تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره خرید تلویزیون هوشمند سه بعدی تا سقف ۹ ملیون تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض مشاوره خرید تلویزیون هوشمند سه بعدی تا سقف ۹ ملیون تومان

با سلام
    دوستان من قصد خرید یه تی وی دارم و کلی هم تحقیق کردم و مدل های زیادی رو می شناسم ... می خوام دبی یا بانه خرید کنم و قصدم خرید در با گارانتی نیست ..
    مد نظرم هم کیفیت تصویر بالا برای دیدن فیلم هستش همچنین امکان پخش زیر نویس فارسی به شکل صحیح و نه خرچنگ قورباغه توسط خود تلویزیون و فلاش مموری ... می دونم که تلویزیون های 4k یا OLED به صورت ذاتی کیفیت تصویرشون از فول اچ دی 1080 بالاتره ولی خرید این دو سری بودجه ای بالای 12 ملیون می خواد که واقعا سنگینه و غیر قابل پرداخت برام
    مدل هایی که مد نظرم است ...
    باناسونیک ‍‍پلاسما 60 یا 55 اینچ مدل vt60 یا zt60 یا st60 که می دونم قیمت سری st پایینتره ولی تا به حال این چند مدل پاناسونیک رو ندیدم و قیمت دقیقش رو هم تو دبی یا بانه نمی دونم
    سونی 55 اینچ مدل w900a
    فیلیپس 8008 مدل 55 یا 60 اینچ
    ال جی 55 اینچ مدل 9600
    سامسونگ 8500 اف مدل 55 اینچی ... این مدل از 8000 یا همون 8880 ایران بالاتره
    ال جی 8600 مدل 60 اینچ

فکر می کنم این چند مدل بهترین های بازار باشند ولی انتخاب بینشون واقعا سخته ... همگی می گند کیفیت تصویر w900 حرف اول رو می زنه ولی من قدرت پلیر این مدل رو نمی دونم چجوریه و زیرنویس فارسی همراه فیلم رو پخش می کنه یا خیر من مصرف برق برام مهم نیست و اصولا آدمی نیستم که گول تبلیغات رو بخورم و دنبال یه چیزی هستم که راسته کارم باشه و با بودجم بهترین خرید باشه
    کسی از دوستان w900 رو شخصا تست کرده و زیر نویس فارسی رو از روی فلاش می خونه
    ضمنا اگر موفق به خرید از دبی نشم شما کدام فروشگاه بانه یا فروشگاه های مشابه رو پیشنهاد میدید که قیمت مناسب باشه و معتبر نیز باشه
    Last edited by yebordi; 03-03-2014 at 03:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    دوستان من قصد خرید یه تی وی دارم و کلی هم تحقیق کردم و مدل های زیادی رو می شناسم ... می خوام دبی یا بانه خرید کنم و قصدم خرید در با گارانتی نیست ..
    مد نظرم هم کیفیت تصویر بالا برای دیدن فیلم هستش همچنین امکان پخش زیر نویس فارسی به شکل صحیح و نه خرچنگ قورباغه توسط خود تلویزیون و فلاش مموری ... می دونم که تلویزیون های 4k یا OLED به صورت ذاتی کیفیت تصویرشون از فول اچ دی 1080 بالاتره ولی خرید این دو سری بودجه ای بالای 12 ملیون می خواد که واقعا سنگینه و غیر قابل پرداخت برام
    باناسونیک ‍‍پلاسما 60 یا 55 اینچ مدل vt60 یا zt60 یا st60 که می دونم قیمت سری st پایینتره ولی تا به حال این چند مدل پاناسونیک رو ندیدم و قیمت دقیقش رو هم تو دبی یا بانه نمی دونم
    سونی 55 اینچ مدل w900a
    ال جی 55 اینچ مدل 9600
    ال جی 8600 مدل 60 اینچ

فکر می کنم این چند مدل بهترین های بازار باشند ولی انتخاب بینشون واقعا سخته ... همگی می گند کیفیت تصویر w900 حرف اول رو می زنه ولی من قدرت پلیر این مدل رو نمی دونم چجوریه و زیرنویس فارسی همراه فیلم رو پخش می کنه یا خیر من مصرف برق برام مهم نیست و اصولا آدمی نیستم که گول تبلیغات رو بخورم و دنبال یه چیزی هستم که راسته کارم باشه و با بودجم بهترین خرید باشه
    ضمنا اگر موفق به خرید از دبی نشم شما کدام فروشگاه بانه یا فروشگاه های مشابه رو پیشنهاد میدید که قیمت مناسب باشه و معتبر نیز باشه
    سلام
    سامسونگ f8500 که پلاسما هست و تو ایران متاسفانه گیر نمیاد....سونی w900 هم کیفیت تصویرش عالیه ولی زیر نویس فارسی srt رو تی وی های سونی پشتیبانی نمیکنن ولی با یک اچ دی پلیر خوب فکر کنم بشه این نقص رو پوشش داد....سامسونگ 8880 هم گزینه خوبیه.

3. این کاربر از amirrezan95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

داداش گلم این مدل هایی که گفتی به جز w900 سونی و 9600 ال جی رو اکثرا یا همه بکس اینجا از نزدیک باهاشون آشنایی نداره ولی با توجه به مطالب و نقد ها و تجربه دیگران شما که پلایر قدرتمند میخوای یا سامسونگ یا ال جی بخر
    اول ی پیشنهاد میدم
    اگه میتونی از دوبی تلویزیون بخری سامسونگ سری 9 بخر(مدل f9000) سایز 55 اینچ قیمتش 3000 هزار دلاره تقریبا که 4k هم هست
    اگه بتونی پلاسما سامسونگ f8500 هم بخری که بهترین tv سال 2013 هم شد بهترین انتخاب رو کردی(کیفیتش فوق العاده وحشتناکه)
    پلاسماهای پاناسونیک که گفتی فوق العاده هستن و کیفیتشون عالیه ولی پلایرشون خوب نیست

5. 2 کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    سونی 55 اینچ مدل w900a
    ال جی 55 اینچ مدل 9600
    ال جی 8600 مدل 60 اینچ

بدون هیچ شک و شبه ای vt60 البته هم st60 واقعا بی نظیر هست
    f8500 بهترین tv 2103 هست اما کارائی/ قیمت خوبی نداره vt60 بر اش ارجعیت داره
    مدل f8000 جهانی و f8880 هم منتاز ایران.
    از بین این موارد هم 8880 تنها ساپورت زیرنویس فارسی داره به شکل معمول و در کنار f8500 بهترین امکانات هوشمند رو داره
    از بین موارد یاد شده w904 بهترین input lag رو داره و از این جهت برای بازی فوق العاده اس و بدترین input lag رو f8500 داره.
    در مورد oled هم به دلیل عمر بسیار کم ساب پیکسل ابی خرید توصیه نمیشه.
    Last edited by magiteq1; 03-03-2014 at 13:18.

7. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام و تشکر از دوستان
    متاسفانه همگی اشتباه کردید
    سامسونگ پلاسما مدل 8500 داره ولی تک مدل 64 اینچی هستش که البته قیمتش هم حدودا 13 ملیون در دبی بود
    سامسونگ ال ای دی 8500 نیز داره که بعد از سری 8000 وارد بازار کرده و مد نظرم ال ای دی 55 اینچ مدل 8500 بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پاناسونیک تو دبی هم گیر نمیاد و نمایندگی پاناسونیک دبی نداشت
    من می تونم یه دی وی دی پلیر ساده و خوب بگیرم که مشکل پخش زیر نویس رو حل کنه ولی باز نمی دونم چه دی وی دی پلیری 100 % در ضمینه خاندن زیرنویس فارسی اوکی است ... من حتی یکبار هم روش دی وی دی نخواهم گذاشت و فقط و فقط تو کار فلاش مموری هسنم ...
    اگر قرار باشه 4k انتخاب کنم که به قول معروف سبد خریدمون گسترده تر می شه ... سونی 4k هم به سبد اضافه می شه ولی نمی خوام هزینه بالا کنم
    دوستان یکبار دیگه می پرسم کدم یک از شما w900 رو از نزدیک تست کرده و می دونه نحوه پخش زیر نویس با این تلویزیون چجوریه ؟
    Last edited by yebordi; 03-03-2014 at 15:30.

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

داداش راجع به f8500 دوستان فکر کردن پلاسما رو میگی
    سونی w900 با زیرنویس فارسی مشکل داره
    شما واسه حل این مشکل میتونی ی اچ دی پلایر بخرید و کاملا مشکلتون حل میشه
    از اینجا(فوق العاده پلایر های کاملی هستند)
    در ضمن با کیفیت ترین tv بازار داخلی هم همین w900 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

داداش راجع به f8500 دوستان فکر کردن پلاسما رو میگی
    سونی w900 با زیرنویس فارسی مشکل داره
    شما واسه حل این مشکل میتونی ی اچ دی پلایر بخرید و کاملا مشکلتون حل میشه
    از اینجا(فوق العاده پلایر های کاملی هستند)
    در ضمن با کیفیت ترین tv بازار داخلی هم همین w900 هست
    سلام گرامی
    شما مطمئنی تمامی این پلیر ها زیر نویس رو ساپورت می کنند ؟ من اصلا کیفیت سخت افزاری یا پخش 3d پلیر برام مهم نیست یا اینکه مارک خاصی باشه ... فقط USB بخوره و زیر نویس فارسی اوکی باشه ... من قبلا تحقیق کردم و شنیدم ایکس ویژن این مدل برای زیرنویس فارسی عالیه و پخش کننده کاملی است :
    ولی باز مطمئن نیستم ... حتی با کارشناسای مادیران صحبت کردم اونا تایید کردند ولی هیچ کدام زیر نویس SRT و IDX رو تست نکردند و حتی می شه گفت نمی دونند چیه

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

سلام گرامی
    شما مطمئنی تمامی این پلیر ها زیر نویس رو ساپورت می کنند ؟ من اصلا کیفیت سخت افزاری یا پخش 3d پلیر برام مهم نیست یا اینکه مارک خاصی باشه ... فقط USB بخوره و زیر نویس فارسی اوکی باشه ... من قبلا تحقیق کردم و شنیدم ایکس ویژن این مدل برای زیرنویس فارسی عالیه و پخش کننده کاملی است :
    ولی باز مطمئن نیستم ... حتی با کارشناسای مادیران صحبت کردم اونا تایید کردند ولی هیچ کدام زیر نویس SRT و IDX رو تست نکردند و حتی می شه گفت نمی دونند چیه
    اره داداش مطمئنم که پخش میکنه اونم به صورت حرفه ای
    در مورد اون دستگاه ایکس ویژن اطلاع خاصی ندارم ولی مطمئنم پخش نمیکنه درست و حسابی
    تو قسمت تماس با ما شماره تماس و ادرس گداشته خودتون ازشون بپرسید که خیالتون راحت شه
    این یکیشون که کامل توضیح داداه راجع بهش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من بعد از نزدیک به 3 هفته بالاخره انتخاب کردم
    سونی 55 اینچ w900 انتخاب شد
    تماس داشتم با دوستانم در دبی ... سونی w900 تو دبی کم شده و به من 7900 قیمت دادند ... آخرین مدل سامسونگ یعنی 8500 که البته از 8880 یا همون 8000 بالانره نیز به وفور یافت می شد قیمت 6400 ... ال جی 9600 هم حدود 5200
    فعلا می خوام از بانه بگیرم چون بهم قیمت 6950 البته به شرط مالزی بودن و همچنین پلمپ بودن دادند ... اگر بشه می خوام برم شخصا اونجا
    دیروز گناوه بودم ... یعنی تا دلتون بخواد سامسونگ سری 5 و 6 و همچنین ال جی سری 6 ریخته بود ... شارپ تا 60 اینچش نیز بود ... پاناسونیک تا 55 اینچ بود ولی سری st60 نبود وگرنه بی شک خریده بودم ... یکی از با کیفیت ترین تی وی هایی که دیدم 60 اینچ توشیبا با میفیت 4k بود حدود 10 ملیون
    Last edited by yebordi; 13-03-2014 at 04:33.

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

فوق العادس داداش انتخابت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •