تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: شاتل يا پارس انلاين؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض شاتل يا پارس انلاين؟

سلام دوستان من توي اسلامشهر/قاءميه هستم دوتا كزينه واسه adsl دارم يكي شاتل و اون يكي پارس. كدوم واسه اسلامشهر بهتره(دانلود شبانه)؟ واسه سرعت 1mg چه مدركي نياز هست؟

داره خودمونی میشه reza7434's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض شاتل

دوست عزیزم شاتل در همه ی شهرها خوب و قوی ظاهر شده با پشتیبانی عالی،خدمات خوب و اینکه در هر رخدادی حجم رایگان و یا با تخفیف در اختیار کاربرانش قرار میده ولی پارس در مشهد که اصلا کسی راضی نیست و قبولش ندارن پس همه جا باید اینطور باشه. در رابطه با شبانه رایگان نه شاتل نه پارس بلکه همه شرکتهای ارائه دهنده خطوط پرسرعت چنانچه هر شب حجم دانلود و ترافیکت بالا باشه و این روند ادامه دار سرعتت بصورت خودکار توسط نرم افزار شرکت مربوطه محدود و به نهایت 5 کیلوبایت در ثانیه میرسه! و در رابطه با 1 مگابایت فقط باید جواز کسب ارائه بدی تا در اختیارت بگزارن و گرنه با کارت دانشجویی و اینجا فقط تا 256 که اونم روزانه با هر سرعتی که خریداری کرده باشی میتونه تا 2 مگابایت بر ثانیه دانلود داشته باشه که بسته به ترافیک و موارد دیگه است. ضمن اینکه شما در هر دوره یک ماه 3 گیگ حجم دانلود داری مگر اینکه وضع مالی خوب باشه و حجم زیاد با قیمت کلان بگیری و گرنه پس 128 یا 256 یا حتی 1 واسه کاربر خانگی یکی است.

3. این کاربر از reza7434 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

تو گیلان پارس افتضاحه ولی شاتل مطلوب هستش . شبانه هم دوستمون راست میگه همشون کلاهبردارن .

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از شاتل خیلی بد شنیدم
    Last edited by narotu; 15-01-2012 at 23:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ظرفدار شاتل ندیدیم،که دیدیم
    دوست من،من پارس نداشتم،ولی شاتل دزد ی بیش نیست
    دانلود شبانه اصلا روش حساب باز نکن،نمونه اش من بودم،با اینگه اونقدا هم دان نداشتم محدود شدم و رفتم آسیاتک دارم حال می کنم به مولا(نسبت به شاتل).تا الآن هم حدود 32-3 گیگ دان شبانه داشتم و خبری از محدودیت و اینا نیست
    سرعت روزانه روی 4 و شبانه هم واقعی(برای من 1 مگابیت یا همون 120-30 کیلو بایت)
    تازه مث شاتل هم نیس تو ساعات شبانه اش نصف سایتها رو وا نکنه،ولی خب،پشتیبانی و این چیزا خیلی داغونن دیگه
    در هر حال اینجوری بت بگم،من دایال آپ بگیرم،دیگه از شاتل سرویس نمیگیرم.2 تا ا دوستامم ا شاتل آوردم بیرون
    اینا اینگار از رو شیکم سیری با مشتریاشون برخورد میکنن،طرف برگشته صاف صاف میگه "سیسات شاتل اینه که مشتریهای پر مصرفش فسخ کنن"

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabgard1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شاتل برای من تا اونجا شورشو دراورد که منی که تو اینجور کارا تنبلم(تغییر isp منظورمه)شرکتمو عوض کنم
    به نظر من شاتلو دورشو خط بکش اگه میخوای بفهمی کیفیت شاتل چه طوره تاپیکش هست یه سر بزن

8. این کاربر از shabgard1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیزم شاتل در همه ی شهرها خوب و قوی ظاهر شده با پشتیبانی عالی،خدمات خوب و اینکه در هر رخدادی حجم رایگان و یا با تخفیف در اختیار کاربرانش قرار میده ولی پارس در مشهد که اصلا کسی راضی نیست و قبولش ندارن پس همه جا باید اینطور باشه. در رابطه با شبانه رایگان نه شاتل نه پارس بلکه همه شرکتهای ارائه دهنده خطوط پرسرعت چنانچه هر شب حجم دانلود و ترافیکت بالا باشه و این روند ادامه دار سرعتت بصورت خودکار توسط نرم افزار شرکت مربوطه محدود و به نهایت 5 کیلوبایت در ثانیه میرسه! و در رابطه با 1 مگابایت فقط باید جواز کسب ارائه بدی تا در اختیارت بگزارن و گرنه با کارت دانشجویی و اینجا فقط تا 256 که اونم روزانه با هر سرعتی که خریداری کرده باشی میتونه تا 2 مگابایت بر ثانیه دانلود داشته باشه که بسته به ترافیک و موارد دیگه است. ضمن اینکه شما در هر دوره یک ماه 3 گیگ حجم دانلود داری مگر اینکه وضع مالی خوب باشه و حجم زیاد با قیمت کلان بگیری و گرنه پس 128 یا 256 یا حتی 1 واسه کاربر خانگی یکی است.
    من سه ساله شاتل دارم و مشکلی نداشتم به جز این سه هفته اخیر که اونم کل ایران ترکیده بود ، الان هم روی 2MG آپ شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من میگم سپهر آنلاین
    56367777

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •