تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: سریال همه خانواده من

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض سریال همه خانواده من

شبکه سه سیما نخست قرار بود «پژمان» را روی آنتن ببرد. سریالی به کارگردانی سروش صحت که دارابی از پشت صحنه آن نیز همچون دیگر آثار نوروزی بازدید کرد. با این حال وی در نخستین نشست خبری خود با گذشت سه سال از انتصاب در این سمت، اعلام کرد مجموعه تلویزیونی «همه خانواده من» به کارگردانی داریوش فرهنگ است که جدول پخش سریال نوروزی شبکه سه را به خود اختصاص می‌دهد و پخش سریال صحت نیز مثل ساخته آقاخانی به زمان دیگری موکول می‌شود.
    «همه خانواده من» با نام اولیه «جشن تولد» محصول سیما فیلم سریالی مفرح، اجتماعی و خانوادگی است که دست اندکاران آن تلاش کرده‌اند با بهره گیری از لوکیشن‌های جذاب و آثار تاریخی کاشان بیش از پیش بینندگان تلویزیونی نوروز 92 را با مواریث فرهنگی، مذهبی و تاریخی این شهر آشنا سازند.
    فرهاد آئیش، پرویز فلاحی‌پور، محمد عمرانی، فریده سپاه منصور، ارژنگ امیرفضلی، کاوه خداشناس، هدی زین‌العابدین و ناصر گیتی‌جاه از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی‌اند که مهدی بهپور و مجید آسودگان فیلمنامه آن را نوشته‌اند.
    انتخاب لوکیشن‌های طبیعی، آثار تاریخی و گردشگری کاشان، استودیو گریزی و پرهیز از لوکیشن‌های آپارتمانی و حضور پررنگ هنرمندان خردسال از جمله ویژگی‌های این سریال است.

داریوش فرهنگ کارگردان این مجموعه تلویزیونی نیز که ساخته قبلی او «سلطان و شبان» هنوز در یادها مانده است، مژده داده که عوامل سریال تلاش کرده‌اند متفاوت‌ترین کار خود را ارائه دهند و امیدوارند مجموعه ماندگار شود.

توجه به ارزش و اعتبار خانواده ایرانی، تداوم جریان سازی برای اعتلای مفاهیم معنوی، فرهنگی و ارتقاء سطح سلیقه عمومی تماشاگران تلویزیون از جمله دیگر ویژگی‌های این مجموعه تلویزیونی است که ایام نوروز هر شب ساعت 23:15 روی آنتن می‌رود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •