تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گیرنده بهتر است

راي دهنده
138. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ویونا 6110

26 18.84%
  • بلوسنس T14+

112 81.16%
صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 277

نام تاپيک: مقایسه بهترین گیرندهای دیجیتال 100 تومن +Blusens T14 یا Viuna 6110

داره خودمونی میشه sezareta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض مقایسه بهترین گیرندهای دیجیتال 100 تومن +Blusens T14 یا Viuna 6110

سلام
    حدود 2 ماه برای خرید گیرنده دیجتال تحقیق کردم و در رنج 100 تومن بین 2 گزینه رسیدم
    Blusens T14+
    Viuna 6110
    و انتخاب بینشون یکم سخت شده
    فروشندگان ویونا معتقدند که به علت تایوانی بودن گیرنده ویونا و چینی بودن بلو سنس گیرنده ویونا از بلو سنس بهتر هست و معتقد هستند بلو سنس داغ میکنه و عمر مفیدش میاد پایین و اگر چند ساعت یکضرب کار کنه تصویر فریز میشه
    و فروشندگان بلو سنس معتقدند هرچند بلوسنس چینی هست اما تحت لیسانس شرکت اسپانیایی تولید میکنه و از محصولات با کیفیت هست و به همین خاطر یک سال گارانتی تعویض و یک سال گارانتی تعمیر داره مجموعا 2 سال
    از لحاظ کیفیت و امکانات هر دو برند تقریبا یکسان هستند
    البته به گفته نمایندگی های خودشون
    از دوستان هرکسی هر اطلاعاتی ویا نظری داره لطف کنه بگه تا به بقیه دوستان هم کمک کنه
    این دو تا لینک هم کاملا در مورد امکانتشون توضیح داده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    با تشکر

2. 5 کاربر از sezareta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من با دستگاه viuna کار نکردم ولی به نظرم اینکه یک دستگاه تحت لیسانس تولید بشه خیلی بهتره تا شرکتی که اصلا معلوم نیست چه نظارتی روش هست و یا اصلا نظارتی هست یا خیر.

4. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

100 درصد بلوسنس بگیر این مدلش رو خود اسپانیا با ایران هماهنگ کرده و درست گفتن برای اسپانیا هست این هم سایتش
    کد:
    مدل ویونا هم هرچی گشتم سایت تایوانیش رو پیدا نکردم ولی فکر کنم یکی از شرکت های کوچیک باشه.

6. 3 کاربر از mehdi n73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

viuna
    asli1
    کد:
    11

--------------------------------------------------------------------------------------
    asli-viu1
    کد:
    11

---------------------------------------------------------------------------------------
    cable&Anten1
    کد:
    11

---------------------------------------------------------------------------------------
    dakhel dastgah1
    کد:
    11

dastgah1
    کد:
    11

ghab1
    کد:
    11

HDMI1
    کد:
    11

ir1
    کد:
    11

jabeh1
    کد:
    11

kenar jabeh1
    کد:
    11

panel1
    کد:
    11

power1
    کد:
    11

power-viu1
    کد:
    11

viu1
    کد:
    11

-----------------------------------------------------------------------------------------
    back-viu1
    کد:
    11

----------------------------------------------------------------------------------------

blusens
    blu1
    کد:
    11

-----------------------------------------------------------------------------------------
    blu-board1
    کد:
    11

----------------------------------------------------------------------------------------
    blu-takta1
    کد:
    11

board1
    کد:
    11

board-blu1
    کد:
    11

panel1
    کد:
    11

power.back1
    کد:
    11

power1
    کد:
    11

Lumexy 3601
    1
    کد:
    11

Last edited by isfahaneshop; 07-07-2011 at 16:07.

8. 8 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کد:
    Last edited by isfahaneshop; 07-07-2011 at 16:51.

10. 5 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض گیرنده دیجیتال ویونا بهتره چون

سلام دوستان این سوالی رو که شما مطرح کرده بودید من توی کرمانشاه برام پیش اومد و کلی گشتم و پرسو جو کردم تا ویونا 5110 رو که مدل فبلی همین مدلی 6110 بود رو خریدم کیفیتش خیلی خوب بود دو هفته پیش هم مدل6110رو برای یکی از دوستام خریدم واقعا پیشرفت شرکت خیلی خوب بوده که توی این مدت کم تونسته یه همچین دستگاهی را واسه ایران بیاره البته این نظر منه توی فامیل هرکی یه مدلی خریده اکثرشون مشکلات زیر رو داره اما ویونا که منو دوستم داریم این مشکل رو نداره در ضمن ویونا مال m STAR تایوان هستش به همین دلیل از بقیه سر تره چون تایوانی بودنش خودش کلی مزایا داره مثل یه مادربرد چینی و تایوانی که تایوانی همیشه بهتر کار میکنه و خرابی هم نداره ویونا هم به همین خاطره که بهتر شده و الان داره یواش یواش تو بازار شناخته میشه و وضیفه منه مصرف کننده هست که ازش تعریف کنم چون واقعا خوبه
    حالا برسیم به مشکلاتی که من توی گیرنده های دیگه دیدم و باعث شد ویونا رو به اونا هم پیشنهاد کنم
    1-فریز شدن تصویر 2-هنگ کردن در اثر استفاده (این مدلی که من دیدم حدا کثر دوساعت کار میکرد و بعدش تصویر سیاه میشد و باید خاموش میکردن و نیم ساعت بعد روشنش میکردن )3-حافظه های بالا رو ساپورت نمیکرد(حد اکثر 8گیگ)4-گارانتی و پاسخ گویی خیلی ضعیف 5-قاطی کردن صداو تصویر شبکه ها باهم6-محو کردن زیر نویس 7-عدم پشتیبانی از زبان فارسی وتله تکس و صدت مشکل دیگه که عذاب آوره و موقع دیدن فیلم و فوتبال سرتون میاد
    ماکه هیچ کدوم اینارو تو ویونای 5110 خودمون ندیدیم و تو ویونا6110 هم که دوستم داره از 5110 بهتر بود و کلی امکانات بهش اضافه شده بود واسه همینه که میگم بهتره
    در ضمن من تو سایت دیجی کالا هم دیدم که این دستگاه استاندارد هایCE,ISO9001,ISO9002,FCC رو داره
    و در ضمن مادر بردش و تیونر دستگاهش هم تایوانیه و تو چین مونتاژ میشه اموز که رفتم تو سایتش دیدم که چند تا نمایندگی هم توی شهرستان های دیگه زدن
    امید وارم مطلبم خوب بوده باشه و از سردرگم نجاتت داده باشه ویونا فقط شناخته شده نیست به نظر من اگر شناخته بشه و شما اطلاعاتت در رابطه باهاش کامل بشه بازار رو می ترکونه مثل همینجا کرمانشاه خودمون
    موفق باشید

12. این کاربر از 8842421024 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اقا در ضمن ویونا 1080I\1080Pرو هردوتاش رو داره شما باید بری توی تنظیمات تصویر و Iیا P بودن و یا حالت نمایش تصویر مخصوص تلویزیون هایCRTرو انتخاب کنی من دانشجو هستمو تو دانشگاه اصفهان با گیرندهUSBو آنتنی که روی خودشه تلویزون میبینم اونوقت که کرمانشاه بودم برای کامپیوترم خریدم30000تومان و دو هفته پیش هم برای یکی از دوستام که اصفهانه از نمایندگی ویونا تو اصفهان خریدم 26000تومان چون جشنواره بود جشنوارشون هم تا 20تیر ماه ادامه داره
    مدل6110رو هم تو مدت جشنواره میدن69000تومان اما توی تهران79000و توی کرمانشاه هم بین80000تا95000بسته با جایی که شما میخرین مردم براش پول میدن و مشتریش هم زیاده عجیبه که توی اصفهان نمایندگیش تازه شروع به کار کرده ولی بخواطر کاراییش مشتر جذب میکنه
    در ضمن گارانتی ویونا یک سال تعویض بدون قید و شرط و لی گارانتی بلوسنس یک سال تعویض مادر برد دستگاه و سال دوم تعمیر رایگانه اینو تو سایت خودش نوشته

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

با توجه به ادعای هر دوشرکت مبنی بر 1080p بودن دستگاه ویونا 6110 و بلوسنس تی 14+
    و مشاهده عینی من، بر روی کارتن دستگاه ویونا نوشته بود 1080p ولی خود دستگاه 1080i بود!

تفاوت ویونا و بلوسنس با توجه به مشاهدات من

مزایای ویونا نسبت به بلوسنس

• ضبط دو تصویر بصورت همزمان و قابلیت مشاهده کانال سوم
    • کابل روی دستگاه RCA (قیمت 1000 تومان)
    • قیمت کمتر نسبت به بلوسنس ( با توجه به مشخصاتش به نظر کاملا شخصی من! ویونا ، از نظر امکانات همون تکویژن شرکت تکتا است با تفاوت یک تیونر اضافه! و قیمت هر دوتاش 79 است)
    مزایای بلوسنس نسبت به ویونا

• رزولیشن 1080p
    • طراحی و لیسانس اسپانیا و ساخت چین (به سفارش اسپانیا ساخته شده نه ایران! و از نظر من کیفیت خیلی خوبی دارد)
    • مدیا پلیر قوی دارد و فرمتهای بیشتری نسبت به مابقی دستگاه های موجود ساپورت می کند
    • یک سال گارانتی تعویض و یک سال بعدش گارانتی تعمیر دارد
    • محصول شرکت بلوسنس اسپانیا است

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

,ویونا 6110

بلوسنس تی 14+
    راستی اگه سوالی داشتین زنگ بزنین به نمایندگی خود ویونا من از تو سایتش شمارش رو برداشتم

3378509-0311 و 09130087448 (نمایندگی فروش ویونا در اصفهان)
    ولی مطمئنم کهIوPرو ساپورت میکنه خودم دیدم
    Last edited by 8842421024; 13-06-2011 at 15:15.

14. 3 کاربر از 8842421024 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با توجه به ادعای هر دوشرکت مبنی بر 1080p بودن دستگاه ویونا 6110 و بلوسنس تی 14+
    و مشاهده عینی من، بر روی کارتن دستگاه ویونا نوشته بود 1080p ولی خود دستگاه 1080i بود!

تفاوت ویونا و بلوسنس با توجه به مشاهدات من

مزایای ویونا نسبت به بلوسنس

• ضبط دو تصویر بصورت همزمان و قابلیت مشاهده کانال سوم
    • کابل روی دستگاه RCA (قیمت 1000 تومان)
    • قیمت کمتر نسبت به بلوسنس ( با توجه به مشخصاتش به نظر کاملا شخصی من! ویونا ، از نظر امکانات همون تکویژن شرکت تکتا است با تفاوت یک تیونر اضافه! و قیمت هر دوتاش 79 است)

مزایای بلوسنس نسبت به ویونا

• رزولیشن 1080p
    • طراحی و لیسانس اسپانیا و ساخت چین (به سفارش اسپانیا ساخته شده نه ایران! و از نظر من کیفیت خیلی خوبی دارد)
    • مدیا پلیر قوی دارد و فرمتهای بیشتری نسبت به مابقی دستگاه های موجود ساپورت می کند
    • یک سال گارانتی تعویض و یک سال بعدش گارانتی تعمیر دارد
    • محصول شرکت بلوسنس اسپانیا است

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

,ویونا 6110

بلوسنس تی 14+
    در ضمن دوستان روی گیرنده دیجیتال ویونا یه کابل1.5متریhdmi هست که فک کنم قیمتش بین8000تا15000 تومان باشه البته کابلش کیفیت خیلی خوبی داره من یه کابل یک متریش رو 7500خریدم همیشه هم نویز داره اما این کابلی که همراه دستگاه هستش خیلی کیفیتش بالاتره
    در ضمن ویونا رو با این تکویژن مقایسه نکنید یکی از بچه ها فقط به اسم تکتا خریدتش و ازش ناراضیه قیافه هم نداره فقط چون مال خود شرکت تکتا هست فروش داره

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم در مورد این گیرنده های دیجیتال راهنماییم کنید
    استان ما که خوزستان باشه شبکه هاش هنوز دیجیتال نشدن ما واسه شبکه ها از م..اه..وا..ره استفاده میکنیم البته فقط استانیش یعنی به غیر از شبکه های استانی نیاز دیگه ای نداریم میخواستیم یه ----- دیگه بخریم که با این گیرنده های دیجیتال اشنا شدم خواستم بدونم ارزش داره صبرکنم تو استانم راه بییفته.تصاویرش نصبت به این رسیورا بهتره؟میتونه شبکه هایی مثل جام جم و دنا رو پخش کنه؟میتونم به عنوان یه پلییر خوب روش حساب کنم که دیگه نیازی نباشه پلییری مثل وسترن دیجیتال بگیرم؟قطع و وصلیش چطوره ما با این رسیورای معمولی شبکه های استانی رو بدونی مشکل میگیریم.و چطور راش میندازن بازم نیازه به انتن وصل بشه؟
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید
    باتشکر

17. این کاربر از ali_phd71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این جور که شما بیان کرد ید از قیمت ها و شماره تماس و ادرس نمایندگی ها و......... انشالله که تبلیغ نکرده باشید

19. 3 کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •