تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 40

نام تاپيک: █▀█ رفع مشکل عدم نصب برخی برنامه ها در ویندوز 7 █▀█

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض █▀█ رفع مشکل عدم نصب برخی برنامه ها در ویندوز 7 █▀█

برنامه Virtual PC 2007 SP1 هست که میتونید با نصب این برنامه همزمان از دو ویندوز استفاده کنید. مثلا من ویندوز 7 رو کامپیوترم نصب کرده بودم اما بعضی از برنامه ها رو این ویندوز اجرا نمیشد و مجبور شدم یه ویندوز XP هم نصب کنم و باید هر بار واسه کار با نرم افزاری که رو ویندوز 7 اجرا نمیشد، کامپیوتر رو ریستارت می کردم تا از ویندوز 7 برم به XP. تا اینکه با این برنامه آشنا شدم و با نصب این برنامه تونستم از داخل ویندوز 7، ویندوز XP نصب کنم و به راحتی و بدون ریستارت کردن از برنامه ای که تو XP جواب میداد استفاده کنم.
    واستون یه عکس از ویندوز گذاشتم.
    ضمنا فایل آموزشی کامل استفاده از برنامه رو هم آپلود کردم.
    و لینک مستقیم دانلود برنامه از سایت File Hipo هم قرار داده شده.
    امیدوارم مشکل اون افرادی که با بعضی از برنامه ها مشکل داشتن، با نصب این برنامه حل بشه.
    ضمنا با این برنامه میتونید سیستم عاملهای دیگه مثل Linux رو هم داشته باشید، حتما فایل آموزشی رو مطالعه کنید. به نظر من ارزش دانلود کردن رو داره.اگه سوالی بود مطرح کنید تا من یا دوستان جواب بدیم.
    موفق باشید.

لینک دانلود برنامه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک آموزش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع :Tarfandestan
    Last edited by Mohammad King; 10-03-2010 at 15:56.

2. 18 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

خوب اول برنامه رو نصب میکنید، با اجرا کردن برنامه Virtual PC 2007 SP1، انگار که یه کامپیوتر دیگه روشن کردید!! حالا باید یه New virtual machine بسازید که توضیح کامل در فایل pdf آورده شده. تو اون تنظیمات یه جا باید مقدار استفاده از رم رو مشخص کنید که توصیه میکنم بالای 500 Mb اختصاص بدید. (واسه اینکه سرعت سیستم مجازیتون کم نباشه و واسه برنامه های سنگین سرعت پایین نیاد)

نکته بعد راجع به تنظیمات هارد (Virtual Hard Disk Options) هست که گزینه ی دوم (A new virtual hard disk) رو باید انتخاب کنید . اینجا نام و موقعیت این هارد مجازی رو معلوم میکنید، که توصیه میکنم که یه جایی باشه که فضای کافی داشته باشین و تو درایوی که ویندوز 7 قرار داره نباشه. زیر این قسمت هم مقدار این فضا رو معلوم میکنید. این فضا همون فضایی که تونصب ویندوز (مثلا) XP واسه پارتیشن بندی خواهید دید که تو عکسی که واستون گذاشتم فضای 65 Gb رو واسه پارتیشن بندی می بینید (توضیح اینکه هارد من 500 Gb هست این فضا رو اختصاص دادم که شما میتونید کمتر از این در نظر بگیرید)

حالا که تنظیمات New virtual machine تموم شد،Start رو بزنید و CD نصب ویندوز رو قرار بدین (باید گزینه ی Use Physical Drive فعال باشه تا برنامه ی Virtual PC بتونه CD/DVD ROMشما رو بشناسه) .
    ضمنا تو قسمت بایوس Boot From CD Rom رو فعال کنید. از اینجا به بعد مثل نصب یه ویندوزه که چون همه بلد هستید دیگه توضیح نمیدم.
    تو عکسی که واستون گذاشتم،(عکس شماره 1) مربوط به مرحله نصب ویندوز XP هست. همونطور که گفتم این فضا و کل این سیستمی که نصب می کنید ،همگی فقط تو یه فایل با پسوند .VHDذخیره میشه. واسه توضیح بیشتر عکس(عکس شماره 2) رو ببینید که این فایلی می بینید هارد مجازیه منه که شامل ویندوز و چند تا برنامه دیگه هست، که در حال حاضر حجم 10Gb رو داره.

و در آخر بعد از نصب ویندوز XP، میتونید از داشتن دو ویندوز در کنار هم لذت ببرید.

عکس شماره 1:

عکس شماره 2:

Last edited by Mohammad King; 10-03-2010 at 16:02.

4. 7 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

اول مربوط به استفاده کردن از CD/DVD ROM هست. بدین ترتیب که واسه نصب ویندوز رو Virtual PC یا کلا استفاده کردن از CD/DVD ROM در محیط Virtual PC باید گزینه ی Use Physical Drive رو فعال کنید تا برنامه ی Virtual PC بتونه CD/DVD ROMشما رو شناسایی کنه. از قسمت CD ، گزینه ی Use Physical Drive رو فعال کنید.
    ضمنا برنامه Virtual PC قابلیت خواندن فایلهای .iso رو داراست!

نکته دوم هم اینه که واسه اینکه مجبور نباشید واسه رفتن از ویندوزی به ویندوز دیگه از دکمه Alt استفاده کنید، از منوی Action گزینه ی Install or Update Virtual Machine Additions رو نصب کنید. با این کار هر وقت نشانگر ماوس روی Virtual PC قرار داره ، با اون محیط کار میکنه و هر وقت خارج اون محیط باشه نشانگر ماوس تغییر شکل میده (مثلا از ویندوز XP به ویندوز7 شکل نشانگر ماوس عوض میشه) و دیگه نیازی به استفاده کردن از Alt نیست.
    عکس مطالب گفته شده رو تو قسمت زیر ببینید.
    شاد باشید.

1:

2:

Last edited by Mohammad King; 10-03-2010 at 20:44.

6. 3 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

عکس ها باز نمیشن...
    خیلی ممنون!

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

عکس ها باز نمیشن...
    خیلی ممنون!

ممنون که خبر دادین

باید یه هاست خوب باری آپلود عکس پیادا کنم/؟

اگر شما سراغ دارید معرفی کنید

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

خب الان باز شد...منون!

10. این کاربر از xeNociDe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

دوستان مشکل عکسها حل شد و عکسها کامل آپلود شدن.
    Last edited by Mohammad King; 10-03-2010 at 20:45.

پروفشنال S!LENCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    میدونم هر جا که باشم، آسمون همین یه رنگه...!

پيش فرض

سلام
    اپیزود جان دمت خیلی گرم. ایشالا هر چی از خدا میخوای بت بده. بسیار برنامه مفیدی بود به راحتی مشکل منو حل کرد. خیلی اعصاب خورد کن میشد اگه میخواستم برای یه برنامه ویندوز نصب کنم. دیدم دکمه تشکر کافی نیست پست دادم. بازم ممنون

13. این کاربر از S!LENCE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

وای .... خدای من .... نمی دونم چطور از شما تشکر کنم .... من به خاطر اینکه ویندوز اکس پی همچین کامپیوترم را (مثلا رمر ا ) نمی شناخت مجبور بودم از سون ( یا ویستا ) استفاده کنم ... بد جالب اینجاس که کپچرم ( متروکس) با سون همخونی نداره ... مجبور شدم بین انیمیشن و تدوین یکی را برگزینم و منم مجبورا انیمیشن یعنی ویندوز سون را رگزیدم و دستگاه بیچاره هفتصد تومنی اوفتاد اون گوشه تا برا خودش خاک بوخوره حالا اینجوری .... وای .... کاش که خدا هرچه ته دلت هست بهت بده ()

15. این کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هاست خوب براي عكس فقط ليراني خوبه اگه از فضاهاي ايراني مثل persiangig استفاده كنيد خوبه،

17. این کاربر از maziarb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •