تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل بلوتوث لپ تاپ

داره خودمونی میشه **shaghayegh**'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

13 مشکل بلوتوث لپ تاپ

سلام
    من مدتیست نمیتونم از بلوتوث لپ تاپم استفاده کنم .... نه دریافت نه ارسال ....ولی گوشیم رو شناسایی میکنه و به هم متصل میشوند...مثلا با نرم افزار pc suit گوشیم رو شناسایی میکنم و بهش متصل میشه....ولی اطلاعات رو نمیشه sync کرد و ارور ....قبلا درست بود ...نمیدونم چه مشکلی داره....چند تا عکس از درایور های نصب شده رو هم میذارم شاید بدردتون بخوره
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دکمه بلوتوث در لپ تاب ببینید روشن باشه
    همچنین به نظر من درایور بلوتوث رو پاک کنید و آخرین ورژنشو از سایت لپ تابتون بگیرید و نصب کنید
    درست نشد ویندوز رو ریپیر کنید در آخر ویندوز رو عوض کنید و دوباره درایورشو نصب کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    شما روی آیکون بلوتوث در کنار ساعت نوار ابزار پایین /کلیک راست کنید /اوپن ستینگ را کلیک کنید /در پنجره جدید "تب یا زبانه آپشن /گزینه Allow Bluetoth Divice Find This Compiuter را تیک اگر ندارد تیک دار کنید .
    و
    در همان صفحه قسمت مربوط به conection زیر مجموعه هایش را تیک بگذارید .سپس اوکی کنید .

5. این کاربر از sepehr82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دکمه بلوتوث در لپ تاب ببینید روشن باشه
    همچنین به نظر من درایور بلوتوث رو پاک کنید و آخرین ورژنشو از سایت لپ تابتون بگیرید و نصب کنید
    درست نشد ویندوز رو ریپیر کنید در آخر ویندوز رو عوض کنید و دوباره درایورشو نصب کنید
    1.کلید بلوتوث که آره روشن هست
    2.این کارم کرده بودم و درایورشو uninstall کردم و آخرین ورژنش رو با نرم افزار driver genius نصب کردم(سایت لپ تاپم درایورش قدیمیه)
    3.در مورد راه حل آخرتون باید بگم خیلی برام مشکله....با این همه نرم افزار و بازی های نصب شده و تنظیمات و کلی چیزای دیگه اصلا همچین کاری برام به صرفه نیست برای یه بلوتوث که اونم مشخص نیست دقیقا مشکل از این باشه...! ولی اگه به تصویر ها دقت کنید...فکر کنم مشکل از سخت افزار باشه...چون قبلا بدونِ هیچ مشکلی درایورش نصب میشد و حتی آپدیتش هم میکردم...ولی اون قسمت پایینی یکی از درایوراش نصب نمیشه هر کاری میکنم ! foxconn ....

سلام
    شما روی آیکون بلوتوث در کنار ساعت نوار ابزار پایین /کلیک راست کنید /اوپن ستینگ را کلیک کنید /در پنجره جدید "تب یا زبانه آپشن /گزینه Allow Bluetoth Divice Find This Compiuter را تیک اگر ندارد تیک دار کنید .
    و
    در همان صفحه قسمت مربوط به conection زیر مجموعه هایش را تیک بگذارید .سپس اوکی کنید .
    تیک همه این ها که فرمودید خورده بود

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درست شد !

درایور رو دوباره نصب کردم ...یکی از درایورا نصب نشد >>>

بعد رفتم به device manager و اون درایوری که نصب نشد رو آپدیت درایور کردم و از همون درایوری که خودِ مایکروسافت انتخاب میکرد اقدام به آپدیت کردم ولی با این خطا مواجه شدم >>>

در نهایت از آخرین ورژن درایور از طریق نرم افزار driver genius درایور بلوتوث رو از نو نصب کردم ....ولی بازم اون نصب نشد !
    دوباره update driver زدم بازم خطا داد ....بعد device manager رو یه ریفرش کردم خود به خود نصب شد :|
    اینم عکسِ آخر از اون درایور که نصب نمیشد و الان اوکی شد >>>

ولی کلید سوویچ بلوتوث(وایرلس) قطعی داره ...و خود به خود آن و آف میشه :( اینو دیگه نمیدونم چیکار کنم !

در هر صورت از همه دوستان ممنونم ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •