تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: نصب ويندوز xp روي لپ تاپ که سيستم عامل dos دارد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض نصب ويندوز xp روي لپ تاپ که سيستم عامل dos دارد؟

سلام.
    من چطور مي تونم روي يه لپ تاپ Asus مدل N43SM که روش سيستم عامل داس نصبه، ويندوز Xp نصب کنم؟
    اصلاً نمي دونم چطور بوت رو بزارم روي CD.
    در سيستم مي يومدم ريستارت مي کردم و کليد del رو مرتباً ميزدم و مي تونستم mode بوت رو بزارم روي Cd ولي با لپ تاپ نمي دونم چي کار کنم
    اومدم روشن کردم کليدهاي F12، Deleteو F2 رو جداگانه امتحان کردم نتيجه نداد يعني هيچ اتفاقي نمي افته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوباره.
    ببنيد از کليد esc استفاده کردم اون مشکل بوت از روي سي دي حل شد. يعني مثل گذشته که رو سيستم همين ويندوز رو نصب مي کردم گفت يه دکمه رو بزنيد
    منتها حالا با اين پيغام روبرو شدم
    Inf file txtsetup.sif is corrupt or missing, stauts 32768
    setup cannot continue. press any key to exit
    فکر کنم مربوط به خراب بودن سي دي ويندوز باشه درسته؟

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    بله /یا سیدی خش داره یا سیدی رام ضعیفه نمیتونه بخونه فایلهارو -اگه تحت بوت فلش میشناسه سعی کنید از روی فلش نصب کنید.

4. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از شما.
    اون ارور هم سي دي رو تميز کردم رفع شد ولي حالا با يه پيغام ديگه مواجه شدم ببينيد شما متوجه ميشيد ايراد از کجاست؟
    A proplem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.
    If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
    check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers.
    check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated. Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption, and then Technical information:
    STOP: 0X0000007B (0XF78D2524, 0XC0000034, 0X00000000, 0X00000000
    Last edited by بهاره فيضي; 26-04-2013 at 09:19.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

ممنون از شما.
    اون ارور هم سي دي رو تميز کردم رفع شد ولي حالا با يه پيغام ديگه مواجه شدم ببينيد شما متوجه ميشيد ايراد از کجاست؟
    A proplem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.
    If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
    check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers.
    check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated. Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption, and then Technical information:
    ویندوز 2001 سرویسپک 1 رو نصب کنید حتی الامکان.این ارور میگه یکی از قطعات شناسایی نمیشه و مشکل داره مثلا هارد(اما دروغ میگه) فقط قطعات پیش نیاز برای نصب رو لبتاب نداره.و بهتره 2001 نصب کنید.و تمام قطعات جانبی اعم از یو اس بی ها و... رو خالی بزارید.
    اگه جریان پیست پایین اقای جعفریان باشه فقط از داخل ستاپ گزینه hd mode رو از achi. به ide تغییر بدید با همون سیدی باید نصب بشه

Tapatalk
    Last edited by mohammadi_4u; 26-04-2013 at 10:23.

7. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنون از شما.
    مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به این میشه که سیدی xp که شما دارین ساتا ساپورت نیست برای همین این پیغام دریافت کردین شما باید از ویندوز که در خودش درایورهای ساتا رو داشته باشه استفاده کنید برای این موردم از ویندوزهای داخل انجمن پایین میتونید استفاده کنید پیشنهاد منم ویندوز پست شماره 207 که میتونید دانلود کنید درضمن لپ تاپ شما قابلیت نصب ویندوز 8 یا که 7 رو هم روی خودش داره اگر که مدلش همونی باشه که گفتین که آموزش نصب ویندوز 8 هم داخل لینک دوم هست بصورت تصویری

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون. الآن پستهاتون رو خوندم. يه نفر بهم راهنمايي کرده بود که xp اصلاً مناسب اين لپ تاپ نيست و ويندوز 7 يا 8 نصب کنم منم رفته بودم windows 7 بگيرم آخه چون رو سي دي درايورهاي لپ تاپ نوشته بود This disc supports Windows 7 64-bit only ترسيدم 8 نصب نشه ولي الآن فهميدم 8 هم نصب ميشه. به هر حال با 7 حالا تا يه جايي پيش رفتم

الآن در اين صفحه
    where do you want to install windows?

Total size Free Space Type

Disk 0 Partition1: FD_BETA9SR2 587.2 GB 547.9 GB System

Disk 0 Partition2: 9.0 GB 9.0 GB Primary

بهم الآن اين پيغام رو داده که
    windows cannot be installed to this hard disk space. windows must be installed to a partition formatted as NTFS.
    که مشخصه داره چي ميگه.
    حالا گزينه Format رو ميزنم اين پيغام رو ميده
    The partition might contain recovery files, system files, or important software from
    your computer manufacturer. if you format this partition, any data stored on it will be lost.
    به نظرتون ok کنم مشکلي پيش نمياد؟ يه جوري گفته آدم ميترسه.
    Last edited by بهاره فيضي; 26-04-2013 at 12:00.

11. این کاربر از بهاره فيضي بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام.
    ظاهراً مشکل از win Xp بود رفتم ويندوز سون گرفتم تا يه جايي پيش رفتم
    رسيدم به اين صفحه
    Disk 0 partition 1: FD_BETA9SR2 587.2 GB System
    Disk 0 partition 2: 9.0 GB primary
    که زيرش نوشته

windows cannot be installed to this hard disk space. windows must be installed to a partition formatted as NTFS.
    که مشخصه چي داره ميگه منتها وقتي روي Format کليک مي کنم با اين پيغام مواجه ميشم
    The partition might contain recovery files, system files, or important software from your computer manufacturer. if you format this partition, any data stored on it will be lost.
    که به خاطر همين مي ترسم ok کنم. با توجه به اينکه لپ تاپ نو هست من که اطلاعاتي ندارم روش حالا نمي دونم منظور از اون فايلهاي سيستمي يا recovery files چيه؟ کار خاصي بايد انجام بدم؟

يا چطوره برم تو همون محيط داس از طريق Fdisk و اين حرفا فرمت و پارتيشن بندي کنم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام.
    ظاهراً مشکل از win Xp بود رفتم ويندوز سون گرفتم تا يه جايي پيش رفتم
    رسيدم به اين صفحه
    Disk 0 partition 1: FD_BETA9SR2 587.2 GB System
    Disk 0 partition 2: 9.0 GB primary
    که زيرش نوشته

که مشخصه چي داره ميگه منتها وقتي روي Format کليک مي کنم با اين پيغام مواجه ميشم
    The partition might contain recovery files, system files, or important software from your computer manufacturer. if you format this partition, any data stored on it will be lost.
    که به خاطر همين مي ترسم ok کنم. با توجه به اينکه لپ تاپ نو هست من که اطلاعاتي ندارم روش حالا نمي دونم منظور از اون فايلهاي سيستمي يا recovery files چيه؟ کار خاصي بايد انجام بدم؟

يا چطوره برم تو همون محيط داس از طريق Fdisk و اين حرفا فرمت و پارتيشن بندي کنم؟
    سلام
    اف دیسک نمیخواد.همینجا که سون پارتتیشنها رو میاره گزینه ادوانس رو از پایین سمت راست بزنید.و هرچی هست دلت کنید.سپس از نو رو فضای هارد کلیک کنید و کریت پارتیشن رو بزنید و پارتیشن رو بسازید.خودش یه پارتیشن پیشفرض بنام system reserve میسازه که پپیشنیازه. سپس تو هر پارتیشن خواستید میتونید سیستم عامل رو نصب کنید.

شاید سیستم پارتیشن رکاوریی داره که پیشفرض هیدن هست و پیام بخاطر اون باشه

Tapatalk

14. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اونا رو پاک کردم گزينه create partition نداشت ولي New داشت اون رو که زدم همون System reserved که شما گفتيد رو درست کرد و يه پارتيشن ديگه هم درست کرد و حالا هم داره کار Install انجام ميشه منتها الآن در واقع يه پارتيشن وجود داره . اميدوارم بعداً بتونم حداقل به 2 تا پارتيشن تقسيمش کنم. (من خواستم اون پارتيشن کلي رو به پارتيشن هاي کوچکتر تقسيم کنم گزينه اي براش پيدا نکردم)

ممنون.

الان اين لينک رو پيدا کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مثل اينکه اون موقع که New رو زده بودم بايد از اون قسمت که حجم رو نشون ميداد يه مقدار کم رو انتخاب مي کردم من بدون تغيير گذاشتم به خاطر همون شد يه پارتيشن.
    Last edited by بهاره فيضي; 26-04-2013 at 13:14.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •