تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: نیاز مند به یک فلش کار جهت همکاری ...

در آغاز فعالیت rockfeller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض نیاز مند به یک فلش کار جهت همکاری ...

دوستان نمیدونم طرح این سوال در این قسمت درست هست یا نه. من این مطلب رو یه بار هم در صفحه مربوط به برنامه نویسی مطرح کردم. باز اگر اشتباهی از من رخ داده از مدیر های محترم انجمن پیشاپیش معذرت می خواهم.
    من در حال تهیه یک برنامه اموزشی هستم. یک برنامه نویس استخدام کردم جهت هسته اصلی برنامه ولی چون نرم افزار مورد نظر من می بایست یک واسط گرافیکی قشنگ داشته باشد و برنامه نویس من تسلطی در رابطه با کار های گرافیکی نداره من به مشکل بر خوردم. من برای برنامم یه اینتر فیس خوشگل مثل برنامه (( رزتا استون )) می خواهم و حالا چند تا سوال برام پیش امده.
    1_ اونایی که با برنامه (( رزتا استون )) کار کردن و یا اون رو دیدن ایا میدونند اون با چه برنامه ای ساخته شده. من فکر میکنم فلش باشه. درست حدس زدم ؟؟
    2_ نرم افزار ویندوز مدیا سنتر که تو خود ویندوز سون هست رو چطور ؟؟ با فلش نوشتن اون صفحه گرافیکی جذابش رو ؟
    3_ از دوستان کسی هست که تو این حد فلش ( و یا هر برنامه ای که هست ) رو بلد باشه و دوست داشته باشه با ما همکاری کنه ؟ ( نگران دستمزدش هم نباشه )
    4_ از دوستان کسی اموزشگاه معتبر و یا استاد خوبی میشناسه که این ها رو که من خواستم تدریس کنه ؟
    5_ دوستان لطف کنید اکه حتی جواب یه سوال رو هم میدونید به من بگید. من چون رشته تحصیلیم مکانیک هست شاید یک اطلاع پیش پا افتاده به نظر شما برای من خیلی مهم باشه.
    با تشکر فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1w2w3w4w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام
    درمورد نرم افزارت برام یکم توضیح بده من فلش کارم و تو تیم نرم افزاری کاز میکنم که برنامه نویس و گرافیک کار هم داریم‍‍!
    در مورد کارت بهم ایمیل بده تا دقیقا ببینم چش میخوای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چشم. من اطلاعات مورد نیاز رو براتون میفرستم ولی بهتر بود به چندتا از این سوال ها دوستان جواب بدن تا فروم هم پر بار تر بشه تا اگه بعدا کسی به مشکلی مثل مشکل من بر خورد کرد تو وقتش صرفه جویی بشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

جواب چییو بدیم...؟!

ببین دوست من یکم بیشتر توضیح بده اون هسته ی اصلی که میگی با چه زبانی داری مینویسی؟باید ببینیم که میتونه با فلش ارتباط برقرار کنه...

این کارای ساده رو با اکشن اسکریپت میشه انجام داد ولی اگر تو کارت پردازش صوت و یا تصویر داری اونموقعه که از دست اکشن کاری بر نمی یاد!

مدیا سنتر رو هم با فلش ننوشتن!!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه میخوای ببینی به لینک زیر مراجعه کن؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

هسته اصلی برنامه با #C نوشته شده.
    به خاطر معرفی بلاگ اموزشی هم ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با wpf یا سیلور لایت نمیشه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نه هم انجمنی گرامی

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

شما چرا میخواین اینترفیس سایت رو با فلش بسازین؟

شما که همه کارها رو با ز#c انجام دادی؛ خوب مثلا یه عکس میتونه ظاهر نرم افزارتون رو زیبا کنه

این طور که من پرسیدم ظاهرا با فلش میتونه ارتباط برقرار کنه البته تا ببینیم شما چه نوع ارتباطی میخواین فقظ ظاهر رو زیبا کنه یا...

داره خودمونی میشه sasha199098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

دوست عزیز من فلش کارم و قبلا هم سابقه ساخت برنامه با منوی فلش رو داشتم
    برای این کار باید برنامه نویست بتونه با فرمانهای fscommand فلش ارتباط برقرار کنه مثلا روی دکمه فلش open که کلیک کنه من به برنامه بفرستم fscommand (open)

اگر نمونه کار خواستی با ایمیلم که برات پیام خصوصی کردم ارتباط برقرار کن
    تا بفرستم
    ضمنا اگر برنامه نویست ندونست اصلا fscommand چی هست مشکلی نیست خودم راهنمایی اش می کنم ایرادی هم در این مورد داشت برنامه نویس قهار دارم که راهنمایی اش می کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •