تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: يه مادربورد براي سي پي يو corei7 950 ايسوز يا گيگا

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض يه مادربورد براي سي پي يو corei7 950 ايسوز يا گيگا

سلام دوستان
    من چند ماهه منتظر بودم كه مادربورد asus rampage iii gene بخرم اما هيچ جا نداشتند (من در شهرستان هستم) و با تماس ها ي مكرر با تهران و شيراز اين قطعه گيرم نيومد قيمت اين مادربورد حدودا 330 تومان بود حالا مي خوام يه مادربورد در حدود اين قيمت تا نهايت 400 برام معرفي كنيد اگه در حدود 330 باشه كه چه بهتره اما اگه نبود در حد 400
    من نيازي به اوركلاك كردن ندارم مورد استفاده من كانورت و ميكس هستش و برايم كارت صدا مهم مي باشد چون اسپيكر 7.1 كريتيو دارم و usb3 داشته باشه بهتره
    (فروشنده ميگه قيمت اين پردازنده هاي core i7 زياد شده)

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

giga x58aud3r=400
    اگر cpu خریدین که هیچ ولی اگر نخریدین میتونین از سندی بریج انتخاب کنین.که ارزشه بیشتری داره.

3. این کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

giga x58aud3r=400
    اگر cpu خریدین که هیچ ولی اگر نخریدین میتونین از سندی بریج انتخاب کنین.که ارزشه بیشتری داره.
    به نظر شما اگه 100 تومان ديگه روش بذارم ايسوز بگيرم بهتر نيست؟ اخه از گيگا زياد خوشم نمياد بيشتر در مورد ايسوز شنيدم كه خوبه ؟؟؟ مثلا rampage iii exterme البته تو سايت رايان سبا نوشته 520 اما فكر كنم فروشنده به من گفت گرون شده 570؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام
    ببخشيد اگه بخوام سي پي يوي جديد اينتل بگيرم مثلا cpu 2500 مادربورد بايد چي بگيرم و يه سوال ديگه اين سي پي يو فاقد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست اين تكنولوژي در واقع همون خواب زمستاني هست كه با انتخاب هايبر نت ويندوز برنامه ها به همان صورت ذخيره ميشه و خاموش و موقعي كه سيستم روشن ميشه و ويندوز به حالت اول بر مي گرده؟؟؟؟
    اگه بخوام 2600 بگيرممادربورد ايسوز چه مدلي بگيرم ؟ آيا مشكلي كه ميگفتند در اين سي پي يو ها حل شده ؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ببخشيد اگه بخوام سي پي يوي جديد اينتل بگيرم مثلا cpu 2500 مادربورد بايد چي بگيرم و يه سوال ديگه اين سي پي يو فاقد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست اين تكنولوژي در واقع همون خواب زمستاني هست كه با انتخاب هايبر نت ويندوز برنامه ها به همان صورت ذخيره ميشه و خاموش و موقعي كه سيستم روشن ميشه و ويندوز به حالت اول بر مي گرده؟؟؟؟
    Hyper Threading به تکنولوژی اینتل گفته میشه که در اون یک CPU 4 هسته به عنوان 8 هسته شناخته میشه در واقع به ازای هر هسته حقیقی یا فیزیکال یک هسته مجازی نیز ایجاد میشه.
    البته کاربرد هسته های مجازی به اندازه هسته های حقیقی به هیچ عنوان نیست ولی تاثیر دارن به هر حال.

من هم Sandy Bridge بهتون توصیه میکنم. کارایی عالی نسبت به قیمتشون دارن.
    Last edited by Erfan.; 11-05-2011 at 11:28.

7. 3 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

مادربورد asus P8P67 Pro خوبه واسه سي پي يو 2600 ؟ كارت صداش چطور؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما اگه 100 تومان ديگه روش بذارم ايسوز بگيرم بهتر نيست؟ اخه از گيگا زياد خوشم نمياد بيشتر در مورد ايسوز شنيدم كه خوبه ؟؟؟ مثلا rampage iii exterme البته تو سايت رايان سبا نوشته 520 اما فكر كنم فروشنده به من گفت گرون شده 570؟؟؟
    اصلا ارزش نداره 1366 بگیرین چه برسه 500 تومان برای ماردبرد بدین.
    سلام
    اگه بخوام 2600 بگيرممادربورد ايسوز چه مدلي بگيرم ؟ آيا مشكلي كه ميگفتند در اين سي پي يو ها حل شده ؟
    cpu:i7 2600=350
    mb:asus p8p67=240
    مشکل حل شده و اگر اور میکنین میتونین i7 2600k بگیرین که 50 تومان گرونتره.
    اون تکنولوژی هم هر هسته تبدیل میشه به دو رشته و هر رشته میتونه پردازش جدا داشته باشه.

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

مادربورد asus P8P67 Pro خوبه واسه سي پي يو 2600 ؟ كارت صداش چطور؟
    بله خوبه فقط قیمتش زیاده حدوده 300 تومان.
    البته فرقی نداره با p8p67
    Last edited by pasargadd; 11-05-2011 at 12:00.

10. 3 کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

اصلا ارزش نداره 1366 بگیرین چه برسه 500 تومان برای ماردبرد بدین.

cpu:i7 2600=350
    mb:asus p8p67=240
    مشکل حل شده و اگر اور میکنین میتونین i7 2600k بگیرین که 50 تومان گرونتره.
    اون تکنولوژی هم هر هسته تبدیل میشه به دو رشته و هر رشته میتونه پردازش جدا داشته باشه.

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

بله خوبه فقط قیمتش زیاده حدوده 300 تومان.
    البته فرقی نداره با p8p67
    ممنون از پاسخ شما دوست گرامي
    من تو سايت اينتل سي پي يو 2600 خالي نديدم يا 2600s يا 2600k بود؟كه 2600s كلوك سپدش 2.80 و اون يكي 3.40 بود ميشه بگيد 2600 خالي چنده؟ بهتر نيست 50 تومن بيشتر بدم البته من اور نميكنم آيا لازمم ميشه يا تاثيري داره واسه سرعت در تبديل و ميكس و ...

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما دوست گرامي
    من تو سايت اينتل سي پي يو 2600 خالي نديدم يا 2600s يا 2600k بود؟كه 2600s كلوك سپدش 2.80 و اون يكي 3.40 بود ميشه بگيد 2600 خالي چنده؟ بهتر نيست 50 تومن بيشتر بدم البته من اور نميكنم آيا لازمم ميشه يا تاثيري داره واسه سرعت در تبديل و ميكس و ...
    3.4 است.
    اگر اور نمیکنین نگیرین چون فرقش با 2600 فقط در اور است.
    البته این cpu انقدر قوی است که حالا حالاها به فکر اور نمیفتین.

13. این کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به نظرم 2600k بگیر شاید یروز اور کرید این cpu قابلیت اور بالایی داره
    مادربرد هم asus p8p67 pro بگیر خروجی صدای دیجیتال هم داره پورت esata و 1394 هم داره قیمتش فکر کنمنزدیک های 300 باشه فقط حتما مدل b3 رو بگیرید

15. 2 کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •