تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: چگونه دو دی وی دی را به یک دی وی دی تبدیل کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض چگونه دو دی وی دی را به یک دی وی دی تبدیل کنم ؟

درود بر همه
    دستگاه فیلمبرداری من دی وی دی کوچک می خورد و با ایجاد فایل با فرمت vob
    یک عدد دی وی دی تحویل می دهد و چون از پشت و رو قادر به فیلمبرداری است ، در نهایت به شما دو دی وی دی تحویل میدهد که جمعا حدود دو و نیم گیگ حجم دارد .
    من چندی پیش از مراسمی فیلمبرداری کردم که از آن مراسم اکنون دو حلقه دی وی دی دارم و چون می خواهم این دو دی وی را در یک دی وی دی بریزم ، نیاز به راهنمائی شما دارم .
    با برنامه نرو قصد داشتم این کار را بکنم . .... نرو دی وی دی اول را قبول کرد اما دی وی دی دوم را نپذیرفت ..... شاید هم علت این بود که تمام فایل های هر دو دی وی دی همنام بودند . ....... نام فایلهای دی وی دی دوم را عوض کردم اما نپذیرفت .
    سعی کردم با برنامه یولید دو فایل حجیم با فرمت vob به هم بچسبانم اما یولید هشت این فرمت vob را ساپورت نمی کند ..........
    اکنون نیازمند راهنمایی شما هستم
    با تشکر

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سانسور و چسباندن فایلهای مختلف ویدیویی با نرم افزارهای کوچک و ساده Movie Joiner v3.51 و Movie Splitter v2.1
    امروزه با وجود کامپیوتر در هر خانه ای تمامی افراد سعی دی این دارند تا بیشتر نیازهای کامپیوتری مربوطه خود را در منزل انجام دهند تا هم از هزینه کم تری برخوردار باشد و هم این که کار انجام شده تا بهترین حد ممکن انجام شود. یکی از این نیازهای کامپیوتری می تواند درباره فیلم و مونتاژ آن باشد. متاسفانه امروزه در کشور ما به علت مسائل مختلفی دیگر به استدیوها و مراکزی که اعمال مونتاژ بر روی فیلم را انجام می دهند نمی توان اعتماد کرد. به عنوان مثال شما قصد دارید تا چندین فایل تصویری که مربوط به یک مراسم خانوادگی می باشد را به صورت یک فیلم و در غالب یک فایل تهیه کنید ، قسمت های جدا را به هم بچسبانید و قسمت های زاید را حذف کنید، از طرفی هم به دلایل شخصی تمایل به انجام این کار توسط استدیوهای مربوطه در بیرون ندارید ! حال چه می کنید؟ ریسک کرده و با اعتمادی بسیار ضعیف انجام این کار را به یک استدیو می سپارید ؟ و یا این که به علت بی اعتمادی به طور کل از انجام هدف خود منصرف می شوید؟
    پیشنهاد ما به شما این است که خودتان این کار را انجام دهید! نرم افزار های متعددی در زمینه کار با فایل های ویدیویی یافت می شود که هر کدام از آنها دارای مزیت های مربوط به خود هستند. تعدادی از آنها بسیار ساده و در عین حال مفید ، تعدادی دیگر بسار پیشرفته و مختص به افراد حرفه ای و ... . نرم افزاری که ما به شما معرفی می کنیم مشکلات شما را به آسانی حل کرده و این توانایی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما به تنهایی فیلم ها و فایل های ویدیویی خود را ویرایش کنید.

Movie Joiner و Movie Splitter نام دو نرم افزار کوچک و ساده ولی در عین حال بسیار مفید است که همانطور که از نامشان بر می آید توانایی اتصال چندین فایل ویدیویی و همچنین سانسور و برش فایلهای ویدیویی را دارا می باشند. این برنامه از فرمت های تصویری زیادی مانند MPEG, AVI, WMV, MOV, RM, VOB و ... پشتیبانی می کنید. این برنامه فایل نهایی که در واقع همان چندین فایل تصویری شماست را با بهترین کیفیت و شفافیت تصویر ذخیره سازی می کند بدون این که ذره ای از کیفیت تصاویر کاسته شود.

این برنامه قابلیت ذخیره سازی فایل تصویری نهایی را در فرمت های AVI, MPEG, WMV, RM, VOB دارا می باشد. به کمک این نرم افزار شما با چند کلیک ساده موس می توانید فایل های ویدیویی را به هم پیوند دهید یا آنها را آنطور که مایلید سانسور کنید !

لینک دانلود مستقیم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرور Rapidshare :
    کد:

.

3. این کاربر از mortezaon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ممنون از راهنمائی شما
    اما ظاهرا یه مشکلی هست ...... من از آدرسی که شما دادید فایل را دانلود کردم اما فایل Patch.exe در داخل فولدر کرک دانلود نمی شود !!!
    جالب آنکه در سایت کمیاب هم رفتم و این برنامه ها رو دانلود کردم اما همچنان آن فایل در داخل فولدر کرک دانلود نمی شه !!!!
    !!!!
    ممنون از راهنمائی شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ما ز دوستان طلب یاری داشتیم .............

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ما ز دوستان طلب یاری داشتیم .............
    ........ و باز همچنان منتظر یاری سبز شما هستم ............

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اول فیلم ها تو با یه برنامه مثلی یولد یکی کن بعد تو نرم افزار پرو کدر می تونی به فرمت دی وی دی امون VOB تبدیلش کنی که توی نرم افزار می تونی فیلم را فشرده کنی تا در یک دی وی دی رایت شود البته بدون افت کیفیت و یا اگر مهارت داری تو نرم افزار ادیوس فیلم هاتو پشت سر هم بذار با امون پرو کدر می تونی خروجی بیگیری

8. این کاربر از fawad_qadri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

دوست عزیز شما به راحتی می تونید

1- با استفاده از دی وی دی های 8 گیگ موجود در بازار و نرم افزار Ulead12 این کار را به راحتی انجام دهید
    2- با استفاده از مبدل های تصویری کیفیت فیلم هایت را پایین بیاری و اون ها را با فرمت VCD یا MPEG با همون Ulead 8 خودت رو یک دی وی دی 4.5 گیگ رایت کنی

دانلود یولید 12
    کد:
    دانلود مبدل فیلم
    کد:
    موفق باشید

10. این کاربر از monaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با تشکر از راهنمائی دوستان
    چند سوال : مگر یولید دوازده فرمت vob را می شناسد ؟ کسی تست کرده ؟ چون من با یولید ده نتونستم فایلی رو که فرمت vob داشت رو باز کنم و این فرمت را یولید ده ساپورت نمی کرد . حال آیا یولید 12 این قابلیت را دارد .
    2- دوستان حتما توجه کرده اند که منظور من این است که من اکنون به نوعی دارای دو دی وی دی هستم که آنها را روی هارد ریخته ام که جمعا حجمشان بیشتر از دو و نیم گیگ نمی شود و مشکل در این است که چون این دو ویدئو دی وی دی با فرمت vob هستند . من برای چسباندن این دو برنامه به هم و یکی کردن آنها مشکل دارم که اگر هم یکی شوند کل حجمشان بیش از سه گیگ هم نمی شود .
    با هم از آنانی که وقت گذاشته اند و این مطلب را می خوانند و ....... متشکرم

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

یولید با این قضیه مشکلی نداره... پسوندشون رو عوض کن بزار .AVI بعد ایمپورت کن.

.......

13. این کاربر از Mr Andersson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

درود;

یولید با این قضیه مشکلی نداره... پسوندشون رو عوض کن بزار .AVI بعد ایمپورت کن.

.......
    با تشکر از شما
    آن روش را که شما توصیه کردید . تست کردم اما جواب نداد و باز هم برنامه یولید آن را نشناخت .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •