تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 136

نام تاپيک: حل مشکل ضبط کردن و وصل شدن با تلوزیون سامسونگ 6960

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض حل مشکل ضبط کردن و وصل شدن با تلوزیون سامسونگ 6960

با سلام
    دوستان من تمام مشکل تلوزیون LED 6960 را حل کردم

اولین کاری که می کنید برنامه ruSamsungTVCommunicator_V0.0.4.18 را دانلود کرده بعد در آموزشهای که دوستان قرار دادن برای این برنامه وارد منوی مخفی و فقط control>sub option>info link country و اون رو به استرالیا تغییر بدید و تلویزیون رو خاموش و روشن
    بعد مودم را وصل کنید در قسمت شبکه اول آی پی را به صورت خودکار قرار دهید و آی پی و DNS خود را یاداشت کنید و روی دستی در قسمت اول آی پی که نوشته اید قرار دهید در قسمت ساب ماسک 255.255.255.0 را قرار دهید در قسمت گیت وی 169.254.157.206 را قرار بدهید و در قسمت DNS که از قبل یاداشت کردید بنویسید ودر آخر دکمه تایید را بزنید و تلاش مجدد را تایید کنید بعد ارتباط صورت می گیرد
    بعد وارد منو پشتیبانی ودر قسمت به روز رسانی از طریق اینترنت را زده نرم افزار شما از 14 ب 16.2 تغیر می کند در این قسمت مانده به سرعت اینترنت شما چقدر طول بکشد تا به روز شود بعد از به روز رسانی با فلش (پتریوت) می توانید تمامی برنامه تلوزیون دیجیتال را ظبط کنید در انتها یک سری امکانات به تلوزیون اضافه می شود من جمله صدای فراگیر و یک سری امکانات جدید
    دوستان به مشکلی بر خوردید مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسوخگو باشم

2. 2 کاربر از mostafa2016 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خیلی ممنون
    فقط رو این مدل جواب میده؟
    رو D585 یا همون D550 چطور؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام

اولین کاری که می کنید برنامه ruSamsungTVCommunicator_V0.0.4.18 را دانلود کرده بعد در آموزشهای که دوستان قرار دادن برای این برنامه وارد منوی مخفی و فقط control>sub option>info link country و اون رو به استرالیا تغییر بدید و تلویزیون رو خاموش و روشن
    بعد مودم را وصل کنید در قسمت شبکه اول آی پی را به صورت خودکار قرار دهید و آی پی و DNS خود را یاداشت کنید و روی دستی در قسمت اول آی پی که نوشته اید قرار دهید در قسمت ساب ماسک 255.255.255.0 را قرار دهید در قسمت گیت وی 169.254.157.206 را قرار بدهید و در قسمت DNS که از قبل یاداشت کردید بنویسید ودر آخر دکمه تایید را بزنید و تلاش مجدد را تایید کنید بعد ارتباط صورت می گیرد
    بعد وارد منو پشتیبانی ودر قسمت به روز رسانی از طریق اینترنت را زده نرم افزار شما از 14 ب 16.2 تغیر می کند در این قسمت مانده به سرعت اینترنت شما چقدر طول بکشد تا به روز شود بعد از به روز رسانی با فلش (پتریوت) می توانید تمامی برنامه تلوزیون دیجیتال را ظبط کنید در انتها یک سری امکانات به تلوزیون اضافه می شود من جمله صدای فراگیر و یک سری امکانات جدید
    روی 46 اینچ 6260 جواب میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان روی مدل های 6960 و 6920 و6940 تست شده استو صد درصد جواب می دهد روی مدل های دیگر تست نشده
    Last edited by mostafa2016; 15-02-2012 at 19:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان روی مدل های 6260 و 6920 و6940 تست شده استو صد درصد جواب می دهد روی مدل های دیگر تست نشده
    یک سوال دیگه:
    هیچ مشکلی هنگام نصب بوجود نمیاد؟
    که نمایندگی بگه شما خودتون دستکاری کردید و ما مسئولیت رو به عهده نمیگیریم؟

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممکنه رو سری 5 جواب نده !؟
    بعد اون برنامه (ruSamsungTVCommunicator_V0.0.4.18 ) کاربردش کجاس پس!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام

میشه از اول کامل خودت توضیح بدی!! برنامه رو که دانلود کردم بعدش باید چی کار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان برنامه که از سرور استرالیا نصب مشود از دیگر کشورها بالاتر هست من تمامی مشکلم حل شد وتمام امکانات تلوزیون باز هست بعد سام سرویس کاری به نرم افزار نداره تا موقعی که تنظیمات دیگر رو دستکاری نکنید و تلوزیون مشکل دار نشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان برنامه که از سرور استرالیا نصب مشود از دیگر کشورها بالاتر هست من تمامی مشکلم حل شد وتمام امکانات تلوزیون باز هست بعد سام سرویس کاری به نرم افزار نداره تا موقعی که تنظیمات دیگر رو دستکاری نکنید و تلوزیون مشکل دار نشه
    خدا تورو از اسمون واسه ما فرستاد !

مهندس تلویزیون من Hotel mod نداره !نوشته Hospital mod ! همونه !؟
    D6920

من ورژن تلوزیون اپدیت کردم ! می تونه کاره اپدیت باشه !؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

راستی میشه این اپدیت رو بصورت افلاین دانلود کرد و از طریق فلش مموری اپدیت کرد !

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •