تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 43

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید TV زیر 4 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی برای خرید TV زیر 4 میلیون

سلام به همه دوستای خوب
    این داستان تی وی ها هم عجب پیچیده شده
    ما تا خواستیم بریم Panasonic 50vt30 بخریم یه دفعه از سه میلیون رسید به 4.400.00 بی خیال شدیم بعد
    گفتیم بریم Samsung 46d8880 بخریم تخمش رو ملخ خورد
    کلی با خودمون کلنجار رفتیم گفتیم جهنم 46d7770 میخریم رفتیم گفتند تو انبار موجود نیست مدل های جدید داره میاد
    بعد یک ماه مدل های جدید اومده رفتم میبینم امکانات جانبی رو زیاد کردند اما از نظر کیفی تفاوتی نکرده ... فقط یه 700 - 800 تومن گرونتر شده
    حالا من واقعا موندم چیکار کنم.
    یکی بگه با بودجه زیر 4 میلیون بهترین گزینه (بدون سینما ) چیه؟!
    سایز هم 46-51
    اینکه چه فرمت هایی رو پخش میکنه اصلا برام مهم نیست چون مدیل پلیر دارم
    ال جی نباشه
    عمق رنگ مشکی برام مهمه
    اگه ال ای دی هست local dimming باشه
    اگه بشه باهاش مرور وب کرد بهتره
    نرم افزارهای جانبیش مهم نیست
    wi-fi داشته باشه
    عرض تی وی کمتر از 160 باشه
    st30 هم نباشه!! قیافه اش اصلا خوب نیست

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

خوب با این وضعیت 46ES8880 بگیر که بدون هدیه قیمتش میره زیر 4 میلیون.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خودم هم به همین فکر کردم ولی واقعا زور داره به خاطر یک سری امکاناتی که از نظر من اصلا به درد نمیخوره ... ( مثل دوربین و حسگرهای تی وی ) بخوای 600- 700 هزار تومن بیشتر از مدل پارسال بدی
    راستی کسی میدونه که پنل های سری 7 و 8 جدید کیفیتش نسبت به مدل سال گذشته چه تغییری کرده؟!
    سری 6 که واقعا افتضاح شده

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

چرا ال جی نمی گیری؟ هم سه بعدی بهتری داره هم امکاناتش مثل سامسونگه و هم قیمت ارزون تری داره. ظاهرش هم زیباست. نقدهایی هم که ازش تو سایت های ریویوو نوشته درسته در حد سامسونگ نیست ولی قابل قبوله. در مغازه خودت از نزدیک بررسی کن شاید خوشت اومد.
    Last edited by smhsh121; 15-07-2012 at 12:57.

6. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا نمیتونم با وسایل صوتی تصویری الجی کنار بیام
    میدونم که گاها خوب از آب در میان ولی اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم
    کسی میدونه سری جدید پانا کی وارد ایران میشه؟!
    اصلا میشه یا نه
    بعد اینکه چیزهایی مثل TV رو میشه مسافری آورد
    هزینه گمرک داره ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم واقعاً تو این آشفته بازار گیج شدم . کاش همون موقع که VT30 و HX925 (بانه) سه تومن بود میخریدم .
    ولی خب حادثه خبر نمیکنه . افسوس گذشته ها دردی رو دوا نمیکنه .
    ظاهراً امسال LG که حرفی واسه زدن نداره چون حتی LM96000 هم با اون قیمت سرسام آور فقط قیافه داره و از کیفیت اعجاب آور تصویر خبری نیست .
    Sony هم که تنها محصولی که حرفی برای گفتن داره HX855 که هنوز ندیدمش که ببینم قیمتش چقدره . هر چند بعیده که بخوان کمتر از HX925 حساب کنن .
    Panasonic هم که امسال ترکونده ولی طبق معمول بانیان که وظیفه توزیعش رو نداره پس باید صبر کنیم تا مثل هر سال بابانوئل پلاسماهای Panasonic رو برامون بیاره . اه اه اه
    و اما رفیق گرمابه و گلستان Samsung که هر چه میکشیم از اوست . مثل هر سال تو زمینه LCD که محصول خاصی ارائه نداده حتی ES8880 هم پانل فوق العاده ای نمیباشد ، مخصوصاً در برابر قیمت !!!
    ولی ظاهراً اینطوری که بوش میاد پلاسماهای سری 6 و 7 و 8 Samsung میخوان که تکون اساسی به دنیا بدن . خب البته من هنوز موفق به دیدار این عزیزان نشدم .

دوستان عزیز و با تجربه نظرتون چیه ؟
    به نظرتون وایستم تا زمستون که ST50 بیاد و امیدوار باشم تا بانیان قیمت منصفانه برای این محصول تعیین بکند ؟
    پلاسماهای 2012 Samsung چطورن ؟ اصلاً وارد شدن ؟
    یا اینکه صبر کنم تا یکی دو ماه دیگه شاید Sony HX855 با قیمتی مناسب در نمایندگی ها یا بانه پیدا بشه ؟
    یا هر کاری دیگه ای که دوستانی مثل من که عاشق کیفیت خارق العاده تصویر و فیلم های 3D و Full HD هستند تو این آشفته بازار ایران میتونند انجام بدن .

دوستان خواهشاً نظر بدین چون خیلی ها هستند که به امید یافتن جواب سوالاشون میان به این فروم .

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منم واقعاً تو این آشفته بازار گیج شدم . کاش همون موقع که VT30 و HX925 (بانه) سه تومن بود میخریدم .
    ولی خب حادثه خبر نمیکنه . افسوس گذشته ها دردی رو دوا نمیکنه .
    ظاهراً امسال LG که حرفی واسه زدن نداره چون حتی LM96000 هم با اون قیمت سرسام آور فقط قیافه داره و از کیفیت اعجاب آور تصویر خبری نیست .
    Sony هم که تنها محصولی که حرفی برای گفتن داره HX855 که هنوز ندیدمش که ببینم قیمتش چقدره . هر چند بعیده که بخوان کمتر از HX925 حساب کنن .
    Panasonic هم که امسال ترکونده ولی طبق معمول بانیان که وظیفه توزیعش رو نداره پس باید صبر کنیم تا مثل هر سال بابانوئل پلاسماهای Panasonic رو برامون بیاره . اه اه اه
    و اما رفیق گرمابه و گلستان Samsung که هر چه میکشیم از اوست . مثل هر سال تو زمینه LCD که محصول خاصی ارائه نداده حتی ES8880 هم پانل فوق العاده ای نمیباشد ، مخصوصاً در برابر قیمت !!!
    ولی ظاهراً اینطوری که بوش میاد پلاسماهای سری 6 و 7 و 8 Samsung میخوان که تکون اساسی به دنیا بدن . خب البته من هنوز موفق به دیدار این عزیزان نشدم .

دوستان عزیز و با تجربه نظرتون چیه ؟
    به نظرتون وایستم تا زمستون که ST50 بیاد و امیدوار باشم تا بانیان قیمت منصفانه برای این محصول تعیین بکند ؟
    یا اینکه صبر کنم تا یکی دو ماه دیگه شاید Sony HX855 با قیمتی مناسب در نمایندگی ها یا بانه پیدا بشه ؟
    یا هر کاری دیگه ای که دوستانی مثل من که عاشق کیفیت خارق العاده تصویر و فیلم های 3D و Full HD هستند تو این آشفته بازار ایران میتونند انجام بدن .

دوستان خواهشاً نظر بدین چون خیلی ها هستند که به امید یافتن جواب سوالاشون میان به این فروم .
    آره خیلی تصمیم گیری سخت شده. این OLED ها که بیان و به قیمت برسن تصمیم گیری راحت میشه.
    ببین طبق ریویوهای flatpanelshd تلویزیون های ال جی 9600 مالی نیستن ولی از کیفیت ال جی 7600 نسبت به قیمتش تعریف کرده. به لیست Highly Recommended های 2012 یه نگاهی بنداز:

اول GT50
    دوم LED ES8000
    سوم LM7600

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

به نظرم اگر صبر کنید و یکی از مدلهای امسال پاناسونیک رو بگیرید خیلی بهتره و واقعا ارزش صبر کردنو داره و تمام فاکتورهای کیفیت تصویر رو دارا هست و دیروز منزل دوستی بودم برای تست تصویر lg7600 که 47 اینچ بود و 3300000 پول داده بود و بلوری ترمیناتور4 رو دیدیم و واقعا چه پسرفتی در کیفیت داشت و به جرات میگم حتی قابل رقابت با مدل g10 پاناسونیک نیست چه برسه به مدلهای امسال! واقعا پلاسماهای پاناسونیک شاهکار دنیای تصویر هستند و هر کسی فقط چندتا فیلم باهاشون ببینه دیگه نمیتونه با تصویر سایرین کنار بیاد و حتی مدلهای 2011 و 2010 پاناسونیک به قدری خوبند که آدم فکر نمیکنه از این بهتر هم باشه.

11. این کاربر از behzad habib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته این مقایسه سایت CNET قدرت مطلق panasonic و sony در بازتولید رنگ ها را کاملاً اثبات میکنه !
    البته زیبایی خارق العاده LG LM9600 هم قابل تحسینه اما چه فایده که در زمینه تصویر امتیاز جالبی نداره .

دوستان نظر دیگری ندارین ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته این مقایسه سایت CNET قدرت مطلق panasonic و sony در بازتولید رنگ ها را کاملاً اثبات میکنه !
    البته زیبایی خارق العاده LG LM9600 هم قابل تحسینه اما چه فایده که در زمینه تصویر امتیاز جالبی نداره .
    من همیشه یه حساسیتی به چیزهایی که Cnet ازشون تعریف میکنه دارم !! اصلا از این سایت خوشم نمیاد.
    اما مهم نیست که حرف رو کی میزنه مهم اینه که چی میگه!!

وا.. تو بروشورها که سری 6 و 8 هست
    من توی سمپلینگ سامسونگ 51" سری 6 رو دیدم که متاسفانه انقدر شلوغ بود نتونستم نگاه اساسی بهش بندازم
    اما فروشگاه ها میگن احتمال وارد شدنشون خیلی کمه

دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه؟!!
    میشه یه تی وی 50 اینچی رو وارد ایران کرد
    منظورم قاچاقی یا با لنچ نیست
    به صورت بر با هواپیما منظورمه
    اگه آره هزینه های جانبیش چقدر میشه

14. این کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •