تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ارتقاء cpu مادربورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض ارتقاء cpu مادربورد

سلام

من ميخوام پردازنده كامپيوترمو از يك هسته اي به دو هسته اي ارتقاء بدم. مادربوردم ASUS P5VD2-X هست كه پردازنده هاي Core 2 Duo و Dual Core Xeon 3000 رو ساپورت مي كنه.

سنگين ترين كاري كه با كامپيوتر مي كنم اجراي كد در Matlab اونهم در زمانهاي بالاست (مثلاً چند ساعت) كه برام خيلي مهمه سرعت اجرا رو تا كمترين حد ممكن كاهش بدم.

من يكم در مورد اين دوتا cpu تحقيق كردم ولي دقيقاً نتونستم بفهمم كدوم نوعش مناسبتر. ممنون مي شم اگه منو يه راهنمايي كل بكنين. رم كامپيوترم هم 1 گيگ DDR2 هست كه مي خوام به 2 گيگ برسونمش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_hl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

من ميخوام پردازنده كامپيوترمو از يك هسته اي به دو هسته اي ارتقاء بدم. مادربوردم ASUS P5VD2-X هست كه پردازنده هاي Core 2 Duo و Dual Core Xeon 3000 رو ساپورت مي كنه.

سنگين ترين كاري كه با كامپيوتر مي كنم اجراي كد در Matlab اونهم در زمانهاي بالاست (مثلاً چند ساعت) كه برام خيلي مهمه سرعت اجرا رو تا كمترين حد ممكن كاهش بدم.

من يكم در مورد اين دوتا cpu تحقيق كردم ولي دقيقاً نتونستم بفهمم كدوم نوعش مناسبتر. ممنون مي شم اگه منو يه راهنمايي كل بكنين. رم كامپيوترم هم 1 گيگ DDR2 هست كه مي خوام به 2 گيگ برسونمش.
    سلام

پردازنده هائی که فرمودید خیلی به سختی اونم به صورت مستعمل بتونید گیر بیارید و حداقل مبلغی بالای 70-80 تومن باید پرداخت کنید ( e6300 )

پیشنهاد میکنم اگر براتون امکان داره مادربرد و cpu رو با هم عوض کنید و به سراغ پلتفرم am3 amd برین

اگر بودجه ای که تمایل به هزینه کردن دارید رو مشخص بفرمائید بهتر میشه نظر داد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خيلي ممنون بابت راهنماييتون

يعني هيچكدوم از cpu هاي Core2Duo جديد بازار به مادربورد من نمي خوره؟

دقيقاً نمي دونم قيمتا چقدره ولي اگه حدود سيصد-چهارصد تومن باشه برام قابل قبوله.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •