تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی درمورد خرید سی پی یو (AMD A10-6800K یا Intel Core™ i5-3570K )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض راهنمایی درمورد خرید سی پی یو (AMD A10-6800K یا Intel Core™ i5-3570K )

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز : قصد ارتقای سیستم دارم رم سیستم فعلی من 8GB Dual Channel مدل CORSAIR XMS3 8GB 2x4GB 2000 DDR3 است گرافیک سیستمم هم R6850 msi cyclone است .با این رم و گرافیگ cpu Intel® Core™ i5-3570K Ivy بهتره یا cpu AMD A10-6800K BE FM2 وسئوال دیگه اینکه آیا در هنگام بازی از از دو تا گرافیک یعنی هم گرافیک اصلی وهم گرافیک cpu استفاده میشه یانه اگه میشه راهنمایی کنید چجوری از راهنمایتون تشکر میکنم.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    در حالت کلی برای کاربرد گیمینگ من پلتفرم اینتل رو پیشنهاد میکنم که نسبت به مدلهای مشابهش از ای ام دی تا حدودی بهتر عمل کرده.
    برای استفاده همزمان از کارت گرافیک و گرافیک داخلی پردازنده شرایط خاصی وجود داره. مثلا در پلتفرم ای ام دی هر گرافیک مجتمع داخلی ای با یه سری گرافیک خاص قابلیت کراس شدن رو داره.
    حداکثر بودجتون چقدره؟ و دقیقا چه قطعاتی میخواین؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یعنی اگر cpu amd بگیریم، بعد کارت گرافیک هماهنگ با آن را بگیریم، به جای سوییچ کردن بین گرافیک cpu و کارت گرافیک، میتوان از توان هر دو استفاده کرد؟ ولی در cpu intel باید بین دو گرافیک سوییچ کرد؟

چطور میشود گرافیک هماهنگ با cpu ها را پیدا کرد؟ یعنی مثلا چه کارت گرافیکی را میتوان با amd a8 5600k استفاده کرد؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

معمولا در دو سیستم با اجزا مشترک ولی پردازنده و مادربرد از دو پلتفرم در گیم سیستمی که از پلتفرم اینتل استفاده می کنه در شرایط عادی فریم بیشتری نسبت به سیستم رقیب میده
    ولی..
    ولی اگر مثلا بودجه ای را که قرار هست صرف خرید پردازنده اینتل با قیمت بالای 700 تومن میشه قسمتیش را به پردازنده ای مثل 5800 اختصاص داد و باقی را برای تهیه یک گرافیک قویتر اختصاص داد میشه اینطور نتیجه گرفت که فریم ریتی که سیستم amd با کارت قویتر در بازی به شما میده از فریم ریتی که سیستم اینتل با گرافیک ضعیفتر ارایه میده بیشتر هست
    این از سوال اول شما
    اما سوال دوم شما :
    در apu های amd اگر قصد استفاده از قابلیت hybrid cfx را داشته باشید ددست شما در مانور دادن روی گرافیک بسیار محدود میشه و فقط از یکسری از گرافیک های خاص amd باید استفاده کنید(شامل کارتهای 7670 و قبلش از سری 7 و 6670 و قبلش از سری 6)
    ولی در مورد اینتل تا جایی که می دونم قضیه تفاوت داره و شما این محدودیت را نداری به هر حال توصیه می کنم این گزینه ار از سایت اینتل پیگیری کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام.
    در حالت کلی برای کاربرد گیمینگ من پلتفرم اینتل رو پیشنهاد میکنم که نسبت به مدلهای مشابهش از ای ام دی تا حدودی بهتر عمل کرده.
    برای استفاده همزمان از کارت گرافیک و گرافیک داخلی پردازنده شرایط خاصی وجود داره. مثلا در پلتفرم ای ام دی هر گرافیک مجتمع داخلی ای با یه سری گرافیک خاص قابلیت کراس شدن رو داره.
    حداکثر بودجتون چقدره؟ و دقیقا چه قطعاتی میخواین؟
    باسلام به دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم من مشخصات رم و گرافیکم رو در قسمت بالا دادم (
    R
    6850
    msi cyclone amd
    )
    فقط cpu و min رو میخوام عوض کنم وتا یک میلیون تومان میتونم هزینه کنم آیا کارت گرافیکی که دارم با (cpu amd
    A10-6800K BE FM2
    ) بقول شما کراس میشه.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باسلام به دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم من مشخصات رم و گرافیکم رو در قسمت بالا دادم (
    R
    6850
    msi cyclone amd
    )
    فقط cpu و min رو میخوام عوض کنم وتا یک میلیون تومان میتونم هزینه کنم آیا کارت گرافیکی که دارم با (cpu amd
    A10-6800K BE FM2
    ) بقول شما کراس میشه.
    گرافیک داخلی پردازنده 6800 فکر نمیکنم با گرافیکتون بصورت دوال و کراس عمل کنه. ( البته مطمئن نیستم )
    در حالت کلی من پیشنهاد میکنم برای کاربرد گیم از پلتفرم اینتل تهیه کنین :

CPU : Intel Core i5 4670 3.4GHz : 700.000
    M.B : ASUS H87-Plus : 430.000

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •