تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هارد سرعت بالا برای سرور

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض هارد سرعت بالا برای سرور

سلام
    بعد از یک سال تصمیم گرفتم به سرورم یکم حال بدم
    دلم می خواد براش یه هارد فیبر نوری بگیرم
    به نظرتون کجا ها دارن
    قیمت حجم 20 یا 40 گیگابایتش چقدره ؟

بعد اگه فیبر نوری نگیرم هاردی هست که 1 گیگابایت سرعت داشته باشه چون mainboard من باس های اصلیش فیبر نوریه یه چیزی حدود 24 گیگ سرعت جابجایی اطلاعات داره

سه تا هارد ساتا دارم روش که سرعتشون بیشتر از 12 مگابایت هم نمیره کفرمو در آوردن

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بعد از یک سال تصمیم گرفتم به سرورم یکم حال بدم
    دلم می خواد براش یه هارد فیبر نوری بگیرم
    به نظرتون کجا ها دارن
    قیمت حجم 20 یا 40 گیگابایتش چقدره ؟

بعد اگه فیبر نوری نگیرم هاردی هست که 1 گیگابایت سرعت داشته باشه چون mainboard من باس های اصلیش فیبر نوریه یه چیزی حدود 24 گیگ سرعت جابجایی اطلاعات داره

سه تا هارد ساتا دارم روش که سرعتشون بیشتر از 12 مگابایت هم نمیره کفرمو در آوردن
    سلام .

به جاي خريد هارد ديسك كم حجم با اينترفيس Fibre Channel چرا SSD درايو نميخريد ؟

چنين هاردديسكي وجود ندارد . بعنوان مثال اگر ديتاشيت هارد ديسك Seagate Savvio 15K.3 را بررسي كنيد ، حداكثر Sequential Transfer Rate آنهم فقط خواندن در بيروني ترك در حدود 202MB/s هست كه در تركهاي داخلي به 151MB/s ميرسد (به گيگابايت هم نميرسد) .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

دمت گرم چه اطلاعات کاملی دادی

ففط یه مشکلی دارم (سوال)( چون وقت سر زدن به بازارو ندارم شرمنده مزاحم شما شدم )
    هاردای من سیمی ندارن که بخوام به سرور وصلشون کنم بجاش میرن تو یه tray caddy بعد عین فلش مموری میشه هلش داد تو سرور و در اورد برد زد تو یه سرور (روشن و خاموش بودن هم تاثیری نداره ) این ssd که فرمودین تو تری جا میشه یعنی فیش های خروجیش آخر هارد دقیقا تو همون نقطه ایی هستن که تمام هارد های ساتا هستن (استاندارده آخه ) اگه آره میشه گذاشتش تو تری و کرد تو سرور فیش هاش به هم می خوره

5. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دمت گرم چه اطلاعات کاملی دادی

ففط یه مشکلی دارم (سوال)( چون وقت سر زدن به بازارو ندارم شرمنده مزاحم شما شدم )
    هاردای من سیمی ندارن که بخوام به سرور وصلشون کنم بجاش میرن تو یه tray caddy بعد عین فلش مموری میشه هلش داد تو سرور و در اورد برد زد تو یه سرور (روشن و خاموش بودن هم تاثیری نداره ) این ssd که فرمودین تو تری جا میشه یعنی فیش های خروجیش آخر هارد دقیقا تو همون نقطه ایی هستن که تمام هارد های ساتا هستن (استاندارده آخه ) اگه آره میشه گذاشتش تو تری و کرد تو سرور فیش هاش به هم می خوره
    از لحاظ سایز و اندازه و همچنین محل کانکتورهای SSD درایو ، مشابه HDDـهای 2.5 اینچی هست . اگر Tray Caddy برای هارد دیسکهای 2.5 اینچی طراحی شده باشد پس نباید مشکلی با نصب SSD درایو داشته باشید . در غیر اینصورت احتمالاً مجبور هستید از تبدیل (Adapter) استفاده کنید .

اگر SSD درایو میخواهید بخرید توصیه میکنم از برندهای معتبر و از مدلهای مناسب جهت استفاده در سرور انتخاب کنید .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خوب من یه ssd خوب پیدا کردم مفت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بخوام اینو وارد کنم با حساب گمرکش (چون یه دونه است گیفت حساب میشه ) حدودا برام در میاد 300 بیست سی هزار تومن
    البطه اگه مثل همیشه مسئولای گمرک ندزدنش

سرعت رایتش 550 مگ ریدشم همین حدودا

به نظرتون تو بازار ایران چنده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •