تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: حتما بخونید..... ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺳﻔﺘﺮﺍﮐﺲ ﯾﺎ ﺳﻔﺘﺮیاﮐﺴﯿﻮﻥ

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض حتما بخونید..... ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺳﻔﺘﺮﺍﮐﺲ ﯾﺎ ﺳﻔﺘﺮیاﮐﺴﯿﻮﻥ

دوستان گلم
    دوستاﻥ عزیزم ﺍﮔﻪ ﺳﺮﻣﺎ ﺧﻮﺭﺩﯾﻦ ﻭ ﯾﺎ ﺁﻧﻔﻮﻻﻧﺰﺍ ﮔﺮﻓﺘﯿﻦ ﺗﺤﺖ ﻫﯿﭻ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺳﻔﺘﺮﺍﮐﺲ ﯾﺎ ﺳﻔﺘﺮیاﮐﺴﯿﻮﻥ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﺗﺰﺭﯾﻖ ﺑﺸﻪ، ﻇﺎﻫﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﺁﻧﺘﯽ ﺑﯿﻮﺗﯿﮏ ﻗﻮﯼ ﺍﺯ ﻫﻨﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ
    ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺩﺍﺭﻭﯾﯿﺶ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﻓﻠﺞ ﻋﻀﻼﻧﯽ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺣﺎﺩﺗﺮ ﻓﻠﺞ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﻔﺴﯽ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﮐﻪ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﺎﻓﯽ ﻭ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﻣﺮﯾﺾ ﺑﻪ ﮐﻤﺎ ﺑﺮﻩ ﻭﯾﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺮﮒ ﻣﻐﺰﯼ ﺑﺸﻪ.ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻋﺴﻞ ﺑﺪﯾﻌﯽ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻓﻮﺕ ﮐﺮﺩﻩ، واقعا ﺭﻗﺖ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ !!!
    ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐنید.

2. 5 کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان گلم
    دوستاﻥ عزیزم ﺍﮔﻪ ﺳﺮﻣﺎ ﺧﻮﺭﺩﯾﻦ ﻭ ﯾﺎ ﺁﻧﻔﻮﻻﻧﺰﺍ ﮔﺮﻓﺘﯿﻦ ﺗﺤﺖ ﻫﯿﭻ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺳﻔﺘﺮﺍﮐﺲ ﯾﺎ ﺳﻔﺘﺮیاﮐﺴﯿﻮﻥ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﺗﺰﺭﯾﻖ ﺑﺸﻪ، ﻇﺎﻫﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﺁﻧﺘﯽ ﺑﯿﻮﺗﯿﮏ ﻗﻮﯼ ﺍﺯ ﻫﻨﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ
    ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺩﺍﺭﻭﯾﯿﺶ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﻓﻠﺞ ﻋﻀﻼﻧﯽ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺣﺎﺩﺗﺮ ﻓﻠﺞ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﻔﺴﯽ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﮐﻪ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﺎﻓﯽ ﻭ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﻣﺮﯾﺾ ﺑﻪ ﮐﻤﺎ ﺑﺮﻩ ﻭﯾﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺮﮒ ﻣﻐﺰﯼ ﺑﺸﻪ.ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻋﺴﻞ ﺑﺪﯾﻌﯽ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻓﻮﺕ ﮐﺮﺩﻩ، واقعا ﺭﻗﺖ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ !!!
    ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐنید.
    دوست عزیز پدر بزرگ من 83 سالش هست روزی دوتا سفرتیاکسون زد تا 3 روز و هیچ عارضه ای براش نداشت به نظرم این دارو فقط رو کسایی که به آنتی بیویتکها حساسیت دارن موجب شوک میشه
    ولی به هر حال به گفته شما بهتره قبلش حتما تست حساسیت به آنتی بیوتیکهای تزریقی رو در 3 مرحله انجام بدن و بعد تو مراکز مجاز هم تزریق رو انجام بدن

4. 2 کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAME-GTR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN/ABADAN

پيش فرض

در مورد سفتریاکسون،پزشکان هم هشدار دادند و در این مورد وزارت بهداشت نیز بیانیه ای صادر کرده. با جستجو در گوگل میتونید در این باره بیشتر تحقیق کنید.
    نکته اینجاست که دارو باید در مراکز پژشکی که دارای سیستم احیا هستند تزریق بشه و به هیچ وجه نباید مصرف خوارکی داشته باشه. برادر من هم آذرماه گذشته این دارو رو تزریق کرد و مشکلی واسش پیش نیومد. اما رعایت موارد ذکر شده الزامیه و تزریقش با حضور پرستار و دکتر در یک مرکز درمانی دارای سیستم احیا بلامانع.

با سپاس

6. 4 کاربر از GAME-GTR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وزارت بهداشت بیانیه صادر کرد.....و تقریبا تو همه مراکز درمانی پوستر ممنوعیت تجویزش نصب شده....

خیلی ها هنوز هم تجویز میکنن....مردمم استفاده می کنن....

ولی خوب رو بعضی ها اثرات بد میزاره..یا موجب مرگ میشه....

8. 3 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام و تشکر از دوست عزیزمون، من نزدیک 10 ساله از این آمپول در مواقع آنفولنزا استفاده میکنم و واقعا فقط این آمپوله که میتونه خوبم کنه و نمی دونم شما دوست عزیز چرا با این احساسات قوی این را منع کرده اید با ظاهرا و احتمالا و شایعه درست کردن مردم این مرز و بوم را نمی شود از چیزی منع کرد . احتمالا شما تا به حال به آنفولانزایی که مغز استخوان شما را مورد حمله قرار می ده مواجه نشدید و نفستان از جای گرم بلند می شود .

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و تشکر از دوست عزیزمون، من نزدیک 10 ساله از این آمپول در مواقع آنفولنزا استفاده میکنم و واقعا فقط این آمپوله که میتونه خوبم کنه و نمی دونم شما دوست عزیز چرا با این احساسات قوی این را منع کرده اید با ظاهرا و احتمالا و شایعه درست کردن مردم این مرز و بوم را نمی شود از چیزی منع کرد . احتمالا شما تا به حال به آنفولانزایی که مغز استخوان شما را مورد حمله قرار می ده مواجه نشدید و نفستان از جای گرم بلند می شود .
    سلام دوست عزیز......

این ممنوعیت به گفته ی من یا بقیه دوستان نیست که بخوایم شایعه درست کنیم.......اطلاعیه ای هست که توسط وزارت بهداشت و درمان صادر شده.......

در بالا هم اشاره کردم....هنوز هم تجویز و استفاده میشه......و روی برخی افراد اصلا تاثیر بدی هم نداره......در واقع فقط ابن دارو روی این افراد جواب میده و مجبورن که استفاده کنن

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برای سرماخورگی سفتریاکسون نمیدن. چون آنتی بیوتیکه (البته اگه عفونت باکتری سوار بشه میدن)
    در ضمن سفتریاکسون فرم خوراکی نداره !
    سفتریاکسون یکی از پرمصرف ترین آنتی بیوتیک ها تو بیمارستان هاست. گزارشاتی در مورد مرگ در اثر استفاده از اون شنیدم ولی این باعث نمیشه ازش استفاده نشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لعنت بر وارد کننده این جور واکسن ها
    دایی بنده 2 سال قبل سفر حج رفتند که به اجبار همگی واکسن سرماخوردگی دریافت کردند .
    اما بعد از برگشت از حج دچار نوعی مریضی به اسم فکر کنم "گیلن باره" شدند .
    که بیمار رو ضرف مدت دو هفته فلج کامل میکنه یعنی حتی قدرت تکلم رو هم از دست میدن .
    متاسفانه دایی بنده حدود یک ماه طول کشید تا جواب ازمایشش بیاد و تشخیص گیلن باره داده بشه!
    و تا اون موقع از گردن به پایین فلج کامل شده بودند و اخر هم بعد از 30 میلیون هزینه پزشکی متاسفانه در سن 33 سالگی فوت شدند .
    دلیلش هم طبق نظر یکی دو تا از پرفوسورهایی که برای معالجه ایشون میومدن همون واکسن بوده ...
    خلاصه حواستون جمع باشه عزیزان
    الکی و بی دلیل سراغ هر واکسنی نرید مخصوصا از نوع سرماخوردگیش که تو بدن بعضی از افراد باعث ایجاد همین بیماری میشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •