تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: ويروسي شدن فلش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    iran-neyshabur

پيش فرض ويروسي شدن فلش

سلام وقت بخير
    فلش من يك ويروس با اين عملكرد داره هر فولدري كه داخلش ميريزم محتواي فولدر تجزيه مي كنه به كلي فولدر ديگه با اسامي عجيب وغريب و هيچ فايلي رو باز نمي كنه (مثل pdf,word,فايل هاي صوتي وتصويري) تا حالا با آنتي ويروس هاي eset وkasper sky2010 اسكن كردم هر دو آپديت بودن. kasper ويروس sysanti.exe داخل فلش يكبار پيدا كرد و حذفش كرد بازم مشكلم حل نشد و فلش چند format كردم بازم درست نشد.
    براي كامپيوترم اين مشكل ايجاد نشده .

لطف كنيد كمكم كنيد ( نمي دونم بايد چي كار كنم به فلشم خيلي احتياج دارم) ممنون ميشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    iran-neyshabur

پيش فرض

سلام
    كسي نمي تونه به من كمك كنه؟؟!!

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

اسم یکی یا چند تا از اون اسامی عجیب غریب رو که در فلش مموری ایجاد میشن رو اینجا بنویس. شاید اصلا مال ویروس نباشه.

اگر هم فایل مشکوکی داخل فلش مموری هست اونو zip یا rar کن و در یکی از سایت ها آپلود کن و لینکش رو ایجا بزار تا بررسی بشه.

برای دیدن فایل های مخفی داخل فلش مموری اول باید نمایش دادن فایل های مخفی و فوق مخفی را داخل ویندوز فعال کرده باشید. از طریق فولدر آپشن.

این سوال هم جواب بده///

آیا سی دی Ubuntu داری؟ یا میتونی تهیه اش کنی؟

4. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    iran-neyshabur

پيش فرض

من فایل های مخفی و فوق مخفی را داخل ویندوز فعال کردم.ولي هيچ فايل خاصي كه مشكل دار باشه نداره.همون مشكلي كه گفتم داره (بعضي فايل ها رو باز مي كنه ولي اكثرا باز نمي كنه.)كاملا فلشم از نظر ويروس،كرم هر چيزي كه فكر كنيد چك كردم و همچنين سيستمم هيچ ويروسي نداره.
    سی دی
    Ubuntu ندارم ولي شايدبتونم تهيه كنم. چطور مگه؟؟

فلشم transcend،16G است.

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

من فایل های مخفی و فوق مخفی را داخل ویندوز فعال کردم.ولي هيچ فايل خاصي كه مشكل دار باشه نداره.همون مشكلي كه گفتم داره (بعضي فايل ها رو باز مي كنه ولي اكثرا باز نمي كنه.)كاملا فلشم از نظر ويروس،كرم هر چيزي كه فكر كنيد چك كردم و همچنين سيستمم هيچ ويروسي نداره.
    سی دی
    Ubuntu ندارم ولي شايدبتونم تهيه كنم. چطور مگه؟؟

فلشم transcend،16G است.

ویروسها و یا کرمها معمولا بیشتر بر اساس کرنل و سیستم عامل ویندوز نوشته میشوند و میتونند خودشون رو از دید کسی که از ویندوز استفاده میکنه مخفی بکنه. حتی بهترین آنتی ویروسها هم نمیتونند از پس Rootkit هایی که خودشون رو مخفی کردند بر بیان. گاهی این آنتی ویروسها با ارائه پچ هایی که یا بعد از نصب آنتی ویروس باید نصب بشند و یا توسط آپدیت میتونند در مقابل بعضی از Rootkit ها از خودشون مقاومت نشون بدند و انجین اسکنشون رو تقویت کنند اما متاسفانه اکثر آنتی ویروسها در ویندوز های 64 بیتی به دلیل تفاوت کرنل 64 بیتی قادر به این کار نیستند.

به همین دلیل شما وقتی توسط یک سی دی Ubuntu سیستم رو بالا بیارید و فلش مموریتون رو داخل محیط لینوکس باز کنید براحتی میتونید آلودگی هایی رو که ممکنه در محیط ویندوز مخفی بوده و ندیده باشید و یا آنتی ویروس نتونسته باشه اونها رو تشخیص بده پیدا کنید و با یک delete ساده اونها رو از توی فلش مموریتون پاک کنید.

در ضمن به اولین سوال من در پست قبلی هم جواب ندادید. دلیل سوال پرسیدنم هم این بود که شما در اینجا اشاره کردید.

هر فولدري كه داخلش ميريزم محتواي فولدر تجزيه مي كنه به كلي فولدر ديگه با اسامي عجيب وغريب و هيچ فايلي رو باز نمي كنه

پس چند نمونه از اسامی عجیب غریبی که میگید بعد از کپی کردن فایل ها اینجاد میشه را اینجا بنویسید. تا از طریق این اسامی بشه بهتر بررسی کرد و متوجه مشکلی که وجود داره شد.

در ضمن اگر در محیط Ubuntu فلش مموریتون رو باز کردید سعی کنید همونجا با فرمت NTFS فرمتش کنید.

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض سلام

فلشو تو يه سيستم ديگه امتحان كنين...!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    iran-neyshabur

پيش فرض

فايل هاي كه تبديل ميشه نمي تونم zip يا هر كار ديگه روش انجام بدم به همين دليل نمي تونم فايل اينجا قرار بدم.
    اسامي عجيب و غريبش مثل اينا:

∙ر@WE2#.1

Tلgs┘√.µl

در ضمن وقتي فايلي داخل فولدر مي ريزم تبديل مي كنه يعني هر فايل به يك فولدر و يك فايل جديد با همون

اسامي عجيب ولي وقتي داخل فولدر نباشه يعني همين طور داخل فلش بريزم فقط باز نمي كنه .

در محيط Ubuntu امتحان كردم فولدري با اسم sophos كه داخل فولدر sophos فايل هاي با همين اسامي

عجيب پيدا كردم كه امكان حذفش وجود نداشت نمي دونم چرا؟؟؟

در ضمن هر كار مي كنم فلشم با NTFS فورمت كنم نميشه هم تو xp و هم تو Ubuntu چرا نمي تونم فقط با FAT32 فورمت ميشه ؟؟؟؟!!!!

فلشم روي سيستم ديگه امتحان كردم بازم همين طور فرقي نمي كنه ولي فلش ديگه كه به سيستمم مي زنم و باهاش كار مي كنم اصلا چنين مشكلي پيدا نكرده !!!

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

دوست عزیز برای برسی کردن ویروس لطفا یک فایل مشکوک همون نامهایی که میگفتید و یا غیره به صورت zip یا rar در بیارید و در یک سایت اپلود کنید.

برسی میشه و گفته میشه که ویروس وجود دارد یا خیر.

اگر نباشه اعلام میکنیم و نتیجه میگیریم که فلش مموری شما ایراد پیدا کرده.

گاهی اوقات به خاطر اینکه شما بدون سیف کردن فلش رو خارج می کنید به علت تغییر ولتاژ سریع در هنگام خارج کردن به مموری اسیب میزنه.

سایت اپلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق بایشد

10. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    iran-neyshabur

پيش فرض

سلام
    من همون طور كه گفتيد يك فايل با همون مشخصات zipكردم

کد:

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام
    من همون طور كه گفتيد يك فايل با همون مشخصات zipكردم

کد:

سلام دوباره

در فایل بالا علاوه بر این که هیچ ویروسی وجود نداشت اصلا هیچ فایلی غیر از فولدر خالی نبود.

احتمالا این فلدر هارو یک ویروس میسازه ایا شما انتی ویروس های کسپرسکی / آویرا / آواست / رو امتحان کرده اید.

برای امتحان اپدیت کامل کرده بوده اید و برنامه بدون اعلام اعلام هشدار مبنی بر اپدیت نبودن و یا لایسنس معتبر نداشتن اسکن شده است؟ یا خیر

اگر بوده با یک برنامه اختصاصی اون فلش رو فرمت کنید. من توی انجم همچین برنامه ای دیده بودم ولی الان گشتم پیدا نکردم.

با اون برنامه کاملا فرمت کنید تا مشکل احتمالا حل بشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •