تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال درباره تونر

اگه نباشه جاش خالی می مونه oranoos2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض سوال درباره تونر

سلام دوستان
    یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که برای زیبایی پوست و اینکه منافذ روی پوست صورت تنگ تر شود از محلول تونر استفاده کنم ،که این محلول حدود 5 یا 10 دقیقه روی پوست می مالیم حال سوال من این است آیا چنین کارایی دارد و به پوست های خشک آسیب نمیرساند و کسی تا به حال استفاده نموده یا خیر و تاثیری دیده است یا نه
    ممنون

داره خودمونی میشه M3lody's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

نه خوب ولی فکر کنم مخصوص پوست خشک و مخصوص پوست چرب هست

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

دوستان یعنی هیچ کس اطلاعی درباره تونر ندارد

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام خودم یک چیزهایی پیداکردم

تونرها در واقع تنظیم کننده های پوست محسوب می شوند. بعد از محلول های شستشو استفاده می شوند و pH پوست را تنظیم می کند، آخرین آثار آرایش و آلودگی را از بین می برد و پوست را برای استفاده از کرم ها و لوسیون های روز و یا شب آماده می کند و روز و شب قابل استفاده است.
    * من تونر در حال حاضر نداشتم که بتونم عکسش را بگذارم برای همین از عکس های کاتالوگ استفاده کردم.
    1- تونر نتظیم کننده آلو.ئه.ورا: برای پوست های حساس است، محلولی غیر الکلی که پوست های حساس را تنظیم و تسکین می دهند.
    حجم: 150 میلی لیتر و قیمت آن 67000 ریال است.
    2- تونر شاداب کننده رز.هیپ: تونری شداب کننده برای پوست های نرمال تا خشک که ناخالصی ها را از پوست می زداید و پوست را برای استفاده از کرم ها اماده می کند.
    حجم: 150 میلی لیتر و قیمت آن 71000 ریال است.
    3- تونر روشن کننده اپتیما.لز. و.ایت: این تونر علاوه برا تنظیم pH پوست، آن را لطیف و روشن تر می کند. ( بعدا در مورد سری اپتیما.لز.وا.یت و خاصیت روشن کنندگیش بیشتر می نویسم. )
    حجم: 200 میلی لیتر و قیمت آن 82000 ریال است.

تونر پاك كننده ي خانگي مخصوص پوستهاي خشك
    پوست خشک هم مانند انواع پوستهای چرب و معمولی که روزانه نیاز به پاک شدن عمقی با محلول خاص خود را دارند، باید با محلولی مناسب که از خشک شدن بیشتر آن جلوگیری کند بطور عمیق تمیز شود واز آنجایی که متخصصان پوست استفاده از تونرها را برای پوستهای خشک چندان مناسب نمی دانند و بسیاری از آنها براین باورند که اغلب تونرها باعث از بین بردن چربی طبیعی پوست شده و به دنبال آن خشکی و خارش و سوزش را به همراه خواهد داشت بهتر است این حس پاکیزگی و زدودن آلودگی از روی پوست بخصوص منافذ آن را که قرار است چند بار در روز تجربه کنیم با محلولی کاملا طبیعی که نه تنها به پوست ضرر نمی رساند بلکه به شفافیت و سلامت آن نیز کمک می کند انجام دهیم .
    طرز تهیه ی تونر پاک کننده ی پوستهای خشک :
    ماده ی اولیه ی تهیه ی این تونر گلاب است که بهتر است تازه باشد . میتوانید گلابی که برای این محلول نیاز است را خودتان با استفاده از گلبرگهای خشک شده ی گل محمدی که در عطاری ها موجود است تهیه کنید به این ترتیب که گلبرگهای گل را جدا کنید. به اندازه ی یک لیتر آب در ظرفی بجوشانید و گلبرگها را درون آن بریزید .
    بگذارید به مدت 20 دقیقه بجوشد .وقتی مایع کمی غلیظ شد، یک قاشق آبلیمو به آن اضافه کرده و محلول را از صافی رد کنید تا کاملا یکدست شود .
    مایع را در بطری بریزید و بگذارید سرد شود .
    این محلول برای پاکسازی پوست شما حاضر است تنها کافیست پنبه ای را به آن آغشته کرده و به آرامی روی پوستتان بکشید، فراموش نشود قبل از استفاده ی از آن باید پوستتان را با آب گرم و صابون مخصوص بشویید و بعد برای پاکسازی منافذ از آن استفاده کنید .
    Last edited by oranoos2007; 03-10-2010 at 20:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •