تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 172

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester City F.C | سیتیزنز | جلد 2

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض تاپیک اختصاصی Manchester City F.C | سیتیزنز | جلد 2

Manchester City F.C

منچستر سیتی ( به انگلیسی: Manchester City Football Club) یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در لیگ برتر انگلستان است که در شهر منچستر قرار دارد. این تیم در سال ۱۸۸۰ میلادی تاسیس شد.منچستر سیتی سه‌ بار در طی فصل های ۱۹۳۷_۱۹۳۶ و ۱۹۶۸_۱۹۶۷ و ۲۰۱۲ _ ۲۰۱۱ قهرمان لیگ دسته اول انگلستان ( که ازسال ۱۹۹۱ به لیگ برتر تغیر نام پیدا کرد ) شد. ودر سال‌های ۲۰۱۱،۱۹۰۴،۱۹۳۴،۱۹۵۶،۱۹۶۹ پنج بار قهرمان جام حذفی فوتبال انگلیس شد. هم چنین در سال‌های ۱۹۷۶و۱۹۷۰ دو بار قهرمان جام اتحادیه شدند. درسال ۱۹۷۰ قهرمانی در جام در جام اروپا ( جام برندگان جام ) را کسب کرد. در سال ۲۰۰۸ پس از خرید این تیم توسط گروه تجاری ابوظبی منچستر سیتی جان تازاه‌ای گرفت وبه کمک سرمایه این گروه توانست بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرد. اکنون روبرتو مانچینی ایتالیایی ( پس از برکناری مارک هیوز ) مربی این تیم است.

مشخصات:

نام کامل: باشگاه فوتبال منچستر سیتی
    القاب: سیتی ، سیتیزنز ، آبی آسمانی ها ، آبی ها
    تاسیس: 1880 سنت مارکز
    ورزشگاه: ورزشگاه شهر منچستر (البته طبق قراردادی به الاتحاد تغییر نام پیدا کرد)
    گنجایش: 47726
    مالک: شیخ منصور بن زاید آل نهیان
    مدیر عامل: خلدون امبارک
    سرمربی: روبرتو مانچینی
    لیگ: لیگ برتر انگلیس
    رتبه فصل اخیر: اول
    وبسایت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افتخارات باشگاه:

لیگ انگلستان

قهرمان ( ۳ بار ) : ۱۹۳۷–۱۹۳۶، ۱۹۶۸–۱۹۶۷، ۲۰۱۲-۲۰۱۱

نایب قهرمان ( ۳بار ) : ۱۹۰۳–۱۹۰۴، ۱۹۲۱–۱۹۲۰ ،۱۹۷۷–۱۹۷۶

جام حذفی فوتبال انگلیس

قهرمان ( ۵بار ) : ۱۹۰۴،۱۹۳۴،۱۹۵۶،۱۹۶۹،۲۰۱۱

نایب قهرمان ( ۳بار ) : ۱۹۲۶،۱۹۳۳،۱۹۵۵،۱۹۸۱

کارلینگ کاپ

قهرمان ( ۲بار ) : ۱۹۷۰،۱۹۷۶

نایب قهرمان ( ۱بار ) : ۱۹۷۴

جام در جام اروپا

قهرمان ( ۱بار ) : ۱۹۷۰–۱۹۶۹

فول ممبرز کاپ

قهرمان ( ۱بار ) : ۱۹۸۶

جام خیریه انگلیس

قهرمان ( ۳بار ) : ۱۹۳۷،۱۹۶۸،۱۹۷۲

نایب قهرمان ( ۵بار ) : ۱۹۳۴،۱۹۵۶،۲۰۱۱،۱۹۶۹،۱۹۷۳

ترکیب تیم:

ترکیب اصلی

البته این ترکیب به 1-3-2-4 و 2-2-2-4 تغییر میکند.

بازیکنان

دروازبانها:

25 - Joe Hart
    30 - Costel Pantilimon
    - Gunnar Nielsen

مدافعین:

2 - Micah Richards
    4 - Vincent Kompany
    5 - Pablo Zabaleta
    6 - Joleon Lescott
    13 - Aleksandar Kolarov
    22 - Gael Clichy
    28 - Kolo Toure
    38 - D. Boyata

بازیکنان میانی

- Michael Johnson
    7 - James Milner
    11 - Adam Johnson
    15 - Stefan Savic
    18 - Gareth Barry
    19 - Samir Nasri
    21 - David Silva
    34 - Nigel De Jong
    40 - Vladimir Weiss
    42 - Yaya Touré
    50 - Abdisalam Ibrahim
    62 - Abdul Razak

مهاجمین

9 - Emmanuel Adebayor
    10 - Edin Dzeko
    14 - Roque Santa Cruz
    16 - Kun Agüero
    30 - Andrea Mancini
    32 - Carlos Tevez
    43 - Alex Tchuimeni-Nimely
    45 - Mario Balotelli

منابع

- ویکیپدیا
    - گل اینترنشنال

2. 5 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض وینسنت کمپانی 6 سال دیگر با منچستر سیتی تمدید کرد

وینسنت کمپانی 6 سال دیگر با منچستر سیتی تمدید کرد

وینسنت کمپانی مدافع و کاپیتان بلژیکی تیم منچستر سیتی قرار داد خود را با این تیم به مدت 6 سال دیگر تمدید کرد. او بعد از این اتفاق گفت: "از اینکه میتوان 6 سال دیگر در تیم من سیتی باشم خوشحالم. این نشان دهنده این است که باشگاه بسیار از من راضی بوده است"

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

پیراهن های سیتی تو فصل جدید:

منبع: سایت باشگاه

6. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

منچسترسیتی 2-0 آرسنال؛ پیروزی آبی ها در مقابل توپچی ها در پکن چین

تیم منچسترسیتی در دیداری دوستانه موفق شد آرسنال را با نتیجه 2-0 شکست دهد.
    در این دیدار که در ورزشگاه ملی پکن برگزار شد ، دو تیم لیگ برتری با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره شان به میدان رفتند و در نهایت قهرمانی لیگ برتر موفق شد توپچی ها را از پیش رو بردارد.
    هر دو گل بازی در همان نیمه اول به ثمر رسید و شاگردان ونگر نتوانستند در 45 دقیقه دوم گل های خورده را جبران کنند.
    ابتدا پابلو سابالتا، مدافع- هافبک آرژانتینی منچستر سیتی در دقیقه 41 تیمش را پیش انداخت و سه دقیقه بعد، یحیی توره برتری آبی ها را دو برابر کرد.
    بهترین بازیکن زمین هم یحیی توره با زدن یک گل و میدان داری بسیار زیبایش انتخاب شد و آرسن ونگر با تعویض های نا به جا و گذاشتن ترکیبی غیر حیاتی بدترین بازیکن زمین انتخاب شدند.

منبع: گل اینترنشنال

8. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

افطاری بازیکنان منچسترسیتی در مالزی

سایت گل- چند بازیکن تیم منچسترسیتی از جمله آدام جانسن، الکساندر کولاروف و سرخیو آگوئرو در یک میهمانی افطاری در مالزی شرکت کردند.
    تیم منچسترسیی امشب در دیداری دوستانه در کوالالامپور مقابل تیم متتخب لیگ مالزی قرار خواهد گرفت . این دومین دیدار سیتی در تور آسیایی شان در مالزی است.
    آدام جانسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" حضور در این تور پیش فصل تجربه جالبی بود و ما توانستیم با فرهنگ و سنت های هواداران مان در اینجا آشنا شویم."
    سرخیو آگوئرو نیز در ادامه گفت:" ما دوران بسیاری خوبی در اینجا داشتیم و بسیار جالب توجه است که توانستیم این همه هوادار در آسیا پیدا کنیم.
    ما نام منچسترسیتی را در همه جا منتشر کردیم و پاسخی که دریافت کردیم، باورنکردنی بود."

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مانچینی: امیدوارم تبس احترام به باشگاه را یاد بگیرد

سایت گل- روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، امیدوار است که کارلوس تبس یاد گرفته باشد که چطور به این باشگاه احترام بگذارد.

این ملی پوش آرژانتینی در تابستان گذشته تلاش زیادی برای جدایی از سیتی انجام داد و به دلیل امتناع از بازی کردن در دیدار با بایرن در لیگ قهرمانان به عنوان بازیکن جانشین برای 6 ماه از این تیم کنار گذاشته شد.
    اما او در هفته های پایانی فصل به تیم برگشت و مانچینی امیدوار است که این بازیکن به همین رفتارش ادامه بدهد.
    مانچو در گفتگو با دیلی میل گفت:" فکر نمی کنم بتوانم کارلوس را تغییر بدهم. من تنها از او می خواهم که به من و باشگاه احترام بگذارد.
    ما برای به دست آوردن پول کار نمی کنیم. ما از سنین جوانی به فوتبال روی می آوریم زیرا این ورزش را دوست داریم. امیدوارم کارلوس بفهمد که اشتباهاتی مرتکب شده است."
    دیگر بازیکن سیتی که همواره دردسرساز شده، ماریو بالوتلی است و مانچینی تایید کرد که تغییر دادن این ستاره ایتالیایی سخت تر از تبس است.
    او در پاسخ به این سوال که آیا می توان بالوتلی را کنترل کرد، گفت:" این غیرممکن است. تغییر دادن ماریو غیرممکن است اما کارلوس شاید."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

ژکو: بهتر از آن هستم که روی نیمکت سیتی بنشینم

سایت گل- ادین ژکو، مهاجم منچسترسیتی، اعلام کرد اگر نسبت به فصل گذشته فرصت بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی پیدا نکند، این باشگاه را ترک خواهد کرد.
    این مهاجم 26 ساله در ژانویه 2011 با انتقالی 27 میلیون پوندی از وولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست اما سال گذشته تنها در 16 دیدار در لیگ برتر از ابتدا به میدان رفت. با این وجود او توانست 14 گل برای سیتی به ثمر برساند که مهمترین آن، گل هفته پایانی مقابل کوئینزپارک رنجرز بود که به قهرمانی این تیم منجر شد.
    او در گفتگو با نشریه سان گفت:" در نیم فصل دوم فصل گذشته، ناگهان از ترکیب اصلی دور ماندم و اصلا نمی دانم دلیل این موضوع چیست.
    من ریتمم را از دست دادم. من به سیتی پیوستم تا بتوانم در بازی های مهم حضور پیدا کنم. اصلا نمی توانستم تصور کنم که اوضاع به این شکل پیش برود.
    من بهتر از آن هستم که روی نیمکت بنشینم. اگر قرار باشد نیمکت نشینی ام ادامه پیدا کند، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد."
    ژکو فصل گذشته به عنوان یکی از مهاجمان اصلی رقابتها را آغاز کرد اما در ادامه پشت سر آگوئرو، بالوتلی و تبس قرار گرفت.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مانچینی: فکر نمی‌کنم ون‌پرسی به منچسترسیتی بیاید

سایت گل – روبرتو مانچینی، مربی منچسترسیتی به شکست در خرید روبین ون‌پرسی اذعان کرده است.
    این ملی‌پوش هلندی ماه گذشته گفت که قرارداد جدیدی با باشگاه نمی‌بندد، و این باعث علاقه شدید منچستریونایتد و یوونتوس به خرید او شد.
    مانچینی می‌گوید باشگاهش با وجود علاقه به خرید او در این راه ناکام می‌ماند: «فکر نمی‌کنم روبین ون‌پرسی بتواند به سیتی بیاید.»
    ون‌پرسی فصل گذشته 30 گل در لیگ برتر زد و جایزه بهترین بازیکن سال را از اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای گرفت.
    به نظر می‌رسد با آمدن احتمالی سانتی کاسورلا و نوری شاهین او ترغیب شده در این تیم بماند.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مانچینی: فکر نمی‌کنم ون‌پرسی به منچسترسیتی بیاید

سایت گل – روبرتو مانچینی، مربی منچسترسیتی به شکست در خرید روبین ون‌پرسی اذعان کرده است.

این ملی‌پوش هلندی ماه گذشته گفت که قرارداد جدیدی با باشگاه نمی‌بندد، و این باعث علاقه شدید منچستریونایتد و یوونتوس به خرید او شد.
    مانچینی می‌گوید باشگاهش با وجود علاقه به خرید او در این راه ناکام می‌ماند: «فکر نمی‌کنم روبین ون‌پرسی بتواند به سیتی بیاید.»
    ون‌پرسی فصل گذشته 30 گل در لیگ برتر زد و جایزه بهترین بازیکن سال را از اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای گرفت.
    به نظر می‌رسد با آمدن احتمالی سانتی کاسورلا و نوری شاهین او ترغیب شده در این تیم بماند.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

منچسترسيتي: قيمت ژکو 31.5 ميليون يورو است

ميلان به دنبال انتقال قرضي يک‌ساله او، با امکان دائمي کردن قرارداد در پايان فصل بود اما سيتي اين پيشنهاد را نپذيرفت.

آنها اعلام کرده‌اند هيچ پيشنهادي براي انتقال قرضي ژکو را نمي‌پذيرند.

روبرتو مانچيني، مربي تيم البته پيشنهادهاي رسيده براي ژکو را بررسي مي‌کند. او مي‌خواهد پول لازم براي خريد روبين ون‌پرسي، کاپيتان آرسنال را فراهم کند و البته در خط حمله براي حضور او جا باز کند.

ميلان مي‌خواهد ژکو را قرض بگيرد و 170 هزار پوند دستمزد هفتگي او را هم کامل پرداخت کند. آنها چنين پيشنهادي را براي انتقال کارلوس تبس در ژانويه ارائه داده بودند که سيتي آن را هم رد کرد.

باشگاه انگليسي کاملا آگاه است که ميلان 65 ميليون يورو از فروش زلاتان ايبراهيموويچ و تياگو سيلوا به پاري سن ژرمن پول به دست آورده. خريد ژکو 34 ميليون يورو براي سيتي هزينه داشت و سه سال از قرارداد او مانده، اما او در اغلب ديدارهاي فصل پيش نيمکت‌نشين بود هرچند که 14 گل در ليگ برتر زد.

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •