تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: آیا لپ تاپ دل با صفحه نمایش لمسی و قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی در ایران هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

12 آیا لپ تاپ دل با صفحه نمایش لمسی و قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی در ایران هست؟

در خبرها خوندم
    این لپ تاپ از دربی آلومینیومی و یونیزه شده بهره میبرد که اثر انگشت روی آن باقی نمي ماند. این لپ تاپ همچنین دارای ویژگی هايي چون، تجهیز به پردازنده ، رم شش گیگابایتی از نوع DDRIII و هارددیسکی با ظرفیت حافظه 640 گیگابایت است.این لپ تاپ قدرتمند همچنین به اسپیکرهای JBL که بسیار قدرتمند هستند مجهز است. نمایشگر براق این دستگاه با رزولوشن 768 × 1366 پیکسل، تصاویری بسیار با کیفیت را ارائه میدهد، حتی در زاویه 45 درجه افقی نسبت به خط عمود هم رنگها بسیار روشن و با کیفیت هستند. هرچند که این نوت بوک نمایشگر و یا فرستنده 3D ندارد، اما این لپ تاپ به کمک کارت گرافیکی قدرتمند، نرم افزار Nvidia's 3DTV Play و پورت HDMI توانایی اتصال به تلويزیونهای 3D و پخش سه بعدی روی آنها را نیز دارد.

این نوت بوک همچنین به یک کارت خوان 9 کاره، پورتهای هدفون، میکروفن، یک پورت eSATA که با USB مشترک است مجهز است. در قسمت پشت دستگاه نیز میتوانیم شاهد پورتهای HDMI, Ethernet, Mini Display، شیارKensington Lock و پورت USB 3.0 (پورت USB نسخه 3) باشیم و در سمت چپ نیز یک پورت USB دیگر نیز وجود دارد. تجهیز به وب کم 2 مگاپیکسلی از سایر ویژگی هاي این نوت بوک است. کارت گرافیک این لپ تاپ هم Nvidia GeForce GT435M است. این کارت گرافیک بسیار قدرتمند است. باید گفت که اگر به دنبال یک لپ تاپ همه کاره با قیمت مناسب می گردید که برای انجام کارهای سنگین گرافیکی، پردازشی و بازیهای گرافیکی مناسب باشد Dell XPS جدید گزینه مناسبی برای شما است به طور کلی عملکرد قدرتمند، تجهیز به صفحه نمایش لمسی Multi Touch، مجهز به پورت USB نسخه 3، تجهیز به نخستین وب کم Skype HD در نوت بوک ها و... از نکات مثبت و وزن نسبتا سنگین (البته به دلیل بدنه آلومینیومی) از نقاط ضعف این لپ تاپ است.این لپ تاپ 2.78 کیلوگرمی در رنگ های مشکی و نقره اي و با قیمت یک میلیون و 570 تا یک میلیون و 600 هزار تومان به بازار عرضه شده است.
    ایا این مدل لپتاپ در ایران هست اگه ممکنه مدل و قیمت بگین
    ممنون

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

در خبرها خوندم
    این لپ تاپ از دربی آلومینیومی و یونیزه شده بهره میبرد که اثر انگشت روی آن باقی نمي ماند. این لپ تاپ همچنین دارای ویژگی هايي چون، تجهیز به پردازنده ، رم شش گیگابایتی از نوع DDRIII و هارددیسکی با ظرفیت حافظه 640 گیگابایت است.این لپ تاپ قدرتمند همچنین به اسپیکرهای JBL که بسیار قدرتمند هستند مجهز است. نمایشگر براق این دستگاه با رزولوشن 768 × 1366 پیکسل، تصاویری بسیار با کیفیت را ارائه میدهد، حتی در زاویه 45 درجه افقی نسبت به خط عمود هم رنگها بسیار روشن و با کیفیت هستند. هرچند که این نوت بوک نمایشگر و یا فرستنده 3D ندارد، اما این لپ تاپ به کمک کارت گرافیکی قدرتمند، نرم افزار Nvidia's 3DTV Play و پورت HDMI توانایی اتصال به تلويزیونهای 3D و پخش سه بعدی روی آنها را نیز دارد.

این نوت بوک همچنین به یک کارت خوان 9 کاره، پورتهای هدفون، میکروفن، یک پورت eSATA که با USB مشترک است مجهز است. در قسمت پشت دستگاه نیز میتوانیم شاهد پورتهای HDMI, Ethernet, Mini Display، شیارKensington Lock و پورت USB 3.0 (پورت USB نسخه 3) باشیم و در سمت چپ نیز یک پورت USB دیگر نیز وجود دارد. تجهیز به وب کم 2 مگاپیکسلی از سایر ویژگی هاي این نوت بوک است. کارت گرافیک این لپ تاپ هم Nvidia GeForce GT435M است. این کارت گرافیک بسیار قدرتمند است. باید گفت که اگر به دنبال یک لپ تاپ همه کاره با قیمت مناسب می گردید که برای انجام کارهای سنگین گرافیکی، پردازشی و بازیهای گرافیکی مناسب باشد Dell XPS جدید گزینه مناسبی برای شما است به طور کلی عملکرد قدرتمند، تجهیز به صفحه نمایش لمسی Multi Touch، مجهز به پورت USB نسخه 3، تجهیز به نخستین وب کم Skype HD در نوت بوک ها و... از نکات مثبت و وزن نسبتا سنگین (البته به دلیل بدنه آلومینیومی) از نقاط ضعف این لپ تاپ است.این لپ تاپ 2.78 کیلوگرمی در رنگ های مشکی و نقره اي و با قیمت یک میلیون و 570 تا یک میلیون و 600 هزار تومان به بازار عرضه شده است.
    ایا این مدل لپتاپ در ایران هست اگه ممکنه مدل و قیمت بگین
    ممنون

.
    .
    .
    .
    اين مدلي كه شما زدي مشخصات Dell XPS L501 هستش كه ديگه توليد نميشه و جايگزينش مدل Dell XPS L502 هست

3. این کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

Dell XPS L502

مگه
    Multi Touch میباشد؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

Dell XPS L502

مگه Multi Touch میباشد؟
    ممنون
    .
    .
    .
    بله مدل تاچ هم داره ....من خودم تو بازار ديده بودم...هرجايي اين مدل رو نداره....مدلي هم كه شما زدي Dell XPS L501 هست

6. این کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممکنه یک لینک ایرانی از Dell XPS L502 مدل تاچ بزارین من فقط معمولی پیدا کردم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

ممکنه یک لینک ایرانی از Dell XPS L502 مدل تاچ بزارین من فقط معمولی پیدا کردم
    ممنون
    .
    .
    .
    لينكي ندارم بايد ببيني تو بازار كجا پيدا ميكني

9. این کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من خودم یه xps l502xدارم که لمسی همه چیزش عالی فقط تنها مشکلش نداشتن درایو blueRay هست.

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

در ضمن مولتی تاچ هم هست.

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

در ضمن مولتی تاچ هم هست.

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لینک خدمت شما>>>
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جای نقطه چین بنویس دی جی کالا

دوست عزیز برات لینک رو پیام خصوصی فرستادم.
    Last edited by fokahi110; 20-01-2012 at 17:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •