تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام مجموعه کتابهای دارن شان بهتر بود؟

راي دهنده
46. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سرزمین اشباح

35 76.09%
  • مبارزه با شیاطین

11 23.91%
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 116

نام تاپيک: دارن شان

اگه نباشه جاش خالی می مونه knight 07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض دارن شان

با سلام
    یکی از دوستان یه تاپیک برای بحث و گفت و گو در مورد کتابهای هری پاتر و خانم رولینگ گذاشته بود منم گفتم چه بهتر که درباره ی کتابهای دارن شان هم تو این تاپیک بحث وگفت و گو کنیم.
    اولین سوال یا نظر خواهی رو خودم مطرح میکنم:من فکر میکنم کتابهای دارن شان مخصوصا مجموعه ی«مبارزه با شیاطین»به اندازه ی بقیه ی کتاب که فوق العاده بود،خیلی جذاب و خوب تموم نشدن نظر شما چیه؟اگر شما هم نظراتتونو بگین ممنون میشم.

2. 2 کاربر از knight 07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

من خودم هنوز نبرد با شياطين رو نخوندم ولي سرزمين اشباحش فوق العاده بود...
    هم جذاب شروع شد(من خودم اولش از موضوعش خوشم نيومد ولي جلد اولو كه تا اخر رفتم ديگه نتونستم ولش كنم) و هم خيلي خوب تموم شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

من خودم هنوز نبرد با شياطين رو نخوندم ولي سرزمين اشباحش فوق العاده بود...
    هم جذاب شروع شد(من خودم اولش از موضوعش خوشم نيومد ولي جلد اولو كه تا اخر رفتم ديگه نتونستم ولش كنم) و هم خيلي خوب تموم شد.
    دوست من بهت پیشنهاد میکنم که حتما کتاب مبارزه با شیاطین رو بخونی

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

من سرزمین اشباه رو خوندم ولی چون نبرد با شیاطین ائن کشش و جذابیت داستانی رو نداشت از جلد 7 ولش کردم
    این سری 3 جلدی رو که جدیدا نوشته خبر ندارید سایتی ترجمه میکنه یا نه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض بیوگرافی دارن اوشاگنسی(دارن شان):

دارن اوشاگنسی که همه او را به نام دارن شان میشناسند با اینکه در ایرلند زندگی میکند ولی برخلاف تصور عموم ایرلندی نیست و در دوم جولای سال 1972 در بیمارستان توماس لندن درست در امتداد رودخانه پارلمان وستمینستر به دنیا آمده است.او تا مدتی در جنوب شرقی لندن نزدیک الفنت و کسل زندگی میکرد.او مدرسه را در پیش دبستانی میتر در سن سه سالگی و خیلی زود آغاز کرد(دارن بچه ای بود که هیچ فعالیت پیش دبستانی ای خسته اش نمیکرد)او در سن شش سالگی همراه با والدین و برادر کوچکترش به لیمریک ایرلند نقل مکان کرد و برای همیشه آنجا زندگی کرد(ولی هرگز لهجه لندنی خود را از دست نداد).
    دارن دوره دبستان را در آسکیتون-مدرسه ای که مادرش آنجا تدریس میکرد-آغاز کرد.بعد از اتمام دبستان مقطع راهنمایی را در کالج کپسوود واقع در پلسکنری آغاز نمود.سپس برای مطالعه در رشته جامعه شناسی و انگلیسی در کالج روئهمپتن به لندن بازگشت.قبل از اینکه دارن یک نویسنده پیوسته کار بشود به مدت دو سال برای شرکت تلویزیون کابلی در لیمریک کار کرد.
    با اینکه دارن همیشه میخواست یک نویسنده بشود ولی فقط در اوقات فراغتش مینوشت.(در آن زمان دارن فقط به عنوان مشق مدرسه داستان مینوشت!).او اولین ماشین تایپش را در چهارده سالگی خرید ولی بعد از آن هرگز برای نوشتن داستان های کوتاه و خنده دار تلاش نکرد و به جای آن نوشتن کتابهای بلند را اغاز کرد که البته اشتباه بود زیرا هرگز آنها را به پایان نرساند.او واقعا از اولین پیروزی اش به عنوان پسر پانزده ساله ای که در مسابقه آر.تی.ای نمایشنامه تلویزیونی مینوشت لذت برد.نام نمایشنامه نسبتا ترسناک او "یک روز در مورگ" بود.(دارن حتی در آن سن نیز به نوشتن کتابهای ترسناک علاقه نشان میداد)
    وقتی دارن اولین رمانش "تعقیب بی صدا" را به پایان رسانید تنها هفده سال داشت.این کتاب همزمان با "ویران کننده(ترمیناتور)" و اثر معروف استفان کینگ "برج تاریک" نوشته شد.علارغم به چاپ نرسیدن این کتاب دارن با رغبت تمام به نوشتن ادامه داد و سرانجام در سالهای بعد خود را در حال کار بر روی رمانهای بیشتری یافت.هنگامی که دارن به کار نویسندگی در کنار تحصیل در کالج اش میپرداخت به طور متوسط هر سال یک کتاب مینوشت.این کتابها ایده ها اندازه ها و قالب های متفاوتی داشتند.وقتی نوشتن را طور تمام وقت آغاز کرد هر سال پنج یا شش کتاب مینوشت!!!(ولی بعدا به دلیل مسافرت کردن برای فروش کتابش به هر سال دو یا سه کتاب تقلیل یافت)
    با اینکه دارن بعد ها به نوشتن کتاب کودک علاقمند شد ولی همیشه دوست داشت برای بزرگسالان کتاب بنویسد.در واقع موفقیت بزرگ دارن با کتابی که برای بزرگسالان نوشته شده بود و با نام واقعی اش یعنی دارن اوشاگنسی چاپ گردیده بود آغاز شد.
    کتاب "ایوامارکا" با نام عجیبش توسط آریون خریداری شد و به چاپ رسید.این کتاب یک پیوند تاریک و مرموز میان "پدرخوانده" و "شب مرگ زنده" بود."ایوامارکا" توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد و این خود موفقیت بزرگی بود ولی متاسفانه این کتاب فروش زیادی نداشت.پس از آن کتابی با نام "خط افق جهنم" از دارن شان در فوریه سال 2000 چاپ گردید.با اینکه این کتاب به مراتب بهتر از کتاب قبلی بود ولی خیلی کمتر از کتاب اول فروش داشت.
    این نقطه از زندگی دارن ممکن بود مساوی با پایان شغل نویسندگی اش باشد ولی در ژانویه سال 2000 دارن اولین کتاب کودک خود را با عنوان "سیرک عجایب" که برای تفریح نوشته بود همراه دو کتاب بزرگسال به چاپ رسانید.کتاب اول در یک مجموعه به نام "حماسه دارن شان"(یا همان سیرک عجایب که در آمریکا به این نام شناخته میشود) به چاپ رسید و جار و جنجال زیادی به پا کرد.زمانیکه وارنر براس به عنوان هفتمین شخص داوطلب ساختن فیلم کتاب شد دارن شان توجه رسانه ها را نیز به خود جلب کرد.به طور ناگهانی خط مشی دارن شان عوض شد ولی اینبار به عنوان یک نویسنده کتاب کودک!!!
    در پنج سال بدی دارن با نوشتن یک مجموعه دوازده جلدی راجع به خوناشام ها مشغول بود.او بالافاصله پس از نوشتن "قصه های سرزمین اشباح" به نوشتن "دمونتا" کتابی در مورد موجودات بیگانه که شامل ده جلد میباشد مشغول شد.از آغار سال 2006 کتابهای دارن شان در تمام قاره ها دیده میشد.در سی کشور به فروش گذاشته شد و به بیست زبان ترجمه شد.در کشورهای آمریکا ایرلند نوروژ حماسه دارن شان به عنوان پرفروش ترین کتاب کودک انتخاب شد.همچنین در کشور هایی نظیر ژاپن و تایوان و مجارستان به عنوان کتاب بزرگسال بیشتر از صد میلیون فروش داشت.
    دارن به دیدن فیلم بسیار علاقه دارد و هزارها فیلم در خانه اش دارد.او همچنین به خواندن کتابهای کمیک و جمع آوری اثرهای هنری اورجینال علاقه دارد.او را میتوانید اغلب در حال پیاده روی یا تماشای مسابقات فوتبال و گوش دادن به موسیقی پاپ و راک بیابید!!!.دارن شان همیشه سفر میکند و برای غافلگیر کردن خوانندگانش دنبال ایده های جدید میگردد...

حال مشخصات فردی:

عکس:

اطلاعات کلی

وبلاگ اصلی: دارن شان بلاگ
    تولد: 2 جولای
    جنس: مذکر
    پیشه: هنرمند/ آفریننده
    تحصیلات: مدرک لیسانس
    نژاد/ نسب: سفید/ هند و اروپایی
    مکان: ایرلند/ لیمریک
    ظاهر
    سایز بدن: کمی پوند ِ اضافی
    بلندی:170 سانتی متر
    چشم ها: قهوه ای
    بینایی: عینک در حال مطالعه
    رنگ مو: قهوه ای تیره
    مدل مو: مرتب- کوتاه
    موی صورت: هیچکدام
    حالت پوست: لطیف
    ویژگی برجسته: قدم زدن
    سلیقه لباس: به کارخور
    لباس زیر: بوکسرزBoxers
    اطلاعات شخصی
    وضعیت ارتباط: مجرد- گرفتار
    میل جنسی: رک و راست/ علاقه مند به جنس مخالف
    نشان طالع بینی: خرچنگ ( 22ژوئن-22جولای)
    استعمال دخانیات: به هیچ وجه
    مشروب: مشروب خور تفریحی-1یا2 تا
    ورزش کردن: بعضی اوقات
    خانه متعلق به شما: زندگی با شخص دیگر
    علاقه: مطالعه،سینما، مسافرت، کمیک، موسیقی( راک،پاپ مخصوصا دهه 70،80،60 و اوایل 90)، جمع کردن هنر
    محبوب های شخصی
    مردم/قهرمان ها: استفان کینگ
    نویسنده: دارن شان!!!!!!
    گروه موسیقی/هنرپیشه: Beatles, Rolling Stones, Radiohead, Bowie, Kinks, Dylan, Pixies, REM, Who, Neil Young, Pink Floyd, Metallica, Half Man Half Biscuit, Nick Cave, Talking Heads/David Byrne, Billy Bragg
    نمایش تلویزیونی: تپه خیابان بلوز،کوچ ستاره: نسل آینده، بوفی، بال غربی، قله های دوقلو، سپر، یاقوت کبود و شمشیر، خوشی ها، حیوان آف ویدرسن،فقط دلقک ها و اسب ها، برج های فالتی.
    بازیگرها: روبرت دینرو،جیمز دین، برت لنکستر، مونتگومری کلیف، هنری فوندا، جان وین،کلینت استوود،بود کرت،جیمز استیوارت، بتی دیوز، وینسنت پرایز، بوریس کارلوف.
    ورزش: فوتبال (معروف به ساکر)
    نقل قول: حتی در مرگ کاش پیروز باشی!

7. 2 کاربر از knight 07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

این سری 3 جلدی رو که جدیدا نوشته خبر ندارید سایتی ترجمه میکنه یا نه؟؟؟
    دوست من سری چهار جلدی در مورد آقای کرپسلیه ولی خود دارن شان در مورد زمان اومدنش تو وبلاگش نوشته که واستون میذارم:دارن شان در 24 آوریل، وبلاگ خود را به روز کرد.
    من آخرین تغییرات رو روی متن تولد یک قاتل که قراره برای انتشارات انگلستانی بره، دادم. خوشحالم از اینکه همه چی داره به خوبی و خوشی با هم جور میشه. از وقتی که برای اولین بار، شروع به نوشتن متن این کتاب کردم، یعنی چند سال پیش، تا حالا مجبور شدم که چندین قسمت به کتاب اضافه کنم، برای اینکه بتونم جاهای خالی اوایل زندگی آقای کرپسلی رو پر کنم تا کتاب متمرکز تر بشه.
    من چهارتا کتاب رو مثل یک داستان تکی می‌بینم، در واقع، وقتی برای اولین بار اونا رو نوشتم، شماره‌ی فصل های کتابا پشت سر هم گذاشتم (مثلا اول کتاب دوم با فصل یک شروع نمیشه!)، بنابراین، صحنه‌های هیجان انگیز زیادی از کتاب، به طور واضح برای خط های پایین تر فرستاده میشه، یعنی برای کتابای بعدی. کتاب اول یه معرفی و مقدمه‌ست، سال‌های اولیه رو نشون میده، عمده‌ی شخصیت ها رو وارد میدون میکنه، طرح داستان رو که قراره به آخر پیچیده بشه می‌سازه(و، در واقع، فکر می‌کنم که اونایی که بعد از خوندن این سری، برن دوباره حماسه‌ی دارن شان رو بخونن، یا کلا اونایی که اینارو اول بخونن، آقای کرپسلی رو به یه شکل دیگه نگاه می‌کنن) ولی همزمان، احتیاج داشت به یک روایت خوب که بتونه سرگرمی‌های درست خودش رو داشته باشه، یکی اینکه بتونه به خوبی سوپرایز کنه، بتونه خواننده ها رو فریب بده، هیجان ایجاد کنه و همچنین بتونه ناراحت و غمگین کنه. من فکر می‌کنم که در حال حاضر، کتاب تمام اون المان‌ها رو داره. این کتاب جامع نیست و هرگز این معنی رو نمیده که به‌طور واضح اولینِ کتابِ یک سریه، و همچنین تلاش نمیکنه که همه‌ی رشته های داستان رو در آخر به هم گره بزنه. ولی فکر نمی کنم خواننده ها این کتاب رو به سختی بخونن، در واقع خشک و با سرعت آروم نیست. اگر اینو با کتابِ چیز مقایسه کنید، یعنی کوهستان اشباح، کتابی که توی خیلی چیزا با این کتاب شباهت داره( این کتابِ اول از سه کتابِ نقطه عطف داستان بود و هدفش آشنا کردن خواننده‌ها با یک دنیای جدید و مهره ریزی شخصیت ها بود)، فکر می کنم که این خیلی قوی تر به نظر بیاد. تو این کتاب، جلو رفتن بیشتره، دامنه‌ی احساسات بیشتری رو پوشش می‌ده، چندتا جنگ و کشته شدنم توشه( اصلا لازم نیست برای کتاب دوم صبر کنید تا ببینید شخصیتهای اصلی با یه پایان وحشتناک مواجه می‌شن!!!). آره، من به خاطر این موضوع خوشحالم، و فکر می‌کنم شما بر و بچ هم خوشحال بشید. فقط پنج ماه دیگه باید صبر کنید، فروش این کتاب توی انگلیس و آمریکا با شروع اکتبر، شروع میشه.

ضمنا، جلاد لاغر تو این هفته وارد جهان میشه. فروشش توی انگلستان و ایرلند، از همین پنجشنبه شوع میشه و من اون توری که قولش رو داده بودم شروع می‌کنم. تو هفته‌ی پیش، چندتا کپی از این کتاب به دستم رسید و این کاملا افسانه‌ای به نظر می‌رسه!!! همون‌طور که همیشه گفتم، این کار همیشگی منه که تموم کتاب‌هایی که نوشتم رو زودتر بگیرم. و همچنین، فکر می کنم این کتاب هم بزرگ به نظر برسه و هم بزرگ احساس بشه . من هر موقع این کتاب رو برمیدارم یه لرزش خفیف خوشایند تو ستون فقراتم حس می‌کنم!!! من واقعا امیدوارم که طرفدارا هم همونقدر که من لذت بردم، لذت ببرند. اگه نسبت به اين كتاب بی‌تفاوتی بشه، من سقوط بزرگی می‌کنم. البته، تو این مرحله، نمیتونم اونقدر روی طرفدارا تاثیر بذارم که برن درست حسابی واکنش بدن. خواننده جماعت سرنوشت این کتاب رو تعیین می‌کنه و این کتاب فقط توسط اون پذیرایی میشه. این افتخارِ شگفت‌انگیزِ دموکراسیِ ادبیه تو کار!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض انتشار کتاب جلاد لاغر در کشور آمریکا

در نهایت انتظار برای طرفداران آمریکایی دارن شان به پایان رسید و اولین رمان تک جلدی دارن شان، جلاد لاغر، زود تر از موعد در ایالات متحده انتشار یافت.

«جبل روم جوان ترین و کوچکترین پسر در میان سه پسر جلاد شهر وادی بود. پدرش بعد از پایانِ روزی که سر جنایتکاران را برید، یک خبر غیر قابل پیش بینی به مردم داد. غیر قابل پیشبینی چون او به ندرت در زندگی طولانی اش حتی یک کلمه می گفت. او خبر داد که از اینکه دو فرزندش برای بدست آوردن جایگاه جلاد بعدی، قصد رقابت با هم را دارند، احساس سربلندی می کند. حرفی از جبل روم زده نشد. رسوایی در مقابل همگان، جبل، در یک لحظه تصمیم گرفت عریضه ای برای خدا بنویسد و از او بخواهد که شکست ناپذیرش کند، و بدینگونه بتواند وارد رقابت شود و پس از پیروزی جایگاه جلاد بعدی را بدست آورد....»

این رمان قرار بود در ماه آگوست در امریکا انتشار یابد که به جای آن در امروز، دهم جولای انتشار یافت.

کاور این کتاب در انگلستان و ایرلند:

کاور این کتاب در ایالات متحده:

برگرفته از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از knight 07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض انتشار کاور کتاب تولد یک قاتل

این چهارگانه در ارتباط با زندگانی یکی از شخصیت های داستان حماسه ی دارن شان، یعنی لارتن کرپسلی می باشد.

این کتاب در چهارم اکتبر سال 2010 در ایالات متحده منتشر می شود. کتاب دوم، سوم و چهارم این چهارگانه، به ترتیب در سی ام آپریل 2011، سی ام سپتامبر 2011 و سی ام آپریل 2012 منتشر خواهد شد.

کاور مخصوص انگلستان و ایرلند

کاور مخصوص ایالات متحده

برگرفته از :
    www.darrenshanfans.ir

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

دوست من سری چهار جلدی در مورد آقای کرپسلیه ولی خود دارن شان در مورد زمان اومدنش تو وبلاگش نوشته که واستون میذارم:دارن شان در 24 آوریل، وبلاگ خود را به روز کرد.
    من آخرین تغییرات رو روی متن تولد یک قاتل که قراره برای انتشارات انگلستانی بره، دادم. خوشحالم از اینکه همه چی داره به خوبی و خوشی با هم جور میشه. از وقتی که برای اولین بار، شروع به نوشتن متن این کتاب کردم، یعنی چند سال پیش، تا حالا مجبور شدم که چندین قسمت به کتاب اضافه کنم، برای اینکه بتونم جاهای خالی اوایل زندگی آقای کرپسلی رو پر کنم تا کتاب متمرکز تر بشه.
    من چهارتا کتاب رو مثل یک داستان تکی می‌بینم، در واقع، وقتی برای اولین بار اونا رو نوشتم، شماره‌ی فصل های کتابا پشت سر هم گذاشتم (مثلا اول کتاب دوم با فصل یک شروع نمیشه!)، بنابراین، صحنه‌های هیجان انگیز زیادی از کتاب، به طور واضح برای خط های پایین تر فرستاده میشه، یعنی برای کتابای بعدی. کتاب اول یه معرفی و مقدمه‌ست، سال‌های اولیه رو نشون میده، عمده‌ی شخصیت ها رو وارد میدون میکنه، طرح داستان رو که قراره به آخر پیچیده بشه می‌سازه(و، در واقع، فکر می‌کنم که اونایی که بعد از خوندن این سری، برن دوباره حماسه‌ی دارن شان رو بخونن، یا کلا اونایی که اینارو اول بخونن، آقای کرپسلی رو به یه شکل دیگه نگاه می‌کنن) ولی همزمان، احتیاج داشت به یک روایت خوب که بتونه سرگرمی‌های درست خودش رو داشته باشه، یکی اینکه بتونه به خوبی سوپرایز کنه، بتونه خواننده ها رو فریب بده، هیجان ایجاد کنه و همچنین بتونه ناراحت و غمگین کنه. من فکر می‌کنم که در حال حاضر، کتاب تمام اون المان‌ها رو داره. این کتاب جامع نیست و هرگز این معنی رو نمیده که به‌طور واضح اولینِ کتابِ یک سریه، و همچنین تلاش نمیکنه که همه‌ی رشته های داستان رو در آخر به هم گره بزنه. ولی فکر نمی کنم خواننده ها این کتاب رو به سختی بخونن، در واقع خشک و با سرعت آروم نیست. اگر اینو با کتابِ چیز مقایسه کنید، یعنی کوهستان اشباح، کتابی که توی خیلی چیزا با این کتاب شباهت داره( این کتابِ اول از سه کتابِ نقطه عطف داستان بود و هدفش آشنا کردن خواننده‌ها با یک دنیای جدید و مهره ریزی شخصیت ها بود)، فکر می کنم که این خیلی قوی تر به نظر بیاد. تو این کتاب، جلو رفتن بیشتره، دامنه‌ی احساسات بیشتری رو پوشش می‌ده، چندتا جنگ و کشته شدنم توشه( اصلا لازم نیست برای کتاب دوم صبر کنید تا ببینید شخصیتهای اصلی با یه پایان وحشتناک مواجه می‌شن!!!). آره، من به خاطر این موضوع خوشحالم، و فکر می‌کنم شما بر و بچ هم خوشحال بشید. فقط پنج ماه دیگه باید صبر کنید، فروش این کتاب توی انگلیس و آمریکا با شروع اکتبر، شروع میشه.

ضمنا، جلاد لاغر تو این هفته وارد جهان میشه. فروشش توی انگلستان و ایرلند، از همین پنجشنبه شوع میشه و من اون توری که قولش رو داده بودم شروع می‌کنم. تو هفته‌ی پیش، چندتا کپی از این کتاب به دستم رسید و این کاملا افسانه‌ای به نظر می‌رسه!!! همون‌طور که همیشه گفتم، این کار همیشگی منه که تموم کتاب‌هایی که نوشتم رو زودتر بگیرم. و همچنین، فکر می کنم این کتاب هم بزرگ به نظر برسه و هم بزرگ احساس بشه . من هر موقع این کتاب رو برمیدارم یه لرزش خفیف خوشایند تو ستون فقراتم حس می‌کنم!!! من واقعا امیدوارم که طرفدارا هم همونقدر که من لذت بردم، لذت ببرند. اگه نسبت به اين كتاب بی‌تفاوتی بشه، من سقوط بزرگی می‌کنم. البته، تو این مرحله، نمیتونم اونقدر روی طرفدارا تاثیر بذارم که برن درست حسابی واکنش بدن. خواننده جماعت سرنوشت این کتاب رو تعیین می‌کنه و این کتاب فقط توسط اون پذیرایی میشه. این افتخارِ شگفت‌انگیزِ دموکراسیِ ادبیه تو کار!!!
    منظور من سه گانه شهر بود
    این کتابا:

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

منظور من سه گانه شهر بود
    این کتابا:
    آهانه فکر میکنم هنوز ترجمه نشدن،هر وقت ترجمشو گیر آوردم میزارم.

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •