تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک فوری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کمک فوری

سلام من سه تا درخواست دارم : 1 -استفاده از خصوصیت تایم رمپینگ در افترافکت به چه صورت است ؟ چگونه می توان با این خصوصیت در بعضی قسمتهای یک فیلم حرت آرام و کند یا حرکت سریع ایجاد کرد.و سرعت کل فیلم را تغییر ندهد.

2 - در شبکه یک آرم استیشنهایی پخش می شوند که تصاویر طوری تدوین شده است که با ریتمهای موجود در موسیقی هماهنگ شده است مثلا اگر در یک قسمت از موسیقی یک ضرباهنگی وجود دارد تصویر هم در آن نقطه یک تنش یا ضربی دارد نمی دانم منظورم را متوجه شدید یا نه اگر متوجه شدید و این صحنه ها را دیده اید بفرمایید با چه تکنیکی اینکار انجام می شود؟ درضمن در تدوین اصطلاحی بنام سینک صداو تصویر وجود دارد یعنی چه ؟

3 - من سفارشی قبول کرده ام که ساخت تیتراژ برای یک برنامه مذهبی و مناسبتی با نام حرم یار است که فقط در ایام سوگواری ائمه چهارده معصوم ) پخش خواهد شد مناز شما اعضای انجمن تقاضا دارم اگر طرحی به نظرتان می رسد که برای تیتراژ این برنامه مناسب است و مایل هستید با من درمیان بگدارید پیشاپیش متشکرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه specter-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

برای استفاده از قابلیت time remapping به طریق زیر عمل کنید:

1-ابتدا بر روی لایه فیلم در نوار زمان کلیک راست کنید.

2-سپس از قسمت تایم Time و سپس انتخاب گزینه ی Enable Time Remapping این قابلیت را فعال کنید که با فعال کردن این گزینه گزینه Time Remap در پایین لایه فیلم نمایان خواهد شد.

3-سپس با توجه به تصویر زیر با ایجاد 3 فریم کلیدی می توان قسمت مورد نظر از فیلم خود را آهسته کرد.به این صورت که هر جه قدر فریم میانی به فریم ابتدایی نزدیک تر شود و از فریم نهایی دور تر شود حرکت فیلم کند تر می شود.

و اما سینک صدا و تصویر که به معنای هم زمان سازی صدا با تصویر می باشد.در کل می توان گفت به معنای واکنش مناسب تصویر در مقابل صدا می باشد.
    و اما سینک کردن صدا با تصویر در افتر افکت:

1-ابتدا یک فیلم و یک فایل صوتی حاوی موزیک را وارد نرم افزار می کنیم.

2-سپس بر روی فایل صوتی کلیک راست کرده و گزینه Keyframe Assistant و سپس Convert Audio To Keyframe را انتخاب میکنیم.

3-با این کار یک لایه راهنمایی با نام Audio Amplitude ایجاد خواهد شد.

4-حال باید یک افکت به فیلم اضافه کنید من افکت Brightness & Contract مناسب دیدم.
    5-حالا همانند تصویر زیر Brightness را انتخاب کرده سپس به پنل انیمیشن رفته و گزینه Add Expression را اتنخاب میکنیم.

6-حالا گزینه Brightness را همانند تصویر زیر به Slider که در لایه Audio Amplitude قرار دارد لینک میکنیم کار تمام است صدا و تصویر سینک شده اند

و اما برای مطلب آخر شرمنده هیچ وقت ایده دهنده ی خوبی نبودم
    موفق باشید

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

از مدیران خواهش میکنم این تاپیک رو به بخش After Effect انتقال بدن

3. 6 کاربر از specter-1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض mer30

مرسي/ دستت درد نکنه. ما هم استفاده کرديم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض mer30

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان
    مرسي/ دستت درد نکنه. ما هم استفاده کرديم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •