تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مقایسه مادربرد (H61 . H67 . P67 . Z68...)

در آغاز فعالیت Sarius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

1 مقایسه مادربرد (H61 . H67 . P67 . Z68...)

سلام و درود بر شما دوستان

اخیرا با موفقیت پردانزنده های Intel Sandy Bridge استقبال از سوکت 1155 زیاد شده.

اما من هر چه گشتم نتونستم به تفاوت چیپ ست های اینتل برای این پردازنده ها پی ببرم (H61 . H67 . P61 و ...

میخواستم بدونم سرعت این چیپ ست ها تفاوت داره که قیمت هاشون با هم خیلی فرق میکنه ؟

برا یه سیستم معمولی با پردازنده Core i3 2100 یا Core i5 2500 چه مادر بردی پیشنهاد میکنید؟

خیلی ممنون

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام و درود بر شما دوستان

اخیرا با موفقیت پردانزنده های Intel Sandy Bridge استقبال از سوکت 1155 زیاد شده.

اما من هر چه گشتم نتونستم به تفاوت چیپ ست های اینتل برای این پردازنده ها پی ببرم (H61 . H67 . P61 و ...

میخواستم بدونم سرعت این چیپ ست ها تفاوت داره که قیمت هاشون با هم خیلی فرق میکنه ؟

برا یه سیستم معمولی با پردازنده Core i3 2100 یا Core i5 2500 چه مادر بردی پیشنهاد میکنید؟

خیلی ممنون
    به طور کلی اینتل برای پلتفرم سندی بریج سه چیپست معرفی کرد
    1-چیپستهای سری h که برای مصارف کم مصرف وسطح پایین درنظر گرفته شده این چیپستها به طور کلی از تمام پردازندهای اینتل پشتیبانی میکنند و همچنین قابلیت فعال کردن گرافیک مجتمع اینتل رو دارند اما نکته مهم اینکه این چیپستها قابلیت اور پردازنده رو ندارند یعنی حتی اگر پردازنده شما از سری کا باشد نمیتوانید با مادربردهای این سری اقدام به اور کنید از همین رو سازندگان معمولا از این چیپها درسطح مادر بردهای معمولی استفاده میکنند و به طور کلی این مادربردها برای کسانی قابل استفاده هست که کار روزمره انها دیدن فیلم و وب و کارهای اداری مناسب هست وبرای بازی پیشنهاد نمیشوند
    2-چیپهای سری p این چیپها در مینهای میان قیمت تا گران قیمت استفاده میشوند و تفاوت انها با سری قبل نداشتن خروجی گرافیک و قابلیت اور کلاک پردازنده هست
    3- اما اینتل در یک اقدامی جالب دست به تولید چیپهای سری z زده است به طور کلی میتوان این چیپها رو پیوند سریh وp دونست در این سری هیچ محدودیتی برای سازندگان مادربرد و مصرف کننده وجود ندارد همچنین اینتل قابلیتهای جدیدی به این سری اضافه کرده است که از ان جمله میتوان به قابلیت استفاده از هارد اس اس دی به عنوان بافر و قابلیت بین سویچ بین گرافیک مجتمع و کارت گرافیک نام برد ا

3. 8 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

1

خیلی ممنون ali جدا اطلاعات مفیدی بود.

فقط اگر از دوستان کسی یه مادر برد خوب با قیمت زیر 200 با چیپ ست Z68 معرفی کنه بسیار عالی میشه.

فعلا میدونم ASRock Z68 Pro مدل خوبیه میخواستم بدونم برند ASRock برند خوبی هست تو مادر برد چون من زیاد چیزی ازش نشنیدم اما بچه ها تو فروم خیلی پیشنهاد میکنن.

باز هم تشکر میکنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2011

1

باز هم سلام

خیلیممنون میشم اگر کسی مشورت کنه موندم روی مادربرد
    ASRock Z68 Extreme 4 هم دیدم و در دوراهی ماندم که چه برندی انتخاب کنم و چه مدلی با بودجه 200 تومن.

خیلی ممنون

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

باز هم سلام

خیلیممنون میشم اگر کسی مشورت کنه موندم روی مادربرد
    ASRock Z68 Extreme 4 هم دیدم و در دوراهی ماندم که چه برندی انتخاب کنم و چه مدلی با بودجه 200 تومن.

خیلی ممنون
    در مورد برند اسوس و گیگا با اینکه برندهای خوبی هستند اما با قیمتی بسیار ناجوانمردانه در بازار داخل فروش میرند اما در مورد ازراک تقریبا میشه گفت نزدیک قیمت جهانیش فروش میره به نظر من مین بسیار خوبیه وبا این هزینه فقط همین مدل پیشنهاد میشه

7. 2 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

دوستان من اینو پیشنهاد میکنم:

Z68-Extreme3-Gen3=235

به PCI Express 3.0 بودن هم دقت داشته باشین.

9. 3 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iceboy_LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیــراز

پيش فرض

دوستان تو برند ایسوز ... کمترین مادربرد و ارزون ترین زیر 200 تومن تو چیپ سری P چیه؟

ما برای دوستم این نمونه انتخاب کردیم با Core i5 2500 اما من میخوام یه چیز مقرون به صرفه تر با کارایی بهتر واسش ببندم
    MB: Asus P861 = 125.000
    آینده نگری هم بشه خلاصه

با تشکر .. مطلب مفیدی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه POROMA2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

فرق چیپ 61 و 67 سوای P و H چیه ؟

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

فرق چیپ 61 و 67 سوای P و H چیه ؟

اونطور که از ظاهرشون میشه تشخیص داد 61ها 2 تا اسلات رم و 67 ها 4 تا اسلات دارند. اگه فرق دیگه ای داشته باشه نمی دونم.

13. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من یه مادربرد میخوام بتونم بازی های روز رو پشتیبانی کنه(سیستمی تا حداکثر بازی های امروزی) amd و intell

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •