تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دانلود بازی باب اسفنجی برای اندروید

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض دانلود بازی باب اسفنجی برای اندروید

سلام دوستان این دموی بازی در حال ساخته که شامل 3 مرحله هست

روش بازی شما با زدن دکمه شروع شروع به حرکت می کنید و بالمس کردن دکمه فلش

از روی جعبه های سفید باید بپرید

برای دیدن نسخه جدید تو این آدرس :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دموی سه مرحله ای حدود 12 مگابایت :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by احمد دات; 11-02-2014 at 23:56.

2. 5 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشمان آمد,از کارای قبلیت خیلی بهتر بود ولی چند تا مورد دیدم که فکر میکنم بد نباشه بگم,میخواستم پیغام خصوصی بدم ولی دیدم ممکنه کسای دیگه هم تو این سبک بازی بخوان بسازن و شاید بدرد اون ها هم بخوره.

1.منوی بازی تو گوشی من نصف شده بود سایزش,نمیدونم اینجوری بوده یا با گوشی من مشکل داشته,سعی کنید آخرین API رو نصب کنید همیشه.
    2.موقع تمام شدن مرحله در آخرین لحظه یکم لگ حس میکردم که برای گوشی من که GTA Vice city رو با بالاترین کیفیت بدون مشکل اجرا میکنه فکر میکنم یکم عجیب باشه.
    3.صدای دست زدن یکم زود میومد,حتی یکبار دست زد که یعنی برنده شدم در صورتی که همون لحظه خوردم به جعبه و باختم.
    4.طول مراحل رو باید بیشتر کنی چون چیز سختی نداره که بخوایم به قصد عادت کردن مراحل کوچیک بریم,در عوض سرعت حرکت و طول پرش ها باید زیاد بشه.
    5.موزیک اصلاً مناسب نبود.
    6.هیچ دلیلی نداره که باب اسفنجی به جعبه چوبی بخوره چیزیش نشه و به جعبه فلزی بخوره ببازه توصیه میکنم چند قسمت کارتونش رو بگیرین ببینین تا بفهمین به چه چیزایی حساسه.
    7.برای باختن هم میتونستی یه صدا بذاری.
    8.صدای برداشتن سکه ها هم خیلی جالب نبود و از اونجایی که تو این سبک بازی باید به بازیکن حس سرعت و هیجان بیشتری منتقل بشه میتونی صداهای کوتاه تر انتخاب کنی.
    9.میتونستی برای حباب هایی که از زمین در میاد سوراخ تعبیه کنی,نمیشه که از توی زمین همین طوری در بیاد.
    10.کف دریا اون رنگی نیست که شما گذاشتی.
    11.مثل بعضی بازی های دیگه یه دلیل برای دویدن بذاری بد نیست,مثلاً باید برسه خونه تا یه کاری بکنه,یا اینکه یکی دنبالشه و .....
    12.بازیکن رو به یک فلش محدود نکن,چیزی که بازیکن ها ازش بدشون میاد محدود شدنه,این رو میشه از فروش بالای بازی هایی که محدودیت کمتری دارن فهمید,یه دکمه منو توی بازی بذار و به جز اون هر جا لمس شد بپره,خواستی Interactiveترش کنی باید بازیکن دستش رو به سمت بالا روی تصویر بکشه تا بپره,Interactiveتر اینه که سمت چپ تصویر بپره سمت راست هرجا لمس شد تو اون جهت به سمت دشمنا یه چیزی پرت کنه و بزنشون.
    مورد بیشتر بود ولی چون بازی موبایله نمیخوام خیلی سخت بگیرم و فقط اساسی ترها رو گفتم.
    Last edited by Hotsun; 08-12-2013 at 00:27.

4. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشمان آمد,از کارای قبلیت خیلی بهتر بود ولی چند تا مورد دیدم که فکر میکنم بد نباشه بگم,میخواستم پیغام خصوصی بدم ولی دیدم ممکنه کسای دیگه هم تو این سبک بازی بخوان بسازن و شاید بدرد اون ها هم بخوره.

1.منوی بازی تو گوشی من نصف شده بود سایزش,نمیدونم اینجوری بوده یا با گوشی من مشکل داشته,سعی کنید آخرین API رو نصب کنید همیشه.
    2.موقع تمام شدن مرحله در آخرین لحظه یکم لگ حس میکردم که برای گوشی من که GTA Vice city رو با بالاترین کیفیت بدون مشکل اجرا میکنه فکر میکنم یکم عجیب باشه.
    3.صدای دست زدن یکم زود میومد,حتی یکبار دست زد که یعنی برنده شدم در صورتی که همون لحظه خوردم به جعبه و باختم.
    4.طول مراحل رو باید بیشتر کنی چون چیز سختی نداره که بخوایم به قصد عادت کردن مراحل کوچیک بریم,در عوض سرعت حرکت و طول پرش ها باید زیاد بشه.
    5.موزیک اصلاً مناسب نبود.
    6.هیچ دلیلی نداره که باب اسفنجی به جعبه چوبی بخوره چیزیش نشه و به جعبه فلزی بخوره ببازه توصیه میکنم چند قسمت کارتونش رو بگیرین ببینین تا بفهمین به چه چیزایی حساسه.
    7.برای باختن هم میتونستی یه صدا بذاری.
    8.صدای برداشتن سکه ها هم خیلی جالب نبود و از اونجایی که تو این سبک بازی باید به بازیکن حس سرعت و هیجان بیشتری منتقل بشه میتونی صداهای کوتاه تر انتخاب کنی.
    9.میتونستی برای حباب هایی که از زمین در میاد سوراخ تعبیه کنی,نمیشه که از توی زمین همین طوری در بیاد.
    10.کف دریا اون رنگی نیست که شما گذاشتی.
    11.مثل بعضی بازی های دیگه یه دلیل برای دویدن بذاری بد نیست,مثلاً باید برسه خونه تا یه کاری بکنه,یا اینکه یکی دنبالشه و .....
    12.بازیکن رو به یک فلش محدود نکن,چیزی که بازیکن ها ازش بدشون میاد محدود شدنه,این رو میشه از فروش بالای بازی هایی که محدودیت کمتری دارن فهمید,یه دکمه منو توی بازی بذار و به جز اون هر جا لمس شد بپره,خواستی Interactiveترش کنی باید بازیکن دستش رو به سمت بالا روی تصویر بکشه تا بپره,Interactiveتر اینه که سمت چپ تصویر بپره سمت راست هرجا لمس شد تو اون جهت به سمت دشمنا یه چیزی پرت کنه و بزنشون.
    مورد بیشتر بود ولی چون بازی موبایله نمیخوام خیلی سخت بگیرم و فقط اساسی ترها رو گفتم.

استاد تو نقد سازنده خدایش کم نگذاشتی ایول

نکات خیلی جالبی گفتی چشم حتما تا جایی که بتونم انجام میدم

راستش تمام سعی خودم رو کردم که دکمه ها تو تمام صفحه ها بیاد ولی به پشت صحنه نرسیدم و پشت صحنه تو هر گوشی یکم اینور اونور هست

خوب این پروژه احتیاج به تحقیق داره تا بشه مراحل رو مثل فیلمش در اورد

تشکر از این که وقت گذاشتی

6. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم,امیدوارم این بازی تجربه خوبی بشه برات که بعدش یه بازی بزنی که از اول تا آخر همه چیزش از خودت باشه و بتونی راحت بفرستیش تو بازارهای خارجی هم بفروشه

8. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    تهران-دماوند

پيش فرض

مرررررسی خوب بود

10. این کاربر از tannaz joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •