تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید led .سونی یا ال جی؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض مشاوره در مورد خرید led .سونی یا ال جی؟؟

سلام دوستان من قصد خرید ال ای دی 3 بعدی دارم و بین این 2 برند موندم.میخواستم راهنمایی کنید به نظر شما ال جی LA 66000 بگیرم یا سونی w804 ?
    یک مقدار اختلاف قیمت دارند که مهم نیست برای من اولویت در درجه اول کیفیت پخش ال ای دی و بعد کیفیت 3 بعدی هست.در ضمن شنیدم w804 زیرنویس فرسی رو ساپورت نمیکنه راسته؟
    خیلی ممنون اگر راهنماییم کنید
    Last edited by nn7710nn; 02-04-2014 at 21:58.

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

w804 انتخاب بهتری هست از لحاظ کیفیت تصویر ولی از زیرنویس فارسی در حالت معمول پشتیبانی نمکینه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

w804 انتخاب بهتری هست از لحاظ کیفیت تصویر ولی از زیرنویس فارسی در حالت معمول پشتیبانی نمکینه
    ممنون از راهنماییت اما من میخوام بگیرم که باهاش فیلم ببینم پس با این حساب تو زیرنویس مشکل دارم؟؟ اگر دستگاه پخش در کنارش بگیرم (فیلم رو از usb نبینم)چی؟

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اگر یه پلیر بگیری مشکلی نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تشکر.حالا کیفیت تصویر خیلی تفاوت واضح داره که پول بیشتر بدم یا زیاد محسوس نیست؟

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تشکر.حالا کیفیت تصویر خیلی تفاوت واضح داره که پول بیشتر بدم یا زیاد محسوس نیست؟
    دوست عزیز شما که میگی w804 میخوای یا la6600 یعنی پول کافی داری که w804 بگیری پس گزینه شما میشه بین w804و la7400یا la8600 روی اینا هم فکر کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما که میگی w804 میخوای یا la6600 یعنی پول کافی داری که w804 بگیری پس گزینه شما میشه بین w804و la7400یا la8600 روی اینا هم فکر کن
    منمنون از راهنماییتون تقریبا این دو مدل ال جی که فرمودین با سونی تو یک رنج قیمتن(47 اینج) حالا به نظر شما تو درجه اول کیفیت 2 بعدی و بعد کیفیت 3بعدی از این گزینه ها کدوم رو انتخاب کنم؟

8. این کاربر از nn7710nn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان بالاخره رفتم و یک ال جی LA86000 خریدم.بد نیست اما باید بگم از نظر کیفیت به سونی w804 نمیرسه.یک علت انکه بجای سونی ال جی خریدم این بود که سونی نه تنها زیرننویس فارسی بلکه حتا فرمت mkv و avi رو هم سا=ورت نمیکرد(فلش بردم مغازه تست کردم) اما ال جی مشکلی نداره.برای سونی هم تنها راهش انه که حداقل 2.4 م بدی یک سینمای خانگی بخری

10. این کاربر از nn7710nn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان بالاخره رفتم و یک ال جی LA86000 خریدم.بد نیست اما باید بگم از نظر کیفیت به سونی w804 نمیرسه.یک علت انکه بجای سونی ال جی خریدم این بود که سونی نه تنها زیرننویس فارسی بلکه حتا فرمت mkv و avi رو هم سا=ورت نمیکرد(فلش بردم مغازه تست کردم) اما ال جی مشکلی نداره.برای سونی هم تنها راهش انه که حداقل 2.4 م بدی یک سینمای خانگی بخری
    مبارک باشه.

سونی فرمت mkv رو با آپدیت جدیدی که اومده ساپورت میکنه ولی زیرنویس فارسی رو نه.

برای زیرنویس فارسی هم میشه با برقراری شبکه با کامپیوتر، از قابلیت Dlna تلویزیون استفاده کرد ولی تنها بدیش اینه که هر موقع بخواهیم

فیلم نگاه کنیم باید کامپیوتر هم روشن باشه و در غیر این صورت با خرید یک پلیر با قیمت حدود 300 تومان میشه این مشکل رو هم حل کرد.
    Last edited by Armin383; 04-04-2014 at 14:03.

12. این کاربر از Armin383 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز انتخاب خوبیه مبارک باشه منم توی انتخاب هام هست
    تصویرش که عالیه
    الجی تیو زمینه اسمارت قوی تره سونی به اینرتنتم وصل نمیشه یا بشه برنامه هاش کمتره نسبت به ال جی اما الجی نه
    به نظر من طراحیشم بهتره از سونی
    نمیگم سونی بده اما من بین la8600وw804 همون 8600 انتخاب میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •