تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 47

نام تاپيک: ELECCT - نامی متفاوت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Baby nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض ELECCT - نامی متفاوت

***بارزترین ویژگی این بازی اینه که شما میتونید به صورت نامحدود کار کنید , که این ویژگی به کاربران تازه وارد این امکان رو میده تا در عرض مدت کوتاهی و با کمی تلاش عقب افتادگی خودشونو نسبت به کاربرای قدیمی تر جبران کنن.

[CENTER]

آدرس بازی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط برای عضویت از این لینک استفاده کنید تا معلوم شه از این فروم چند نفر به بازی اومدن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الکسیتی , نامی متفاوت در دنیای بازی های مجازی:
    - شما میتوانید شغل داشته باشید و همچون کارمندی سخت کوش کار کنید و یا میتوانید توسط کارخانه های پر آوازه ی خود , در رشد اقتصاد جهانی سهیم باشید.
    - یا میتوانید ماشین و هواپیما بخرید و به عنوان راننده یا خلبان هموطنان خود را در سفرهای داخلی و خارجی یاری فرمایید.
    - میتوانید با شخص مورد علاقه تان ازدواج کنید و با همفکری همدیگر نامی زیبا برای فرزندتان انتخاب کنید.
    - میتوانید برای آسایش بیشتر خانه بخرید.
    - میتوانید با دوستان خود به رستوران رفته و در حالی که آن ها را به شام دعوت کرده اید , به گفت و گو درباره اقتصاد و سیاست بپردازید و یا میتوانید نظر آنها را راجع به همسر آینده تان بپرسید.
    - میتوانید به تمامی شهر ها و کشور ها سفر کنید و در هر کشوری که دوست داشتید زندگی کنید و یا میتوانید به عنوان تاجری ثروتمند و یا یک راننده تاکسی , کشور خود را در پیشرفت و شکوفایی یاری کنید.
    -میتوانید در نقش یک سیاست مدار یا نماینده مجلس , تاریخ کشورتان را رقم بزنید.
    - شما میتوانید رئیس جمهور یا پادشاه باشید.(تصمیم با خودتان است , کودتا یا انتخابات قانونی)
    - همچنین میتوانید به عنوان یک روزنامه نگار چیره دست و محبوب مردم را با ارائه آمار و ارقام حقیقی , از حقایق سیاسی و اقتصادی کشورتان مطلع سازید و یا آنان را در آگاهی از اخبار و وقایع زندگی روزمره همراهی فرمایید.
    - و یا میتوانید برای کشور خود سربازی شجاع بوده یا ارتش خودتان را بسازید و به عنوان فرمانده , آن را هدایت کنید و به پر افتخارترین ارتش منطقه تبدیل کنید.

چرا الکسیتی؟
    - هر زمان که شما بازی را شروع کنید , میتوانید امپراطوری خود را بنا کنید و به سطح کاربری شما ارتباطی ندارد , زیرا ما میدانیم که کاربر جدید یا کاربر سطح پایین به منزله ی قدرت و توانایی و ثروت کم نیست و کاربر جدید میتواند ارتشی 8000 نفری را در ضرف مدت دو هفته رهبری کند و یا حتی ممکن است در آغاز کار وظیفه سنگین ریاست جمهوری کشورش را بر عهده بگیرد. (تمام این ها فقط با سخت کوشی شما در بازی بدست می آید.)
    - تمامی کشورها وجود دارند و میتوانند به زبان خودشان بازی کنند.
    - به علت طراحی استثنائی داستان بازی داشتن مولتی اکانت کاملا بی فایده است و هیچ گونه نرم افزاری جهت جلوگیری از کاربران مولتی اکانت قرار نداده ایم. بازی کاملا نامحدود است شما پشت هیچ تایمری معطل نخواهید شد.
    - محدودیتی برای کار کردن وجود ندارد. شما میتوانید بدون نگرانی و سخت کوشانه کار کنید تا عقب افتادگی تان را نسبت به بازیکنان قدیمی تر جبران کنید.
    - در بازی دادگاه وجود دارد که توسط دولت و مجلس اداره شده و قوانین هر کشور توسط رهبرانش نوشته شده و توسط مجریان قانون به اجرا در می آیند و آنان تصمیم میگیرند که چه کسی به زندان برود یا تبعید شود و یا چه کسی جریمه شود.(جالب است نه!)
    - هیچ بیگانه ای نمیتواند پادشاه کشورتان شود زیرا اگر تعداد شما از آنها بشتر باشد , میتوانید در برابر آنها مقاومت کنید و اوضاع سیاسی کشورتان را به شکل ایده آل تغییر دهید.
    - این بازی اعتیاد اور نیست و برای نفر اول شدن هیچ وقت دیر نیست. رشد شما تنها به تلاش و مدیریت شما بستگی دارد.
    - سیستم جنگ این بازی به صورت تن به تن بوده و برای فتح هر شهر باید تمامی سربازان ان شهر را خلع سلاح کنید و حس یک جنگ واقعی را تداعی میکند.
    - تنوع حکومت ها و واقعی بودن ارا و نیز امکان انقلاب سیاسی حکومت مورد تائید کاربران را در اختیارشان قرار میدهد.

برخی ازامکانات بازی:
    * اموزش و ترجمه سایت به تمامی زبانهای دنیا
    * امکان تجهیز کل ارتش به صورت یکجا
    * سیستم اقتصادی قابل کنترل و پیشرفته ضد قاچاق
    * بازی بر روی نقشه جهانی و ورود به استان ها , کارخانه ها و تمامی ساختمانها امکان درک بهتر بازی را برای شما فراهم میکند
    * ارتش و درجات نظامی واقعی
    * انواع حکومت
    * دولت , مجلس , احزاب و زارتخانه ها
    * ازدواج و مسکن
    * انواع مختلف کارخانه و لول بندی بر اساس تخصص های خاص هر بازیکن
    * بازار ارز اجناس و کار
    * ساخته شدن کارخانه ها بدست کاربران
    * عدم نیاز به تمرکز جمعیت در شهر های خاص
    * روزنامه ضد اسپم
    * توانایی در انبار کردن اجناس به صورت نامحدود و فروش اجناس خود در بازار
    * امکان ارسال پیام گروهی به کاربران مورد نظر خود
    * امکان چت در چت روم های هر رستوران
    * سبک بودن بازی و سرعت بالا در هنگام ورود به صفحات مختلف
    * انواع مختلف خودرو و هواپیما جهت مسافرت یا مسافر کشی

دوستان توجه داشته باشید این بازی تازه راه اندازی شده و روز جمعه 89/11/3 ساعت 01:00 استارت میخوره!

این پایین سوال هایی که پرسیده میشه رو به همراه جواب هایی که داده میشه میزارم تا یه مرجع مختصر برای تاپیک باشه:

1- سلام چجوری میشه کار کرد یا کارخونه زد ؟ یه کم توضیح بدین ؟
      محتوای مخفی: پاسخ: 

برای کار کردن , اول باید کار پیدا کنید برای اینکار , از سمت چپ روی آیکون Job Finder که به شکل آچار و چکش سیاه رنگ هستش کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز بشه. تو این پنجره شما آفرهایی که توسط کارخونه دارها گزاشته شدن رو میبینید و باید یکی از اونا رو انتخاب کنید و روی کلید Get it now کلیک کنید.
    *نمی تونید تو کارخونه ای که تو شهرهای دیگه هستن کار کنید.(مگر اینکه به اون شهر سفر کنید)
    *هر کارخونه حداقل لول رو برای استخدام تعیین میکنه که اگه شما اون مقدار لول رو داشته باشید میتونید اونجا کار کنید.
    برای دیدن لول هاتون هم میتونید از قسمت چپ رو کلید skills که داخل یه کادر سیاه رنگه کلیک کنید.(برای هر شغلی که تا حالا داشتید اسکیل هاشو نشون میده)
    ... وقتی میای تو کارخونه من یک جا نوشته ورک اونو میزنی بعد یک صفحه میاد
    یک جور پازله میاد باید حلش کنی بعد کامپلت ورک رو میزنی کارت انجام میشه
    تا هر قدر هم که بخوای میتونی کار کنی

2-من وقتی یه پازل را حل می کنم و روی گزینه To Comlete Work click here را می زنم تو صفحه پشتیش این عبارت میاد:
    Status : Faild, Maybe factory not have money
    مطمئن هستم که پازل را درست حل می کنم.

اون کارخونه پولی تو حسابش نداره تا حقوقتو پرداخت کنه. باید از اون کارخونه بیای بیرون بری یه کارخونه دیگه.

3-چه جوری میشه رستوران زد که من یکی میخوام بزنم؟؟

برای ساختن یه رستوران 2 راه وجود داره:
    1- از company market بخری که باید از پانل سمت چپ روی company market با آیکون پیچگوشتی کلیک کنی بعد نوع کارخونه رو اتخاب کن. اگه کارخونه ای برای فروش وجود داشت میتونی اونو بخری.
    2- خودت بسازی. برای اینکار باید اول یه Build Factory (کارخونه ساز) , بسازی بعد بری تو اون کارخونتو بسازی.
    برای ساختن build factory اول از تو نقشه روی شهری که هستی کلیک کن بعدش داخل شهر بالای نقشه روی دکمه Create prime place کلیک کن build factory رو انتخاب کن و براش باید 100 واحد ورک بزنی تا ساخته بشه وقتی 100 تا تموم شد یه اسم براش بزار تا برات ایجاد شه.
    Last edited by Baby nfs; 30-12-2010 at 12:58.

2. 12 کاربر از Baby nfs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR_TO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آدرس سایتش چیه؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ایران دومه بچه ها!!!!!!!!!!!!!!
    همه ثبن نام کنن که اول بشهD:

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

یوزر ها تون چیه؟؟
    بگید هم دیگه رو ادد کنیم

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

من Mr.Javad هستم .

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من خودم Am1r هسنم
    7 نفر دیگه ثبت نام کنن ایران میشه اول

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم iRo DamiR هستم. هرکی راجع به بازی سوالی داره من در خدمتم.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این جور که من فهمیدم بازی قشنگیه
    از ایرپابلیک خیلی بهتره
    تازه ایران آلان دومه
    راستی آلان که اول بازی هست حکومت چه جوریه(یعنی کدوم نوعه حکومته)؟؟و اینکه رئیس جمهور کیه الان؟؟بازی زبان فارسی هم داره؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

راستی آلان که اول بازی هست حکومت چه جوریه(یعنی کدوم نوعه حکومته)؟؟و اینکه رئیس جمهور کیه الان؟؟بازی زبان فارسی هم داره؟؟
    موقعی که بازی شروع شد اولین کسی که انقلاب کنه و پیروز شه , به عنوان رئیس جمهور انتخاب میشه. بازی زبان فارسی هم داره.
    ببینم کی رئیس جمهور میشه؟ :d

در ضمن از همه عذر میخوام بازی ساعت 01:00 شروع میشه , اشتباه تایپی بود.
    Last edited by Baby nfs; 23-12-2010 at 22:30.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

لطفا بیاین مشهد ساکن بشید
    آخه من اونجا کارخونه قهوه و گندم دارم
    لطفا بیاین

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

چرا پول من صفره؟؟

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

سلام چجوری میشه کار کرد یا کارخونه زد ؟ یه کم توضیح بدین ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •