ هم بشه ولی نمیشه دقیق گفت باید برید Windows Update رو بزنید همونطوری که گفتم و گزینه Check for Updates بعد چک می کنه و اگر خواستید می تونید آپدیت ها رو دانلود و نصب کرده.

3. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با photoshop هم باز نمی شند عکس ها ؟ این مورد بیشتر شبه ویروس هست. ولی حجم آپدیتش رو باید برید توی ویندوز آپدیت بزنید که چک کنه بعد خودش بهتون میگه چه آپدیت هایی هست و چقدر حجمشون میشه شاید تا 2-3 گیگ هم بشه ولی نمیشه دقیق گفت باید برید Windows Update رو بزنید همونطوری که گفتم و گزینه Check for Updates بعد چک می کنه و اگر خواستید می تونید آپدیت ها رو دانلود و نصب کرده.
    فوتوشاپ نصب نکردم... حالا شاید اونم فردا امتحان کنم ...

ویروس که گرفته بود و دهنمو سرویس کرد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیرو پست بتمن عمل کردم و ظاهرا" مشگلش حل شد

حالا نمیدونم این چی هست !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

13 error

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول بحث ویندوز آپدیت چون تا حالا آپدیت نکردید باید اول یک آپدیت مخصوص که خودش می خواد دانلود کنه رو دانلود کنید. این برنامه هم بعد از نصب به شما اجازه میده که بتونید از Windows Update استفاده کنید و سیستم تون رو آپدیت کنید.

اما متاسفانه حجمه این آپدیت اولی رو نمی زنه ولی فکر نمی کنم حجم بالایی داشته باشه. در هر صورت باید اول این رو دانلود کنید تا بقیه آپدیت ها رو بتونید دانلود کنید.

برای عکس هم باید ببینید که حجم دارند عکس ها یا نه ؟ همه عکس ها اینجوری شدند یا فقط عکس هایی که دانلود کردید ؟ بهتره اگر امکانش هست با یک سیستم دیگه تست کنید ببینید این عکس ها باز می شن رو سیستم دیگه یا نه

موفق باشید

8. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اول بحث ویندوز آپدیت چون تا حالا آپدیت نکردید باید اول یک آپدیت مخصوص که خودش می خواد دانلود کنه رو دانلود کنید. این برنامه هم بعد از نصب به شما اجازه میده که بتونید از Windows Update استفاده کنید و سیستم تون رو آپدیت کنید.

اما متاسفانه حجمه این آپدیت اولی رو نمی زنه ولی فکر نمی کنم حجم بالایی داشته باشه. در هر صورت باید اول این رو دانلود کنید تا بقیه آپدیت ها رو بتونید دانلود کنید.

برای عکس هم باید ببینید که حجم دارند عکس ها یا نه ؟ همه عکس ها اینجوری شدند یا فقط عکس هایی که دانلود کردید ؟ بهتره اگر امکانش هست با یک سیستم دیگه تست کنید ببینید این عکس ها باز می شن رو سیستم دیگه یا نه

موفق باشید
    سلام ممنون

بله عکس ها حجم دارند .

تعدادی از عکسهایی که دیروز سیو کردم دیده میشند و تعدادیشون نه (زیر 1 مگ دیده میشه اونایی که حجمشون بیش از 1 باشه دیده نمیشه)

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون

بله عکس ها حجم دارند .

تعدادی از عکسهایی که دیروز سیو کردم دیده میشند و تعدادیشون نه (زیر 1 مگ دیده میشه اونایی که حجمشون بیش از 1 باشه دیده نمیشه)
    خواهش می کنم.

ببینید اون هایی که دیده نمی شند همون دیروز که دانلود کردید دیده می شدند ؟ اگر از اول دیده نمی شدند که مشکل از عکس ها هم ولی اگر بعد از چند ساعت این مشکل براشون پیش اومده :

1- می تونه ویروس باشه

2- می تونید از این نرم افزار هم استفاده کنید

Stellar Phoenix JPEG Repair 2

کارش اینه که عکس ها رو اگر مشکلی داشته باشند درست می کنه

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خواهش می کنم.

ببینید اون هایی که دیده نمی شند همون دیروز که دانلود کردید دیده می شدند ؟ اگر از اول دیده نمی شدند که مشکل از عکس ها هم ولی اگر بعد از چند ساعت این مشکل براشون پیش اومده :

1- می تونه ویروس باشه

2- می تونید از این نرم افزار هم استفاده کنید

Stellar Phoenix JPEG Repair 2

کارش اینه که عکس ها رو اگر مشکلی داشته باشند درست می کنه

موفق باشید
    نه تا جاییکه من میدونم از همون اول دیده نمیشدند .
    ولی با فایرفاکس سیو کردمشون و توی خود فایر فاکس هم باز نمیشه دیگه

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه تا جاییکه من میدونم از همون اول دیده نمیشدند .
    ولی با فایرفاکس سیو کردمشون و توی خود فایر فاکس هم باز نمیشه دیگه
    خب پس یا عکس مشکلی داره یا ناقص دانلود شده عکس تون. باید دوباره دانلود کنید. در ضمن شاید اون سایت اسکریپتی داشته باشه که نشه عکس هاش رو باز کرد یعنی دانلود می شن ولی کامل نمی تونید دانلودشون کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •