تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مانیتور LED با HDMI

اگه نباشه جاش خالی می مونه IranApadana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

2 راهنمایی برای خرید مانیتور LED با HDMI

سلام و خسته نباشید به همه.
    راستش من تاپیکها رو مطالعه کردم اینجور که دوستان میگن هیچ مانیتوری نباید خرید!!!
    من کارت گرافیکم Geforce GTX 460 هست و خروجی HDMI هم داره.
    میخوام یک مانیتور خوب بگیرم.
    ترجیحاً LED باشه.
    بین این مانیتورها موندم کدومو انتخاب کنم.
    LG W2286L
    LG E2250T
    Samsung PX23720 Plus
    (که میگن سامسونگ توش دست برده و همون مدل P2370 هست که تغییرش دادن!!)
    Asus MS238H
    البته به همه اینا گیر داده شده و همشون بنا به دلایلی رد شدن.
    من مانیتور Samsung XL2370 که LED هم هست و از همه نظر کامله رو انتخاب کرده بودم که متأسفانه در ایران موجود نیست. واسه همین سراغ بقیه موارد رفتم.
    میشه با کارت گرافیکی که من دارم بگید چی بگیرم بهتره؟
    مثلاً LG W2286L میگن HDMI داره ولی PC رو ساپورت نمیکنه..!!
    خلاصه موندم چیکار کنم.
    پاورم 680 وات هست واسه همین میخوام LED بگیرم.کیفیتشم که میگن! بهتره.
    سیستمم زیاد روشنه و بازی هم میکنم.کارهای گرافیکی در حد Ulead و Photoshop و در نهایت تماشای فیلم.
    این تن بمیره بگید آخرش چی بگیرم.
    دست همتون طلا..

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2286 برای Pc مشکلی نداره.
    ولی مطمئنا کیقیت مانینورهای asus حرف نداره.
    asus چند بهتون قیمت دادن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام

PX2370 رو هنوز از نزدیک ندیدم ولی ظاهرا انتخاب مطمئنی نیست (دوستانی که خریدن گفتن پشتش زده ساخت شرکت سام سرویس ! این محصولات وارداتی هستن سام سرویس چکارست ؟ چرا اسمشو عوض کردن ؟ و ... من فکر میکنم برای اینکه فروش سایر محصولات پایین نیاد دستکاری شده )

از نظر بنده در حال حاظر مطمئن ترین مانیتور LED همون Asus MS238H هستش ، گرچه من کیفیت بدنشو زیاد دوست ندارم ولی مطمئن باشید از PX2370 که به PX23720 Plus تغییر نام داده خیلی بهتره ، در کیفیت تصویر هم که کاملا تایید میشه .

نکته دیگه اینکه ، یک عدد کارت 460 واسه رزولوشن 1920 * 1080 کمه بخواین روی این رزولوشن بازی کنید ، در بازی های مختلف فریم خوبی نمیگیرید ، واسه این رزولوشن حداقل 2 تا 460 لازم دارید .

پاورم 680 وات هست واسه همین میخوام LED بگیرم.کیفیتشم که میگن! بهتره.
    در رابطه با جمله بالا هم که اصلا متوجه منظورتون نشدم ، پاور چه ربطی به مانیتور داره ؟ !

4. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

قیمت LG W2286L رو بهم 335000 گفتن؛ LG E2250T رو 300000؛ Samsung PX23720 Plus رو 358000.قیمت ASUS رو ندارم.فقط توی نت دیدم بعضی ها گفتن 360 بعضی ها هم 400 قیمت دادن.
    ASUS توی شهر ما کلاً وجود نداره.هیچکسی هم اینجا توصیه نمیکنه.بیشتر به دلیل اینکه کسی رو واسه خدمات پس از فروش نداره.
    یکی از دوستام که کارش بازی و فیلم هست (XBOX 360 و PS3 هم داره و از طریق HDMI به مانیتورش وصل میکنه) مانیتور LCD مدل LG W2261V رو داره که میگه نور سفیدش شیری مایل به زرد شده..!! کلاً LG رو رد میکنه. سیستمش تقریباً 20 ساعت روشنه (مثل من).
    موندم چیکار کنم.
    پاور رو واسه این گفتم چون LED مد نظرم هست به دلیل مصرف برق کمترش.(البته راست میگید ربطی نداره!)
    در حال حاضر بازی ها رو روی رزولیشن 1024 * 1280 بازی میکنم.
    در ضمن جریان اینکه میگن روی جعبه W2286L نوشته HDMI اون PC رو ساپورت نمیکنه چیه!!!؟
    دیگه نمیدونم..!! فقط لطف کنید بگید چیکار کنم. مانیتور سامسونگ PX23720 Plus رو هم میگن رنگ مشکی رو خوب نشون نمیده!!!
    با این حساب همه ی این مانیتورها مشکل دارن..!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم خیلی کلید کردم سر مانیتور و اینا دستم اومد:
    1.اگه سایز تکستها مهمه واست فول اچ دی رو بی خیال شو
    2.اگه هر سال گراف عوض نمی کنی بازم فول اچ دی رو بی خیال شو ،چون مثلا با همین 460 و 2286 می تونی راحت چند سال بی دردسر بازی کنی
    در غیر این صورت یه فول مثه LG E2250T یا Asus MS238H بگیر.هرچی هست فقط ال ای دی باشه که ال سی دی منسوخه.

یک عدد کارت 460 واسه رزولوشن 1920 * 1080 کمه
    دوستان با 5770 فول بازی می کنن 460 که جای خود دارد،حداقل یکسال می شه باش سر کرد

7. این کاربر از pouryakhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان با 5770 فول بازی می کنن 460 که جای خود دارد،حداقل یکسال می شه باش سر کرد
    میشه باهاش سر کرد ؟ !

بله میشه سر کرد عزیزم با یه 9800 هم میشه سر کرد ولی لذت بازی با کارت مناسب و رزولوشن بالا به همراه فریم مناسب کجا و بازی کردن با فریم پایین و رزولوشن پایین کجا !!!!

به قول یکی از دوستان : مثل دوتا ادم میمونه که یکی تو جزایر هاوایی زندگی میکنه و یکی وسط افغانستان ، هردوتاشون ادمن هردوتاشونم نفس میشکن ولی زندگی این کجا و زندگی اون کجا .

پس سر کردن همچینم چیز خوبی نیست .

در ضمن من به دوستمون پیشنهاد دادم و یک نظر شخصی رو طبق تجربه گفتم , خدایی نکرده چیزی رو بهشون تحمیل نکردم .

موفق باشید .

9. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

قیمت LG W2286L رو بهم 335000 گفتن؛ LG E2250T رو 300000؛ Samsung PX23720 Plus رو 358000.قیمت ASUS رو ندارم.فقط توی نت دیدم بعضی ها گفتن 360 بعضی ها هم 400 قیمت دادن.
    ASUS توی شهر ما کلاً وجود نداره.هیچکسی هم اینجا توصیه نمیکنه.بیشتر به دلیل اینکه کسی رو واسه خدمات پس از فروش نداره.
    یکی از دوستام که کارش بازی و فیلم هست (XBOX 360 و PS3 هم داره و از طریق HDMI به مانیتورش وصل میکنه) مانیتور LCD مدل LG W2261V رو داره که میگه نور سفیدش شیری مایل به زرد شده..!! کلاً LG رو رد میکنه. سیستمش تقریباً 20 ساعت روشنه (مثل من).
    موندم چیکار کنم.
    پاور رو واسه این گفتم چون LED مد نظرم هست به دلیل مصرف برق کمترش.(البته راست میگید ربطی نداره!)
    در حال حاضر بازی ها رو روی رزولیشن 1024 * 1280 بازی میکنم.
    در ضمن جریان اینکه میگن روی جعبه W2286L نوشته HDMI اون PC رو ساپورت نمیکنه چیه!!!؟
    دیگه نمیدونم..!! فقط لطف کنید بگید چیکار کنم. مانیتور سامسونگ PX23720 Plus رو هم میگن رنگ مشکی رو خوب نشون نمیده!!!
    با این حساب همه ی این مانیتورها مشکل دارن..!!
    بنده هم اعتقاد زیادی به ال جی ندارم .

PX23720 رو هم از نزدیک ندیدمش ولی چون سام سرویس بهش دست زده ازش خوشم نمیاد ولی با شناختی که از ASUS دارم باز هم همون مدل از ASUS رو به شما توصیه میکنم .

کارت 460 کاملا جوابگوی رزولوشن 1024 * 1280 هستش ولی واسه 1920 * 1080 کمه توی بعضی بازی ها مشکل افت فریم پیدا میکنی و مجبور میشی رزولوشن رو کم کنی .

11. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

پس تا اینجا Asus و W2286L رو توصیه میکنید.
    قیمت Asus رو ندارید؟
    Asus مدل دیگه ای هم اگه هست بگید چون من کلاً هیچ شناختی ازش ندارم و ندیدمشون.

داره خودمونی میشه ali_ir_bsd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

Asus MS238H

عجب کیفیت دیدنی داره انصافا , واقعا چیز خوبیه

14. این کاربر از ali_ir_bsd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میشه باهاش سر کرد ؟ !

بله میشه سر کرد عزیزم با یه 9800 هم میشه سر کرد ولی لذت بازی با کارت مناسب و رزولوشن بالا به همراه فریم مناسب کجا و بازی کردن با فریم پایین و رزولوشن پایین کجا !!!!

به قول یکی از دوستان : مثل دوتا ادم میمونه که یکی تو جزایر هاوایی زندگی میکنه و یکی وسط افغانستان ، هردوتاشون ادمن هردوتاشونم نفس میشکن ولی زندگی این کجا و زندگی اون کجا .

پس سر کردن همچینم چیز خوبی نیست .

در ضمن من به دوستمون پیشنهاد دادم و یک نظر شخصی رو طبق تجربه گفتم , خدایی نکرده چیزی رو بهشون تحمیل نکردم .

موفق باشید
    50% گیمرها تو ایران حتی داخل ستینگ بازیشون نمیشن و با دیفالت سر می کنن، نتیجه اخلاقی:
    460 از سر خیلی هام زیادیه..

بازی کردن با فریم پایین و رزولوشن پایین کجا !!!!
    حداقل رکوردش 40 فریم و در اغلب بازی ها 50 / 60 هست ،اگرم مشکلی باشه تعداد بازی ها کمتر از انگشتای یک دسته،بخصوص اورش که همپای 5850 فریم می ده،بنچ نخواید که حال ندارم...
    Last edited by pouryakhan; 26-12-2010 at 14:04.

16. 2 کاربر از pouryakhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •