تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: اجرا نشدن PES 2013 در Z510 ------> ویندوز 8.1

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض اجرا نشدن PES 2013 در Z510 ------> ویندوز 8.1

سلام دوستان. من یک ماه میشه Lenovo Z510 گرفتم. ولی هر کاری کردم نتونستم PES 2013 رو در ویندوز 8.1 روش اجرا کنم. درایورهای انویدیا و اینتل رو هم به آخرین نسخه هاشون آپدیت کردم ولی بازم فایده نداشته. حالا میخوام بپرسم که علاوه بر انویدیا و اینتل، باید درایورهای دیگه ای رو هم نصب کنم؟؟
    یه عکس هم از تنظیمات میزارم ببینید چیزی دستگیرتون میشه؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک چیز دیگه بگم که روی ویندوز 7 خیلی راحت اجرا میشه و همه رو GOOD میزنه.

2. این کاربر از misagh8900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض

با حجم کارت گراف ات مشکل داره . شما حتما اول درایور اینتل hd رو بروز و کامل نصب کنید و بعد برید سراغ nvidia . در کل مشکل ات کاملا گرافیکی هس.

4. این کاربر از faraname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

با حجم کارت گراف ات مشکل داره . شما حتما اول درایور اینتل hd رو بروز و کامل نصب کنید و بعد برید سراغ nvidia . در کل مشکل ات کاملا گرافیکی هس.
    درایورها آپدیت هستند. منم اول اینتل رو نصب میکنم بعد انویدیا رو. پس چطور روی ویندوز 7 همه رو good و Vram رو هم 1.9gb زده بود.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض

درایورها آپدیت هستند. منم اول اینتل رو نصب میکنم بعد انویدیا رو. پس چطور روی ویندوز 7 همه رو good و Vram رو هم 1.9gb زده بود.
    این ویندوز 8 و 8.1 انقدر بازی در میاره که حد نداره . همین هاست که باعث شده بعد 2 سال انقد فروش اش بد باشه . شما تلاش خودتون رو انجام دادید دیگه . بقیه اش بحث تطابق سیستم عامل و سخت افزار هس که ظاهرا مشکل اینجاست . اگر تعصب نداری همون 7 نصب کن . من از بس برگشتی از 8 به 7 داشتم که خودم موندم چرا این ویندوز اینطوریه

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

این ویندوز 8 و 8.1 انقدر بازی در میاره که حد نداره . همین هاست که باعث شده بعد 2 سال انقد فروش اش بد باشه . شما تلاش خودتون رو انجام دادید دیگه . بقیه اش بحث تطابق سیستم عامل و سخت افزار هس که ظاهرا مشکل اینجاست . اگر تعصب نداری همون 7 نصب کن . من از بس برگشتی از 8 به 7 داشتم که خودم موندم چرا این ویندوز اینطوریه
    راستش من خودم ویندوز 7 رو بیشتر از بقیه ویندوزها دوست دارم ولی Z510 روی ویندوز 7 هم مشکل دار هست. مثلا پورت های USB .3 کار نمیکنند. یعنی سرعت انتقال فایل ها از 30 بیشتر نمیره. energy management هم کار نمیکنه. اینجوری باتری خراب میشه.
    روی ویندوز 8.1 همه چیز عالی کار میکنه فقط pes 13 داره اذیت میکنه. البته من بازی دیگه رو تست نکردم. یکی از دوستام Asus داره و ویندوز 8.1 هم نصبه. pes13 خیلی راحت اجرا میشه. ولی نمیدونم مشکل من چیه.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض

راستش من خودم ویندوز 7 رو بیشتر از بقیه ویندوزها دوست دارم ولی Z510 روی ویندوز 7 هم مشکل دار هست. مثلا پورت های USB .3 کار نمیکنند. یعنی سرعت انتقال فایل ها از 30 بیشتر نمیره. energy management هم کار نمیکنه. اینجوری باتری خراب میشه.
    روی ویندوز 8.1 همه چیز عالی کار میکنه فقط pes 13 داره اذیت میکنه. البته من بازی دیگه رو تست نکردم. یکی از دوستام Asus داره و ویندوز 8.1 هم نصبه. pes13 خیلی راحت اجرا میشه. ولی نمیدونم مشکل من چیه.
    بحث پورت به آپدیت درایور یو اس بی ات ربط داره . برنامه انرژی رو هم از سایت لنوو می تونی برای ویندوز 7 دریافت کنی .
    یک سری به صفحه درایور لپ تاپ ات بزن همه درایور ها مخصوص ویندوز 7 رو پیدا میکنی

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

بحث پورت به آپدیت درایور یو اس بی ات ربط داره . برنامه انرژی رو هم از سایت لنوو می تونی برای ویندوز 7 دریافت کنی .
    یک سری به صفحه درایور لپ تاپ ات بزن همه درایور ها مخصوص ویندوز 7 رو پیدا میکنی
    درایورها رو برای ویندوز 7 گرفتم. ولی برنامه انرژی کار نمیکنه. نمیدونم چرا. به هر حال خیلی ممنون از راهنمایی شما.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

مشکل شما ارتباطی به این بخش و این لپ تاپ ندارد .

سوالتون عمومی است و بارها پاسخ داده شده .

لطفا در تاپیک مشکلات PES 2013 بپرسید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنین ، سپس به محلی که تاپیک در آنجا ایجاد می شود دقت کنین . مشکلات بازی ها ارتباطی به این بخش ندارد

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

سلام
    آقا خود برنامه settings بازی رو هم باید روی High Performance اجرا کنی یعنی با کارت گرافیک دومت

جالبه تو لپ تاپ من گرافیک اول رو نوشته ( اینتل 4000 ) اما خود بازی با گرافیک دومم راحت و بی دردسر اجرا میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

سلام
    آقا خود برنامه settings بازی رو هم باید روی High Performance اجرا کنی یعنی با کارت گرافیک دومت

جالبه تو لپ تاپ من گرافیک اول رو نوشته ( اینتل 4000 ) اما خود بازی با گرافیک دومم راحت و بی دردسر اجرا میشه

این کار رو هم کردم ولی نمیشه. فکر کنم با حافظه ی گرافیکی من مشکل داره. فقط 32mb رو میشناسه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •