تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل در VLC player

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض مشکل در VLC player

بعد از مدتها از Pot player خسته شدم و میخوام از وی ال سی استفااده کنم .
    تنها مشکلش اینه که من تو منو هاش هر کاری میکنم نمیتونم کاری کنم تا وقتی اولین فایل از یک فولدر رو پخش کنه ادامه فولدر رو هم خودش بشناسه و پخش کنه .
    اگه کسی مبتونه کمک کنه . ممنون.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بعد از مدتها از Pot player خسته شدم و میخوام از وی ال سی استفااده کنم .
    تنها مشکلش اینه که من تو منو هاش هر کاری میکنم نمیتونم کاری کنم تا وقتی اولین فایل از یک فولدر رو پخش کنه ادامه فولدر رو هم خودش بشناسه و پخش کنه .
    اگه کسی مبتونه کمک کنه . ممنون.
    این افزونه رو دانلود و از حالت فشرده خارجش کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...در مسیر نصب VLC برید به: VideoLAN\VLC\lua در اونجا اگر فولدر extensions وجود نداره ایجادش کنید و فایل رو در اون کپی کنید.
    از این به بعد اگر فایلی رو با VLC اجرا کنید و بخواهید که همسانهایش در لیستتون لود بشه، کافیه برید به منوی View و گزینه Add similar with sort رو بزنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

این افزونه رو دانلود و از حالت فشرده خارجش کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...در مسیر نصب VLC برید به: VideoLAN\VLC\lua در اونجا اگر فولدر extensions وجود نداره ایجادش کنید و فایل رو در اون کپی کنید.
    از این به بعد اگر فایلی رو با VLC اجرا کنید و بخواهید که همسانهایش در لیستتون لود بشه، کافیه برید به منوی View و گزینه Add similar with sort رو بزنید.
    گزینه اضافه شد ولی هیچ عملی با کلیک کردن روش انجام نمیشه. چرا یه همچین قابلیت ساده ای رو یه همچین برنامه ای نداره؟
    Last edited by mnocountrey; 25-10-2013 at 19:56.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

گزینه اضافه شد ولی هیچ عملی با کلیک کردن روش انجام نمیشه.
    چرا من بارها امتحان کردم و بخوبی و بدقت کار میکنه...
    نمونه/ اجرای فایل و سپس:

بعد از زدن گزینه مربوطه: (هنگامی که کلیک میکنید فایل در حال پخش رو متوقف نکنید)

چرا یه همچین قابلیت ساده ای رو یه همچین برنامه ای نداره؟
    در Wish Listها هم فکر کنم دیدم هست، بالاخره هر نرم افزاری مزایا و معایبی داره که بیشترشون به مرور برطرف میشه، اگر به راه حلی بغیر از اکستنشن برخوردم مطلعتون میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

معذرت میخوام . من بحثم بیشتر روی آهنگ هاست . میخوام یه آهنگ رو پخش کنم و آهنگ های فولدر هم در ادامه پخش بشه . به همین سادگی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

معذرت میخوام . من بحثم بیشتر روی آهنگ هاست . میخوام یه آهنگ رو پخش کنم و آهنگ های فولدر هم در ادامه پخش بشه . به همین سادگی
    خواهش میکنم، روی فایل MP3 هم تست کردم، دوست عزیز خیلی سریع باقی آهنگها رو میاره...اگر منظورتون اینه که آهنگهای مشابه بیاد...
    یا منظورتون اینه که کل فایلها (بدون در نظر گرفتن تشابه) بیاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

کلیه آهنگ ها بدون تشابه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کلیه آهنگ ها بدون تشابه
    این یکی بدون در نظر گرفتن تشابه هر نوع فایلی رو در فولدر باشه باز میکنه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روش نصب و استفاده هم مثل قبلی...
    عیبی که داره اینکه اگر فایلی رو VLC ساپورت هم نکنه در لیست پخش اضافه میکنه...
    +توجه کنید Potکه مثال زدید و باقی برنامه ها، همون مشابه ها رو باز میکنند (که در اکثر موارد کل فولدر شما میشه) و این مشابه افزونه اول میشه...ولی این دومی دیگه به فرمت و تشابه کار نداره و کل فایلها درون دایرکتوری رو به پلی لیست اضافه میکنه.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

این یکی بدون در نظر گرفتن تشابه هر نوع فایلی رو در فولدر باشه باز میکنه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روش نصب و استفاده هم مثل قبلی...
    عیبی که داره اینکه اگر فایلی رو VLC ساپورت هم نکنه در لیست پخش اضافه میکنه...
    +توجه کنید Potکه مثال زدید و باقی برنامه ها، همون مشابه ها رو باز میکنند (که در اکثر موارد کل فولدر شما میشه) و این مشابه افزونه اول میشه...ولی این دومی دیگه به فرمت و تشابه کار نداره و کل فایلها درون دایرکتوری رو به پلی لیست اضافه میکنه.
    موفق باشید.

متاسفانه نشد. از پاسخگوییتون ممنون.

10. این کاربر از mnocountrey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شهر خورشید

پيش فرض

سلام.چجوری تو vlc وقتی آهنگی پخش میشه بجای رقص نور کاور اون آهنگو نمایش بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •