تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 78 اولاول ... 94955565758596061626369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

خیلی از داروهایی مه شما می خورید همین علفها هستند که البته فرآوری می شند. حتی توصبه شده که علف ها رو بد نظر پزشک نخورید چون که دوزشون مثل قرص و اینا انداره گیری نشده و ممکنه بالا پایین شه. البته داروهای سنتزی هم وجود دارند که بازهم خیلیاشون مواد گیاهی رو به صورت مصنوعی فرآوری می کنند. اینا رو گفتم که فکر نکنید علف چیز کمیه
    ولی کلا برای دارو چاقی و لاغری من اعتقادی به این چیزای تبلیغاتی ندارم و فکر می کنم شاید خطر آفرینم باشند.
    شما خدای نکرده زبونم لال اگه مریض شدید (خدا نکنه! سرما خوردگی رو مثلا مثال میزنم!) داروی گیاهی بخورید من شیمیایی میخورم
    مثل این میمونه که ماست رو جدا بخوریم اب رو جدا بعد بگیم داخل بدن با هم دیگه ترکیب میشن و تشکیل دوغ میدن! همونجور که گفتید ممکنه ترکیبات داروهای شیمیایی منشا طبیعی داشته باشه ولی محض کاری ساخته میشن!

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان از اینها کدوم پیشنهاد میشه؟ چون ادعا شده بدون عوارض هستند
    1. کپسول بمبا
    2. پودر سمین
    3. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببينيد من رشتم داروسازي نيست و مهندسي شيمي خوندم . مخمر جو طبيعي و شيمياييش موجود هست . شما طبيعيش رو روزي ٣ تا مصرف كنيد . احتمالاً از گرستگي آجر خونه رو هم ميل ميكنيد . چهرتون پف آلود و ورم كرده ميشه و بعد از مدتي معدتون كش مياد و بزرگ ميشه . نياز به آزمايشگاه و مستندات هم نداره ، از هر دكتري بپرسيد شمارو راهنمايي ميكنه .
    كساني كه افلاطون مصرف كردن گفتن پف كردن ، پس ما اشتباه ماده ايي رو در آزمايشگاه پيدا نكرديم .

4. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ببينيد من رشتم داروسازي نيست و مهندسي شيمي خوندم . مخمر جو طبيعي و شيمياييش موجود هست . شما طبيعيش رو روزي ٣ تا مصرف كنيد . احتمالاً از گرستگي آجر خونه رو هم ميل ميكنيد . چهرتون پف آلود و ورم كرده ميشه و بعد از مدتي معدتون كش مياد و بزرگ ميشه . نياز به آزمايشگاه و مستندات هم نداره ، از هر دكتري بپرسيد شمارو راهنمايي ميكنه .
    كساني كه افلاطون مصرف كردن گفتن پف كردن ، پس ما اشتباه ماده ايي رو در آزمايشگاه پيدا نكرديم .
    پس مخمر جو طبیعیش را میشه مصرف کرد. از کجا میشه تهیش کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

منم مدتی بود به خاطر لاغر بودنم (قد 178-وزن57)میخواستم افلاطون بگیرم و مصرف کنم .اما دیروز قبل از اینکه اینکارو بکنم با دوستم که تو دانشگاه تهران دانشجوی سال آخر داروسازی هستش و یکی دو سال هم هست که تو داروخونه ها کار میکنه صحبت کردم و نظرشو خواستم که به شدت منو از خرید این پودر منع کرد و گفتش که ترکیبات شیمیایی مضری داره که تو دراز مدت عوارض میده 100%.در عوض گفت پودری هست به اسم gain up اصلشو پیدا کنم چیز مطمئنیه.کسی تا حالا این پودرو مصرف کرده؟چجوریاس؟

7. این کاربر از flower boy2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

پس مخمر جو طبیعیش را میشه مصرف کرد. از کجا میشه تهیش کرد؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

داروخانه ها دارن ، عطاری ها هم فکر کنم داشته باشن . در مصرفش خیلی مواظب باشید چون تاثیرش مثل آدمایی میمونه که آبجو و الکل مصرف میکنن . معده کش میاد و گشاد میشه .

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

در ضمن تو این سایت هم محصولاتی هست که فکر کنم مورد تایید هست و کرجی ها میتونند حضوری چک کنند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من از همون روز اول که به دنیا اومدم تا همین امروز همیشه 10 کیلو وزن کم داشتم. البته یه مدت کارم سنگین بود و باعث شد یکم بدنم قوی تر بشه

این پودر افلاطون جریانش دقیقا چیه ؟ یعنی فقط یه مدل داره ؟ بریم عطاری بگیم افلاطون بدید ؟ قیمتش چقدره ؟ بسته اش چه شکلیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •