تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: لطفآ راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

7 لطفآ راهنمایی کنید.

با درود به شما دوستان
    من چند روز پیش از یک وی پی ان استفاده میکردم که بعد از تمام شدن کارم در روز بعد دیدم که دیگر اون وی پی ان کار نمیکنه برای همین از وی پی انهای دیگه ای که داشتم که همه مطمعآ بودم درست هستند استفاده کردم که دیدم هیچ کدامشون دیگه کار نمیکنه و زمانی که به درایوهام سر زدم دیدم که درون تمام درایوهام ویروس آتوران هست که بعد از کلی نرم افزار دانلود کردن و.. نتونستم پاکش کنم به همین خاطر مجبور شدم اطلاعات درایوهام رو از این درایو به اون دریاو بریزم و تک تک درایوهام رو فرمت کنم که به ظاهر این ویروس از بین رفت ولی مشکا اصلی زمانی هست که بعد از بین بردن مثلآ این ویروس زمانی که کامپیوترم رو برای بار اول روشن میکنم یک پیغامی میاد که میگه شما باید یا F1 رو بزنی و کامپیوتر رو بوت کنی بیاد بالا یا اینکه F2 را بزنی که مستقیم سیستم بیاد بالا که وقتی F2 رو میزنم سیستم میاد بالا و هرچه قدر هم که ریستار منم دیگه اون پیغام اول که صفحه مشکی بود رو نمیده ولی وقتی چند ساغت که میگذره و دوباره کامیوتر رو روشن میکنم باز همون پیغام و باید از f1/f2 ... استفاده کنی خلاصه نمیدونم چی کار کنم جدیدآ هم به هیچ عنوان نمیتونم از وی پی انهام استفاده کنم هرچه قدر هم ویندوز عوض میکنم باز هم از وی پی ان هام نمی تونم استفاده کنم در حالی که وقتی همون وی پی ان رو به دوستم میدم به راحتی میتونه استفاده کنه در ضمن با نود 32 تونستم اتوران رو مثلآ از بین ببرم ولی نمیدونم چرا سیستمم هم خیلی کند شده هم اینکه وقتی می خواد بیاد بالا سیستم اون صفحه مشکی میاد من مطمعآ هستم که ویروس در سیستمم هست این هم عکس اون مشکلی که گفتم در صفحه اول ویندوزم بعد از روشن کردن میاد لطفآ راهنمایی کنید که چه باید بکنم.

سپاسگزارم از شما

داره خودمونی میشه ali.b.y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان ابریشم

پيش فرض

با سلام
    از عکسي که گذاشتي پر واضحه که رام مين شما مشکل داره (حالا يا کار ويروس بوده يا براي رضاي خدا)

درظمن ديگه براي استفاده از وي p ان تلاش نکن ديگه سراسري بسته شد

3. این کاربر از ali.b.y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

13

با سلام،
    مشکل شما احتمالات زیادی داره
    بیشترینش برای باطری هست که باید تعویض بشه،
    یکبار باطری رو در بیارین و دوباره جا بزنین: برق کیس رو قطع کنین، و بار الکتریکی بدنتون رو با لمس یک شی فلزی مثلا پنجره خالی کنید که باعث سوزوندن قطعه ای نشید وقتی لمسش میکنید.و باطری را در بیارید و چند لحظه صبر و دوباره وصل کنید، البته بهتره باطری رو عوض کنید.
    همچنین time رو از داخل BIOS چک کنید که اشتباه نباشه مثلا سال 2004 بشه.و تنظیمش کنین
    یک حدس دیگه هم یک ویروس CMOS هست که باعث تغییر در تنظیمات CMOS میشه و نتیجش میتونه این ارور باشه.
    شما برو داخل BIOS و یک بار BIOS رو ریست کن یعنی بزارش Default و اگه همچین گزینه ای دیدین:BIOS settings cacheable
    غیر فعالش کنین..
    همه ی این احتمالات رو بررسی و نتیجه رو هم به ما بگین.
    موفق و موئید باشین.

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

من چند روز پیش از یک وی پی ان استفاده میکردم که بعد از تمام شدن کارم در روز بعد دیدم که دیگر اون وی پی ان کار نمیکنه برای همین از وی پی انهای دیگه ای که داشتم که همه مطمعآ بودم درست هستند استفاده کردم که دیدم هیچ کدامشون دیگه کار نمیکنه و
    در مورد این هم به نظر میاد همشون قطع شده باشه..البته همیشه موقتیه.
    موفق و موئید باشین.

5. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

همچنین time رو از داخل BIOS چک کنید که اشتباه نباشه مثلا سال 2004 بشه.و تنظیمش کنین
    یک حدس دیگه هم یک ویروس CMOS هست که باعث تغییر در تنظیمات CMOS میشه و نتیجش میتونه این ارور باشه.
    شما برو داخل BIOS و یک بار BIOS رو ریست کن یعنی بزارش Default و اگه همچین گزینه ای دیدین:BIOS settings cacheable
    غیر فعالش کنین..

بادرود اگر منظورتون از BIOS همون زمانی هست که کامپیوتر قبل از بالا اومدن باید کلید DELETE رو بزنم و وارد قسمت بوت سیستم بشم در یک ردیفش جایی هست که زمان رو میشه تنظیم کرد که البته مال من تنظیم هست یعنی شما میگید بجای 2011 اون تایم رو بکنم 2004 وایا درست رفتم همون قسمت هست منظورتون از بایوس. در ضمن چطوری اون قسمت رو ریست کنم آیکونی به نام ریست نداره که با کلیک بروی اون ریست کنم و همچنین این گزینه ای که فرمودید BIOS settings cacheable رو من در هیچ کجای اون صفحه ندیدم لطفآ یکم بیشتر راهنمایی کنید
    سپاسگزارم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

13 ج

اگر منظورتون از BIOS همون زمانی هست که کامپیوتر قبل از بالا اومدن باید کلید DELETE رو بزنم و
    بله همین جاست.
    وارد قسمت بوت سیستم بشم در یک ردیفش جایی هست که زمان رو میشه تنظیم کرد که البته مال من تنظیم هست یعنی شما میگید بجای 2011 اون تایم رو بکنم 2004
    نه منظورم اینه که باید تنظیم باشه و 2011 باشه.

در ضمن چطوری اون قسمت رو ریست کنم آیکونی به نام ریست نداره که با کلیک بروی اون ریست کنم
    حتما ریست نیست ، میتونه مثلا اینا باشه :
    Optimize to default setting
    Default setting
    save to default setting
    یه همچین چیزی
    و همچنین این گزینه ای که فرمودید BIOS settings cacheable رو من در هیچ کجای اون صفحه ندیدم لطفآ یکم بیشتر راهنمایی کنید
    خوب منم عرض کردم اگه دیدین! چون که هر مادربوردی اینو نداره!

و گفتم احتمال اول به خاطر مشکلات باطری هستش، که CMOS اطلاعات رو که مربوط به تنظیمات خودش و تنظیمات مادربورد هست رو نگه نمیداره.
    پس این باطری رو هم چک کنید لطفا
    موفق و موئید باشین.

8. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اول از توی بایوس گزینه ی load default..... رو انتخاب کنید و yes کنید
    در ضمن تو منو های بایوس بگردید یه گزینه هست به نام press f1 on error اگه پیداش کردید disable کنید و save کنید تنظیمات رو

10. 2 کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان مشکل آتوران با ریختن ویندوز حل شد به اینصورت که وقتی ویندوز ریختم بدون اینکه با دبل کلیک وارد درایوها بشم تیک Hide protected.... را برداشتم و فایلهایی که آتوران بودند رو پاک کردم مثل عکس زیر و فهمیدم که علت اینکه چرا ویروس میگرفتم برای چی بود به دلیل یک سایتی بود که vpn و ------ معرفی میکرد وقتی واردش میشدم و از وی پی ان اون سایت استفاده میکردم درایوهام همه اتورانی میشدن .
    ولی مشکل اصلی من الان اینه که زمانی که کامپیوترم رو خاموش میکنم مثلآ شب خاموش میکنم و صبخ که روشنش میکنم همون صفحه سیاه که عکسش رو در بالا گذاشتم باز هم میاد و میگه که باید یا F1 رو بزنی یا F2 و جالب اینکه وقتی F2 رو میزنم و کامپیوترم میاد بالا میبینم که ساعت و تاریخ کامپیوترم تغییر کرده مثلآ اگه ساعت اون زمان 10 صبح باشه میبینم 1 هست همچنین تاریخ و زمانی که درستش میکنم اگه 10 بار هم کامپیوترم رو ریستار کنم اون لحظه دیگه نه اون صفحه مشکی میاد که بگه F1 یا F2 رو بزنم و نه اینکه ساعت و تاریخ بهم می خوره فقط مشکل اینجاست که همین که چند ساعت از خاموش شدن کامپیوترم میگذره و زمانی که روشنش میکنم میبینم باز داستان از اول شروع شده صفحه سیاه و به هم ریختن زمان و تاریخ و.. همین که درستش میکنم تا زمان خاموش شدن اگه 100 بار هم ریستار کنم مشکلی نیست حتی اگه خاموش کنم و تا چند دقیقه هم خاموش باشه مشکلی نیست ولی همین که چند ساعت میگذره دوباره مشکل از نوع شروع میشه لطفآ راهنمایی کنید که چی کار کنم اعصابم خورد شده از روزی که این مشکل بوجود اومده شاید 10 بار ویندوز عوض کردم.
    در ضمن یکبار باطری مادربورد رو هم در آوردم و دوباره جا زدم ولی مشکل همچنان باقی هست نمی دونم چطوری میتونم از دست این صفحه سیاه راحت بشم و تایم و تاریخ کامپیوترم بعد از هر روشن کردن کامپیوتر بهم نخوره

صفحه اخطاری که قبل از بالا اومدن ویندوز نشون داده میشه

ویروسهایی که درون درایوهام بودن که البته پاک شدن

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

دوست عزیز
    شما باتری مادربوردت تموم نشده
    باید یکی بخری و جایگزین کنی تا مشکلی پیش نیاد

13. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یعنی به نظر شما مشکل از باطری هستش
    زمانی که ویندوز رو عوض میکنم همه چی عالیه یعنی نه صفحه اخطار F1 و F2 میاد و نه اینکه زمان و تاریخ کامپیوترم بهم میریزه ولی همین که کامپیوترم رو خاموش میکنم و زمانی بیشتر از 20 دقیقه میگذره دوباره بعد از روشن کردن اون صفحه میاد و زمان و تاریخ به هم میریزه

جالبه که من باطری رو در آوردم و دیدم که ساعت کامپیوترم باز کار میکرد مگر باطری رو دربیارم نباید دیگه کار کنه.

در آخر این باطری مادربردم رو از کجا میتونم تهیه کنم ایا باید برم از نمایندگی بگیرم و یا نه همه باطری های مادربرد در یک اندازه هستند مال من به اندازه 25 تومانی هست
    ممنونم از راهنمایی شما دوستان گرامی
    Last edited by morteza.1975; 05-10-2011 at 05:13.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

یعنی به نظر شما مشکل از باطری هستش
    زمانی که ویندوز رو عوض میکنم همه چی عالیه یعنی نه صفحه اخطار F1 و F2 میاد و نه اینکه زمان و تاریخ کامپیوترم بهم میریزه ولی همین که کامپیوترم رو خاموش میکنم و زمانی بیشتر از 20 دقیقه میگذره دوباره بعد از روشن کردن اون صفحه میاد و زمان و تاریخ به هم میریزه

جالبه که من باطری رو در آوردم و دیدم که ساعت کامپیوترم باز کار میکرد مگر باطری رو دربیارم نباید دیگه کار کنه.

در آخر این باطری مادربردم رو از کجا میتونم تهیه کنم ایا باید برم از نمایندگی بگیرم و یا نه همه باطری های مادربرد در یک اندازه هستند مال من به اندازه 25 تومانی هست
    ممنونم از راهنمایی شما دوستان گرامی
    سلام همه ی باطری ها مثل هم نیستن اما شما باطری تو با خودتون ببرین دیگه محض اطمینان
    حالا که همه ی احتمالها رو دقیق چک کردی به ویروس CMOS هم فکر کن
    موفق و موئید باشین

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •