تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرید کارت گرافیک مشابه این مدل

داره خودمونی میشه pianoba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض خرید کارت گرافیک مشابه این مدل

سلام

من قصد خرید سیستم دارم که با مادر بورد Asus B85 plus به من پیشنهاد کارت گرافیک Sapphire 7750 1g DDr5 شده است .

من دیروز رفتم برای خرید سیستم کل پاساژ رضا و اینور اونور رو زیرو رو کردم Sapphire 7750 1g DDr5 اصلا تو بازار گیر نمیومد . می خوام ببینم مدل مشابهی هست که به مادربوردم هم بخوره در حد همین کارایی و همین قیمت 300 و خورده ای باشه . که بگین من اونو تهیه کنم ؟

اگر میشه چند مدل جایگزین بفرمایید چون آدم تو پاساژ لنگ می مونه وقتی مدل جایگزین نداشته باشه . انشاالله می خوام فردا خرید کنم .

گارانتی های اصلیش رو هم اگر میدونید بفرمایید.

یه سوال دیگه هم دارم برای اطلاعات عمومیم کلا کارت گرافیک ها فرق می کنه که واسه مادربودر گیگا بایت باشه یا ایسوس ؟ یعنی یه کارت به هر دو مدل بورد نمی خوره ؟

ممنونم

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    انتخابهای زیادی در رنج 300 تا 400 وجود نداره.
    Geeforce GT640 کمی از HD 7750 ضعیفتر و ارزونتره
    HD 7770 یا R7 250X از 7750 قویتر و گرونتره
    7770 با برد گیگابایت قیمتی حدود 410 داره، GT640 1GBDDR5 با برد ایسوس 320 و GT640 2GBDDR5 با برد گیگا حدود 360 هستند.
    توجه داشته باشید که Radeon HD 7770 به تازگی به R7 250X تغییر نام داده.
    پیشنهاد میکنم اگه توان افزایش بودجه دارید حتماً R7 250X بخرید. کارت خنک و خوبیه و نسبت به قیمتش کارایی بالایی داره.
    اگر امکان افزایش بودجه تا بالای 400 رو ندارید دنبال Radeon HD 7750 با برد گیگا یا ایسوس بگردید و GT640 رو به عنوان انتخاب آخر مد نظر داشته باشید.

یه سوال دیگه هم دارم برای اطلاعات عمومیم کلا کارت گرافیک ها فرق می کنه که واسه مادربودر گیگا بایت باشه یا ایسوس ؟ یعنی یه کارت به هر دو مدل بورد نمی خوره ؟

ممنونم
    تنها فاکتور تعیین کننده وجود درگاه PCI Express 2.0/3.0 در مادربرد مورد نظره. در حال حاضر تمام کارت های گرافیک از این درگاه استفاده میکنند و شما میتونید هر کارت گرافیکی رو به هر مادربردی که این درگاهو داشته باشه وصل کنید. ادعاهایی نظیر "کارت گرافیک X با مادر برد X' سازگارتره و ...." صرفاً جنبه بازاریابی داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •