تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 39 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 384

نام تاپيک: بررسی گیرنده دیجیتال الکومکس MV200 مدل 2012

داره خودمونی میشه afshin4841's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض بررسی گیرنده دیجیتال الکومکس MV200 مدل 2012

با سلام
    شرکت وارد کننده بلوسنس یک گیرنده دیجیتال جدید ارائه کرده که تقریباً همون الکومکس MV200 2011 هست که چند ویژگی جدید بهش اضافه شده مثل پشتیبانی از فرمت FLV و WMV و رزلوشن 1080P و... به گفته بخش پشتیبانی شرکت ، محصول مشترک چین و کره است و برندش هم متعلق به شرکت عرشیان تجارت سما است .
    هدف من هم از ایجاد این تایپک بیشتر بررسی عملکرد این دستگاه ، مقایسه اون با بلوسنس + T14 و آشنا شدن با تجربیات دوستان بعد از استفاده از این ستاپ باکس است .
    خود من قصد خرید بلوسنس+ T14 رو داشتم ولی از اونجاییکه بلوسنس در حال حاضر نایاب شده و تا بیست-سی روز دیگه به بازار نمیاد (به گفته خود شرکت) و اینکه در ساپورت دو فرمت FLV و WMV این دستگاه به بلوسنس برتری داره آیا از جنبه های دیگه مثل قدرت تیونر ، کیفیت ساخت و.......هم این برتری به چشم میاد ؟

مشخصات الکومکس MV200 مدل 2012 :
    دستگاه MV200 الکومکس مدل 2012 از دو قسمت گیرنده دیجیتال و مولتی
    مدیا پلیر تشکیل شده است
    مشخصات قسمت مولتی مدیا پلیر
    ** پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا تا
    حجم 2 ترا بایت
    » پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال با فرمت های MPG , VOB , M2TS FLV, WMV, , MKV , 3GP , MP4 , TP , TS , DAT , DivX , AVI ...
    » پخش زیر نویس فیلم با فرمت SRT و به صورت فارسی
    ** قابلیت پخش فیلم های سه بعدی 3D
    » پخش فرمت های صوتی WMA , MP3
    » پخش فرمت های عکس PNG , BMP , JPG
    » نمایش عکس ، همزمان با پخش موزیک بصورت Slideshow
    » خروجی HDMI و Component و Composite
    » خروجی صدای دیجیتال S/PDIF (اپتیکال)
    » وضوح تصویر بسیار بالا (Full HD) و پشتیبانی از 576i,576P,720P,1080i,1080P
    مشخصات قسمت گیرنده دیجیتال
    » قابلیت دریافت و پخش دیجیتال صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی با کیفیت عالی (در حال حاضر
    16 شبکه تلویزیونی و 10 شبکه رادیویی توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
    فعال گردیده است)
    » منو فارسی و تلتکست فارسی 1000 صفحه ای
    » دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)
    » تنظیم ساعت و تاریخ به صورت دستی و اتوماتیک
    » ضبط شبکه های تلویزیونی و رادیویی و نمایش فایل ضبط شده در تلویزیون و کامپیوتر
    ** ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر در یک باند فرکانس مشترک
    ** مشاهده و امکان جلو و عقب بردن تصاویر ضبط شده ی یک برنامه ی درحال ضبط، بطور
    همزمان (Time Shift)
    » تنظیم و برنامه ریزی زمان های مختلف برای ضبط اتوماتیک چند برنامه تلویزیونی و رادیویی مورد
    علاقه
    » دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
    » دارای تایمر خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه
    ** نمایش ساعت بر روی پنل جلوی دستگاه در حالت استندبای
    لوازم جانبی همراه دستگاه
    » کابل HDMI
    » کابل AV
    » ریموت کنترل
    » دفترچه راهنمای فارسی
    Last edited by afshin4841; 19-12-2011 at 23:59.

2. 12 کاربر از afshin4841 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من امروز این رو قیمت گرفتم، گفتن 91 تومان هست! که یه جهش بزرگ برای الکومکس محسوب میشه!!!
    دوستانی که قبلا با الکومکس کار کردن، بگن کیفیتش چه طوره؟ کنترلش قوی هست؟ زمان بوت و تعویض کانال الکومکس مدل قدیمی چه قدر هست؟ فونت تلتکست و زیرنویسش چه جوره؟(خوبه؟) (کلا چه مشکلاتی داره؟)
    من فکر میکنم شرکت عمدا بلوسنس رو وارد نمیکنه تا قیمت این رو ببره بالا! کاش حداقل از مشخصات سخت افزاریش چیزی میگفتن. کسی میدونه چیپش چیه؟
    به نظر شما با این قیمت ارزش خرید رو داره؟ با توجه به این که هیچ وبسایت رسمی ای برای الکومکس وجود نداره.

4. 2 کاربر از PersiBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

14

سلام
    من امروز این رو قیمت گرفتم، گفتن 91 تومان هست! که یه جهش بزرگ برای الکومکس محسوب میشه!!!
    دوستانی که قبلا با الکومکس کار کردن، بگن کیفیتش چه طوره؟ کنترلش قوی هست؟ زمان بوت و تعویض کانال الکومکس مدل قدیمی چه قدر هست؟ فونت تلتکست و زیرنویسش چه جوره؟(خوبه؟) (کلا چه مشکلاتی داره؟)
    من فکر میکنم شرکت عمدا بلوسنس رو وارد نمیکنه تا قیمت این رو ببره بالا! کاش حداقل از مشخصات سخت افزاریش چیزی میگفتن. کسی میدونه چیپش چیه؟
    به نظر شما با این قیمت ارزش خرید رو داره؟ با توجه به این که هیچ وبسایت رسمی ای برای الکومکس وجود نداره.
    سلام
    در مورد قیمت باید بگم که قیمت بلوسنس هم قبل از کمیاب شدنش 91 هزار تومان بود ولی اینکه عدم واردات عمدی هست یا نه رو خدا میدونه .
    در ضمن سایت اصلی الکومکس هم این آدرسه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از afshin4841 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

14

سلام
    سلام
    در مورد قیمت باید بگم که قیمت بلوسنس هم قبل از کمیاب شدنش 91 هزار تومان بود ولی اینکه عدم واردات عمدی هست یا نه رو خدا میدونه .
    کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

14

سلام
    سلام
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    کد:
    سلام
    در مورد سایت منظورم سایت اصلی سازندست که مشخصات دقیقتر و حرفه ای تر از سخت افزار و نرم افزار دستگاه رو بیان کنه.
    در مورد قیمت، این که بلوسنس با این قیمت به فروش میرسید به خاطر استفاده از شعار "ساخت اسپانیا" بود. ولی برای الکومکس که کارخونش سایت رسمی نداره این قیمت بالاست. ضمن این که مشخصات دقیقی هم از اون گفته نشده. حتی عکسی هم که قرار دادن مال همون مدل 2011 هست(انگار خودشون هم دقیق نمیدونن چی ساختن!).
    باید مشخصات دقیقتری رو در اختیار خریدار بذارن، مثلا چه ورژنی از wmv رو پشتیبانی میکنه؟ سخت افزارش چیه؟ خریدار که نمیتونه همینطور شانسی یه چیزی بخره و بعد از امتحان بفهمه چی خریده! (بابا گرفتن مشخصات دقیق از طرف سازنده ی چینی که کار سختی نیست!)
    به هر حال در صورتی این قیمت موجه هست که به طور کامل از wmv پشتیبانی کنه و همچنین دستگاه هم کیفیت ساخت بالایی داشته باشه.(بعد از یک سال خراب نشه)

10. 2 کاربر از PersiBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

من هنوز مرددم که این مدل رو به صورت تعداد کار کنم یا نه . مخصوصا عنصر قیمتش یک مقدار این تردید رو زیاد میکنه.
    از طرفی گارانتی 1+1 ساله اش باعث میشه که تا حدی آدم سر قیمتش با خودش کنار بیاد . نمیدونم والا..

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هنوز مرددم که این مدل رو به صورت تعداد کار کنم یا نه . مخصوصا عنصر قیمتش یک مقدار این تردید رو زیاد میکنه.
    از طرفی گارانتی 1+1 ساله اش باعث میشه که تا حدی آدم سر قیمتش با خودش کنار بیاد . نمیدونم والا..
    سلام
    شما در مورد کیفیت و عملکرد این مدل ( در مقایسه با بلوسنس یا لومکسی) اطلاعاتی ندارین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

سلام
    شما در مورد کیفیت و عملکرد این مدل ( در مقایسه با بلوسنس یا لومکسی) اطلاعاتی ندارین؟
    میگم چون جدیده طبیعتا نه اطلاعی ندارم . هنوز اقدام به خریدش نکردم به شکل تعداد تا ببینم دقیقا چیه .

داره خودمونی میشه farzad_sx1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان جایی هست که بشه ازش خرید ؟ چون من تبریز هستم و این شرکت اینجا نمایندگی نداره ! خیلیها هم تو این شهر مشتاق محصولات این شرکت هستند.

صفحه 1 از 39 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •