تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: exe های خراب

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض exe های خراب

سلام به بروبکس گل p30world forum
    دوستان من ویروس hidrag.a گرفته بودم. آنتی ویروس کسپر دارم ولی خاموش بود و بعد از روشن کردنش متوجه شدم. همونطور که می دونین این ویروس روی svchost سوار میشه و رو کل exe ها خودش رو کپی می کنه. البته تا آنتی ویروس نشناستش نمی فهمید که ویروسی شدین. کلا ویروس ضعیفی هست. بعد از کلی سرچ تو گوگل تونستم با نرم افزار vcleaner شرکت avg تو محیط safe mode ویروس رو به کل لهش کنم. البته نرم افزاره لهش کرد. حالا می دونین که مشکلم چیه ؟؟؟ بعضی از exe هایی که با کسپر شناسایی شدن رو نمیشه اجرا کرد. اصلا اجرا نمیشن و error میده که فایل برای ویندوز 32 بیتی نیست . بعد فایل fixexe.reg رو از تاپیک دکتر دانلود کردم و اجرا کردم. فقط نوع error عوض شد و بازم مشکل پابرجاس:

فقط نگین که پاکشون کنم من 2 سال پیش که ویروس kazmegheyz گرفته بودم هم همین مشکل پیش اومد برام ولی تونستم با یه نرم افزار exe ها رو درست کنم. کلا این بلا زیاد سرم اومده از دوستان اگر کسی همچین نرم افزاری داره معرفی کنه.
    ممنون.

Last edited by black.assassin; 14-11-2011 at 23:50. دليل: این عکسه نمیومد :دی

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام به بروبکس گل p30world forum
    دوستان من ویروس hidrag.a گرفته بودم. آنتی ویروس کسپر دارم ولی خاموش بود و بعد از روشن کردنش متوجه شدم. همونطور که می دونین این ویروس روی svchost سوار میشه و رو کل exe ها خودش رو کپی می کنه. البته تا آنتی ویروس نشناستش نمی فهمید که ویروسی شدین. کلا ویروس ضعیفی هست. بعد از کلی سرچ تو گوگل تونستم با نرم افزار vcleaner شرکت avg تو محیط safe mode ویروس رو به کل لهش کنم. البته نرم افزاره لهش کرد. حالا می دونین که مشکلم چیه ؟؟؟ بعضی از exe هایی که با کسپر شناسایی شدن رو نمیشه اجرا کرد. اصلا اجرا نمیشن و error میده که فایل برای ویندوز 32 بیتی نیست . بعد فایل fixexe.reg رو از تاپیک دکتر دانلود کردم و اجرا کردم. فقط نوع error عوض شد و بازم مشکل پابرجاس:

فقط نگین که پاکشون کنم من 2 سال پیش که ویروس kazmegheyz گرفته بودم هم همین مشکل پیش اومد برام ولی تونستم با یه نرم افزار exe ها رو درست کنم. کلا این بلا زیاد سرم اومده از دوستان اگر کسی همچین نرم افزاری داره معرفی کنه.
    ممنون.

سلام محمد جان سیستم عاملتون چی هست ؟
    البته ناامیدت نمیکنم ، اما به نظرم آنتی ویروس درست Cure نکرده exe ها رو ممکنه دیگه نیشه برگردوند به وضعیت اولش
    ولی تلاشمون رو میکنیم
    آنتی ویروس Dr.web خوبه برای cure کردن یا بیرون کشیدن ویروس از فایل exe
    به این سایت برین و تعمیر فایل exe رو بگیرین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهترین ازین سایت در این جهت فکر نکنم باشه
    ویروس کظم قیض خیلی با این فرق داره.
    May you do well

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام محمد جان سیستم عاملتون چی هست ؟
    البته ناامیدت نمیکنم ، اما به نظرم آنتی ویروس درست Cure نکرده exe ها رو ممکنه دیگه نیشه برگردوند به وضعیت اولش
    ولی تلاشمون رو میکنیم
    آنتی ویروس Dr.web خوبه برای cure کردن یا بیرون کشیدن ویروس از فایل exe
    به این سایت برین و تعمیر فایل exe رو بگیرین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهترین ازین سایت در این جهت فکر نکنم باشه
    ویروس کظم قیض خیلی با این فرق داره.
    May you do well
    سلام داداش. xp sp3 . آره بعضیاشو درست انجام داده بعضیا رو نه. آخه اشتباه از من بود که آنتی ویروسم رو خاموش کرده بودم.
    این فایل رو قبلا هم گرفته بودم. دستت درد نکنه. اما تاثیری نداره. اما من قشنگ یادمه یه exe repair بود که کلی از exe های خراب ویروس کظم رو درست کرد. چه فرقی می کنه ؟ اونم همینطوری exe ها رو خراب می کرد دیگه. نه ؟
    دمت گرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •