تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: عدم ثبت نام یاهو درایران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

1 عدم ثبت نام یاهو درایران

من سریعا به ساخت یک آی دی یاهونیازمندم ولی ساخته نمی شه بخاطر تحریم ها کسی می تونه بگه چه کنم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه tosan622's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قبلا با استفاده از یه سری روشها بعضی ها تونستن آی دی بسازن. اما هر بار یاهو اون روشها رو هم بی اثر کرد. من فکر میکنم این قضیه دیگه با دور زدن تحریمها فرق میکنه. توی دور زدن تحریم یک خریدار هست و یک فروشنده. که یک عامل سومی به اسم تحریم مانع برقراری ارتباط بین سرویس دهنده( فروشنده ) و سرویس گیرنده (خریدار) میشه. اما در اینجا خود یاهو که سرویس دهنده هستش اومده میگه من دیگه سرویس نمیدم. اگر من جای شما بودم میگفتم خوب به درک که سرویس نمیدی. این همه سرویس بهتر از تو وجود داره که حاضرن برای سرویس دادن التماس هم بکنن.
    من 3 تا ایمیل یاهو داشتم که بعد از اینکه یاهو این توهین رو کرد همشونو گذاشتم تا پاک بشن. و حتی اگه همین الان یاهو بیاد تحریمها رو رفع کنه و معذرت خواهی هم بکنه تا ابد دیگه نه از ایمیلش استفاده میکنم و نه داخل وبسایتش میرم. با اینحال اگر باز هم اصرار به ساختن آی دی یاهو دارید توصیه میکنم از سیم کارتهای عراق یا افغانستان که رومینگ شده باشه استفاده کنید. فکر کنم قبلا توی فرودگاه میفروختن. البته مطمئن نیستم.

3. 3 کاربر از tosan622 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان الان راهی هست بره ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

دوستان الان راهی هست بره ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله
    تغییر سورس صفحه. هنوز جواب میده. اموزشش تو اپارات هست.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

منکه خودمو کشتم نشد
    فککنم نشده منتهی تواین چندروزه داغون شده

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

قبلا با استفاده از یه سری روشها بعضی ها تونستن آی دی بسازن. اما هر بار یاهو اون روشها رو هم بی اثر کرد. من فکر میکنم این قضیه دیگه با دور زدن تحریمها فرق میکنه. توی دور زدن تحریم یک خریدار هست و یک فروشنده. که یک عامل سومی به اسم تحریم مانع برقراری ارتباط بین سرویس دهنده( فروشنده ) و سرویس گیرنده (خریدار) میشه. اما در اینجا خود یاهو که سرویس دهنده هستش اومده میگه من دیگه سرویس نمیدم. اگر من جای شما بودم میگفتم خوب به درک که سرویس نمیدی. این همه سرویس بهتر از تو وجود داره که حاضرن برای سرویس دادن التماس هم بکنن.
    من 3 تا ایمیل یاهو داشتم که بعد از اینکه یاهو این توهین رو کرد همشونو گذاشتم تا پاک بشن. و حتی اگه همین الان یاهو بیاد تحریمها رو رفع کنه و معذرت خواهی هم بکنه تا ابد دیگه نه از ایمیلش استفاده میکنم و نه داخل وبسایتش میرم. با اینحال اگر باز هم اصرار به ساختن آی دی یاهو دارید توصیه میکنم از سیم کارتهای عراق یا افغانستان که رومینگ شده باشه استفاده کنید. فکر کنم قبلا توی فرودگاه میفروختن. البته مطمئن نیستم.
    دوست عزیز، در حال حاضر هیچ تحریمی برای استفاده از سرویس های اینترنتی بر کشور "ایران" از سوی ایالات متحده ی امریکا وضع نشده، به غیر از سرویس های بانکی اینترنتی که نتیجتاً از سرویس دادن شرکت های تبلیغات و کسب درآمد به ایران جلوگیری میکند.

کاری که یاهو در توقف ارائه ی خدمات به ایرانیان انجام داده، تصمیمی خودخواسته بوده و ارتباط خاصی به تحریم های بین المللی علیه دولت ایران ندارد.

مهمترین علت آن را هم شاید بتوان تمدن و فرهنگ 10 هزار ساله ی ایرانیان دانست که به حدی در سطح بالایی قرار دارد که ایرانیان در سوءاستفاده از سرویس های اینترنتی و انجام اعمال خرابکارانه یا اسپمینگ به واسطه ی این سرویس ها، از شهرت جهانی برخوردارند و در رتبه های اول این افتخار عظیم قرار دارند.
    +
    از سویی به دلیل تحریم های بانکی، امکان کسب درآمد از ایرانیان برای بسیاری سایت ها وجود ندارد.
    =
    نتیجه مشخص است.

8. 2 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

منکه خودمو کشتم نشد
    فککنم نشده منتهی تواین چندروزه داغون شده
    قبل پیست قبلیم تست کردم و جواب دادم.
    شاید یکی از دوتا کد رو تغییر نمیدید.باید حتما دوتا تغییر داده بشه.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

10. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

حالا خوبه بعضی از مدیرهای یاهو ایرانی هم هستن

12. 2 کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •