تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کدام برند از نظر کیفیت ساخت و قیمت بهتره؟؟؟

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

14 کدام برند از نظر کیفیت ساخت و قیمت بهتره؟؟؟

سلام.
    من توی انتخاب مارک و برند تلویزیون موندم! نمیدونم کدوم با کیفیت تر و خوش قیمت تره. کیفیت ساخت خیلی برای من مهمه.
    دوو اصل کره هستش. قیمتشم مناسبه ولی خیلی ناشناخته است.
    X.Vision خیلی خوش قیمته. کیفیت ساختشو نمیدونم.
    LG و Samsung را هم نمیدونم!

برای من 3D بودن مهم نیست. اینترنت هم مهم نیست. فقط FULL HD باشه و کیفیتش هم خوب. ضمن اینکه قیمتشم مناسبترین باشه! ترجیحاً LED هم باشه.

توی سه سایز 32، 37 و 40 هم موندم. اگه خیلی تفاوت قیمتی نداشته باشه همون 40 را خواهم گرفت. فاصله تلویزیون تا شخصی که جلوی تلویزیون میشنه حدود 4 متره.

میشه راهنماییم کنید؟ دلمو قرص کنید، برم یکیشو بگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام.
    من توی انتخاب مارک و برند تلویزیون موندم! نمیدونم کدوم با کیفیت تر و خوش قیمت تره. کیفیت ساخت خیلی برای من مهمه.
    دوو اصل کره هستش. قیمتشم مناسبه ولی خیلی ناشناخته است.
    X.Vision خیلی خوش قیمته. کیفیت ساختشو نمیدونم.
    LG و Samsung را هم نمیدونم!

برای من 3D بودن مهم نیست. اینترنت هم مهم نیست. فقط FULL HD باشه و کیفیتش هم خوب. ضمن اینکه قیمتشم مناسبترین باشه! ترجیحاً LED هم باشه.

توی سه سایز 32، 37 و 40 هم موندم. اگه خیلی تفاوت قیمتی نداشته باشه همون 40 را خواهم گرفت. فاصله تلویزیون تا شخصی که جلوی تلویزیون میشنه حدود 4 متره.

میشه راهنماییم کنید؟ دلمو قرص کنید، برم یکیشو بگیرم.
    ببین داداش گلم
    سامسونگ الان قیمتش با سونی رقابت می کنه و کیفیتش با پارس!! شوخی می کنم. در حد پارس که نه ولی کیفیتش در حد ساسونگه دیگه
    در مورد الجی گلدیران: من خودم از ترکیب بندی رنگش خوشم میاد. ولی اونم قیمتش یکم بالاست تو بازار فعلی. برای کسی که خیلیییییی ریزبین نباشه گزینه بدی نیست وولی خوش قیمت هم نیست
    ایکس ویژن کیفیتی تقریبااااااااا مشابه الجی و سامسونگ داره با قیمت مناسب تر. یعنی اگر کلا خیلی آدم گیری نیستی، این بهترین گزینه است برات
    در مورد اون دوو؛ محصولات الکترونیکی عموما خیلی با مشکل مواجه میشن
    به نظرم کاری ننکن که پشیمونی به بار بیاره. اصلا سراغ جنس با گراانتی نا شناخته الکترونیکی نرو

3. 3 کاربر از Tech-man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

ببین داداش گلم
    سامسونگ الان قیمتش با سونی رقابت می کنه و کیفیتش با پارس!! شوخی می کنم. در حد پارس که نه ولی کیفیتش در حد ساسونگه دیگه
    در مورد الجی گلدیران: من خودم از ترکیب بندی رنگش خوشم میاد. ولی اونم قیمتش یکم بالاست تو بازار فعلی. برای کسی که خیلیییییی ریزبین نباشه گزینه بدی نیست وولی خوش قیمت هم نیست
    ایکس ویژن کیفیتی تقریبااااااااا مشابه الجی و سامسونگ داره با قیمت مناسب تر. یعنی اگر کلا خیلی آدم گیری نیستی، این بهترین گزینه است برات
    به نظرم کاری ننکن که پشیمونی به بار بیاره. اصلا سراغ جنس با گراانتی نا شناخته الکترونیکی نرو
    نمیدونم.... .
    اتفاقا دوو گارانتی خیلی عالی ای داره. یه ماشین لباس شویی هفته پیش گرفتیم، روی LED اون پلاستیک اولیه رو نداشت (از این پلاسک نازوکای بیخود) زنگیدیم به نمایندگیش، گفت همشون یکی هستند، ما عوض بکن نیستیم! زنگیدیم به گارانتیش توی اصفهان (گروه انتخاب) خیلی سریع زنگ زدن نمایندگی فروش گفتند خیلی سریع براشون عوض کنید و هزینه حمل و نقل هم پای نمایندگی فروش شد!
    کلا خیلی حال کردم با برخوردشون!

5. 2 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

ببین داداش گلم
    پارس یکی از بهترین کیفیتهارو در ال سی دی داشت. LED های جدید پارس هم تا حداکثر 3 ماه دیگه وارد بازار میشن.
    درمورد کیفیت هم به نظرم الجی و سامسونگ در یک سطح هستند. من که از کیفیتشون خوشم نیومد. تصویرشون یمقدار مات هست

7. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

نمیدونم.... .
    اتفاقا دوو گارانتی خیلی عالی ای داره. یه ماشین لباس شویی هفته پیش گرفتیم، روی LED اون پلاستیک اولیه رو نداشت (از این پلاسک نازوکای بیخود) زنگیدیم به نمایندگیش، گفت همشون یکی هستند، ما عوض بکن نیستیم! زنگیدیم به گارانتیش توی اصفهان (گروه انتخاب) خیلی سریع زنگ زدن نمایندگی فروش گفتند خیلی سریع براشون عوض کنید و هزینه حمل و نقل هم پای نمایندگی فروش شد!
    کلا خیلی حال کردم با برخوردشون!
    اا چه تجربه جالبی گفتی
    پس می تونی اینم بذاری تو گزینه هات. من تا حالا سراغ دوو نررفتم راستشو بخوای. چون از گارانتی های غیر معتبر خرید کردم و پشیمون شدم ولی اگر شما این تجربه رو کردی عالیه
    باید بری سراغ قیمت ها و کیفیت های سلیقه ایت
    پس دوو و ایکس ویژن را بگذار تو گزینه هات
    اون دو تای دیکه قیمتاشون زیادی زیاده

9. این کاربر از Tech-man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اطلس جان
    چی شد خریدی؟
    دوو آخر یا ایکس ویژن؟
    نتیجه را به ما اعلام بفرما

11. این کاربر از Tech-man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

اطلس جان
    چی شد خریدی؟
    دوو آخر یا ایکس ویژن؟
    نتیجه را به ما اعلام بفرما
    تصمیم گرفتم چند وقت دست نگهدارم و بعدش یه سری هم به بانه بزنم!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

آقا من به عنوان یه تجربه یه چیزی بگم . من 5-6 ماه پیش که مدل جدید kd40 ایکس ویژن اومده بود اینو برای یکی خریدم قبلشم سری kd20 سایز 40 اینچشو برای داداشم گرفته بودم . الان هر دوشون راضین . خودم از ظاهر kd20 بیشتر خوشم میاد.
    قبلاها که tvهای ایکس ویژنو میدیدم به نظرم کیفیت تصویش واقعا" تعریفی نداشت ولی اگه میخوای بخری این مدلهای آخرش خیلی متفاوتن . من خوشم میاد . چون dvbt داخلیم دارن کیفیت تصویرشون خوبه خیلی . full hd اینام هستن . بقیه مشخصاتشونم با مدلهای گرون بازار رقابت داره و خوبه . اگه میخوای تلویزیون قیمت مناسب بخری نگران نباش گزینه خوبیه این سری های آخرش .

14. 3 کاربر از NewDesigner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آقا من به عنوان یه تجربه یه چیزی بگم . من 5-6 ماه پیش که مدل جدید kd40 ایکس ویژن اومده بود اینو برای یکی خریدم قبلشم سری kd20 سایز 40 اینچشو برای داداشم گرفته بودم . الان هر دوشون راضین . خودم از ظاهر kd20 بیشتر خوشم میاد.
    قبلاها که tvهای ایکس ویژنو میدیدم به نظرم کیفیت تصویش واقعا" تعریفی نداشت ولی اگه میخوای بخری این مدلهای آخرش خیلی متفاوتن . من خوشم میاد . چون dvbt داخلیم دارن کیفیت تصویرشون خوبه خیلی . full hd اینام هستن . بقیه مشخصاتشونم با مدلهای گرون بازار رقابت داره و خوبه . اگه میخوای تلویزیون قیمت مناسب بخری نگران نباش گزینه خوبیه این سری های آخرش .

آره
    آخریاش خوبه
    کلا اومده سه بعدی هم زده معلومه که پنل های دو بعدیشم خوبه که رفته تو کار سه بعدی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
    SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •