تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: spilitter ها فرق میکنند ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض spilitter ها فرق میکنند ؟

سلام دوستان آیا spilitter هم خوب بد داره /.؟؟؟ قوی و ضعف ؟ روی خط من مثل اینکه نویز هست نمیدونم از کجاست جدیدا شروع شده میخوام ببینکم آیا اسپیلیتر خوب هست که دریتش کنه ؟ چه مارکی

در آغاز فعالیت zaza1359's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    من خودم از این نکی های سیم دار داشتم که فقط داسه تلفنه یادم نیست 1000 یا 1500 گرفتم که خوب نبود
    یه D-Link گرفتم 4500 الانم نویز ندارم دیگه

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کار اسپلیتر نویز گرفتن نیست، کار اسپلیتر تفکیک فرکانس تلفن و مودم هست.
    اگر روی خطتتون نویز افتاده باید علت رو پیدا کنید، ممکنه اسپلیترتون خراب باشه و باعث اختلال شده باشه ولی در هر صورت کار اسپلیتر نویزگیری نیست و نمیتونه مشکلات خطتتون رو برطرف کنه.
    جنس خوب و بدش هم تقلبی و غیر تقلبیه. اگر جنس تقلبی بدن یا اسپلیترتون خراب باشه قطعا درست کار نمیکنه و ممکنه تلفن مستقیما روی کل فرکانس کل خط دسترسی داشته باشه و باعث تداخل و قطعی اتصال مودم و تجهیزات مرکز مخابرات بشه.
    نمیدونم قبلا بهتون گفتم یا نه ولی کل تلفن ها را کاملا باید از مدار خارج کنید (از پریز بکشید) و فقط و فقط مودمتون به پریز تلفن وصل باشه، مودم هم باید بدون اسپلیتر به پریز تلفن وصل بشه. اونوقت چک کنید ببینید نویز داره خطتتون یا نه.
    اگر بازم نویز داشت مشکل از اسپلیتر و تلفن و این حرفا نیست و باید مشکل رو تو سیم کشی جستجو کنید ولی اگر نویز از بین رفته بود اون موقع هست که باید به سلامت تلفن، اسپلیتر یا سیم های متصل به تلفن شک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •