تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: یک درخواست از شما برای چاپ کردن در دلفی ... اگه لطف کنید کمکم کنید خیلی ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض یک درخواست از شما برای چاپ کردن در دلفی ... اگه لطف کنید کمکم کنید خیلی ممنون میشم

سلام به همه دوستان عزیز

من یه پروژه دلفی برای دانشگام دارم که به علت نامناسب بودن وضع مالی و اینکه دوست ندارم بدم بیرون برام درست کنن چون احساس بدی بهم دست میده ، خودم تا این مرحله رسوندمش و فقط مونده قسمت پرینت اطلاعات که هرکاری کردم ، این یکیو نتونستم کاری کنم .

پروژه من ، بانک اطلاعات مشخصات فنی خودروهای ساخت ایران هست . مثلا ً وقتی می نویسی پژو 206 ، مشخصات فنی این خودرو نمایش داده میشه . مثل قدرت موتور و دو سه تا مورد دیگه ... من می خوام بشه از این اطلاعات پرینت هم گرفت .

از هرکدوم از دوستان عزیز که به این قسمت آشنایی دارند خواهش می کنم در صورت امکان ، این قابلیت رو روی این برنامه لطف کرده و پیاده سازی بفرمایند .

خیلی ممنون میشم اگه چنین لطفی به من کنید . منتظرم . اینم لینک دانلود پروژم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

حالا که هیچکس جواب نمیده ، این توضیحم بدم خدمتتون که من نمی خوام یه پرینت گیری حرفه ای روش نصب شه . فقط می خوام یه چیز جزئی باشه که وقتی میرم ارائش میدم ، بگم قابلیت چاپ هم داره .
    Last edited by omg77; 14-05-2012 at 02:00.

داره خودمونی میشه delphidark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran+Pars

پيش فرض

دوست عزیز

بحث چاپ اطلاعات
    (عموما اطلاعات پایگاه داده) روی کاغذ در برنامه نویسی با عنوان "گزارش گیری" یا "Reporting" مطرح میشه

برای این منظور هم در هر زبان برنامه نویسی ابزارهای خاصی وجود داره

به عنوان مثال برای #C کریستال ریپورت و برای دلفی FastReport از محبوب ترین ابزارهای ساخت گزارش هستند ...

برای یاد گیری مقدماتی گزارش سازی با FastReport می تونید این فایل آموزشی بسیار خوب رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید
    یادگیری FastReport تا اون حدی که شما نیاز دارید بیشتر از یک ساعت وقت نمیگیره

اگر هم مشکلی بود بفرمایید.
    موفق باشید.

4. این کاربر از delphidark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

دوست عزیز

بحث چاپ اطلاعات
    (عموما اطلاعات پایگاه داده) روی کاغذ در برنامه نویسی با عنوان "گزارش گیری" یا "Reporting" مطرح میشه

برای این منظور هم در هر زبان برنامه نویسی ابزارهای خاصی وجود داره

به عنوان مثال برای #C کریستال ریپورت و برای دلفی FastReport از محبوب ترین ابزارهای ساخت گزارش هستند ...

برای یاد گیری مقدماتی گزارش سازی با FastReport می تونید این فایل آموزشی بسیار خوب رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید
    یادگیری FastReport تا اون حدی که شما نیاز دارید بیشتر از یک ساعت وقت نمیگیره

اگر هم مشکلی بود بفرمایید.
    موفق باشید.

دست شما درد نکنه خیلی لطف کردید که می خواید من یاد بگیرم . اما من ترم آخر هستم و علاوه بر این پروژه ، کار آموزی هم دارم . از طرف دیگه درس کارآفرینی رو هم دارم که باید برای اون یه طرح کسب و کار تهیه کنم . تازه درسای دیگمم با اینکه امتحانات نزدیک شده اصلا ً نخودنم . گذشته از اینا ، دیگه دلفی رو از کامپیوترم پاک کردم چون کامپیوترم قدیمیه و خیلی کند اجرا می کنه . اگرم بخوام دوباره نصبش کنم 2 روز وقت می بره .

پروژمو میدم بیرون امروز درستش کنن . از اینکه اذیتتون کردم و به زحمتتون انداختم ازتون واقعا ً عذرخواهی می کنم . موفق و سربلند و سرافراز باشید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •