تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: ( آموزش، بحث، تبادل نظر) - کلیه مباحث مرتبط با استفاده همزمان از چند کیس با استفاده از KVM Switcher ?!؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

12 ( آموزش، بحث، تبادل نظر) - کلیه مباحث مرتبط با استفاده همزمان از چند کیس با استفاده از KVM Switcher ?!؟

خوب دیدم که کلا تو انجمن پی سی ورلد به این گنده ای یه دونه موضوع هم در این باره پیدا نمیشه گفتم زشته

اول از مدیران عزیز میخوام که این تاپیک رو به انجمنی که متناسب هست باهاش انتقال بدن ولی زیاد پاسکاری نکنن گم و گور نشه

چون این موضوع به یه انداره هم به سخت افزار و هم به نرم افزار مربوط میشه گفتم نه ای نه اون اینجا زدم قعلا تا متخصصان تصمیم بگیرن

طبق روال تاپیک های قبلیم چند پست اول رو برای موارد مختلفی که در آینده اضافه میکنم رزرو میکنم

برادرانی که تجربه ای دارن در این موارد حتما بیان دوره هم یه گپی بزنیم چون خودمم تازه واردم در این زمینه و اطلاعات چدانی ندارم و اتفاقا ای تاپیک رو زد که مشکلاته خودمم حل بشه بلکه

البته امیدوارم

مثلا قرار بود صرفا مصرف کنده باشیم ها!×!
    Last edited by DaRiOuShJh; 05-12-2009 at 17:21.

2. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض مقدمه و آشنایی اولیه...

ممکنه شما هم به این فکر افتاده باشید که وقتی یک کیس جدید بستید، به خاطر افت قیمتی که کیس قبلیتون داره اون رو هم نگه دارید و برای کارهای دیگه ازش استفاده کنید

یا اگر اینترنت بدون محدودیت دانلود داشته باشید یا علاقه مند به دانلود آفلاین باشید یا در کار ریپ کردن دی وی دی ها و ... باشید شما به یه کامپیوتر همیشه روشن احتیاج دارید، سیستمی که نیازی نیست از قطعات به روزی برخوردار باشه فقط کارش روشن موندن و کار کردنه!×! (مثل برده!×!)

خوب داشتن دو تا سیستم خیلی خوبه ولی مشکلاتی هم در پی داره:

بزرگترین مشکل قیمت و مخارج هست
    یعنی شما اگر بخواید معمولی یه سیستم جمع کنید نیاز به یه مانیتور، کیبورد، موس و حتی ممکنه DVD ROM / WRITER هم داشته باشید
    از قطعات اضافه مثله کارت دی وی بی و تی وی و کپچر و .... بگزریم

مشکل بعدی که از مورد قبلی دست کمی نداره فضایی که این دو تا سیستم میگیرن هست! که تو خونه های آپارتمانی الان ممکنه حتی از مشکل قبلی هم مهمتر باشه

اگر مثله من به صدا هم حساس باشید و کمتر از 5.1 Sorround و Dolby digital رو قبول نداشته باشید یه اسپیکر با قیمت 3 رقمی جدید هم احتیاج دارید!

از مشکلات دیگه بگزریم چون جلوتر بهشون اشاره میکنیم

راه حل تمامی این مشکلات خرید یه کارت KVM SWITCHER هست

با استفاده از این سخت افزار تمامی مخارج بالا رو میشه با نهایتا 50.000 تومان (همراه با کارت شبکه کراس برای شبکه کردن دو کامپیوتر) تموم کنید

ادامه دارد...
    Last edited by DaRiOuShJh; 05-12-2009 at 18:02.

4. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض KVM Switch یا KVM Switcher چیست؟

KVM-121 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support
    تصویر یه KVM Switch برای دو سیستم (با پشتیبانی از صدای استریو)

KVM سخت افزاری هست که به شما کمک میکنه که تنها با یک مانیتور، موس و کیبورد ( در مدل های جدید حتی با یک اسپیکر) هر دو (یا چند) کیس رو خیلی راحت و مثله دو سیستم جدا کنترل کنید...

کلمه KVM خود مخفف Keyboard, Video, Mouse که در گزشته صدا رو ساپورت نمیکرد ولی در مدل های جدید صدا رو هم میتونن در هر دو سیستم اشتراک بگزارند

این KVM ای که بالا عکسش رو گزاشتم از جدیدترین سوییچ های موجود در بازار ایران هست که ورودی صدا هم داره

همونیه که منم خریدم

محصول شرکت D-Link هست

مزیتی که این سوییچ نسبت به بقیه داره در کار خروجی صدا اینه که میتونه به صورت نرم افزاری هم سوییچ کنه که خیلی مفید هست
    چون KVM هایی که فقط با سوییچ روشون میشه عوض کرد بعد از یه مدت این سوییچ مشکل پیدا میکنه و دیگه باید انداختتش بیرون

همینطور هنگامیکه سوییچ میکنید میتونید انتخاب کنید که صدا رو از رو کیس قبل نگه داره یا خیر×! و همینطور امکان Change سوییچ به صورته اتوماتیک هر 10 ثانیه

آدرسش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Description

This PS/2 KVM Switch lets you effortlessly control two computers with a single monitor, PS/2 keyboard, PS/2 mouse, and set of speakers.

TWO COMPUTERS, ONE SYSTEM
    The D-Link 2-Port PS/2 KVM Switch (KVM-121) enables you to control two computers using only a single monitor, PS/2 keyboard, and PS/2 mouse. This PS/2 KVM Switch also allows you to listen to music or download files from one computer while having full access to the other computer’s system resources.
    SAVE TIME AND WORK SMARTER
    Ready to work right out of the box, the KVM-121 requires no drivers or power supply and is compatible with any PS/2 enabled computer. This true plug and play device includes hot swapping capability, allowing you to unplug computers from the KVM Switch without having to power down.

EASY SWITCHING AND AUTOSCAN
    Use hot keys or a push button to switch between computers, or use the autoscan mode to let the device automatically switch between computers at 10 second intervals. The at-a-glance LED indicators displays your computer status so you can easily determine which computer is active.

Versatile, portable, and convenient, the D-Link 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support can be easily integrated into your existing desktop environment at home or at work.
    WHAT THIS PRODUCT DOES
    The D-Link 2-port PS/2 KVM Switch with Audio Support (KVM-121) allows you to control two computers using a single monitor, PS/2 keyboard, and PS/2 mouse. Use the “select” button or keyboard hot keys to easily switch between two computers and perform multiple tasks. Unclutter your desktop and simplify your workspace with the compact D-Link 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support.

D-LINK WILL HELP YOU…
    The built-in audio support allows you to share a set of speakers with two computers. This enables you to listen to Internet radio or voice conferences on one computer while surfing the web or performing other tasks simultaneously on the other. Use one computer as a dedicated music server while having full access to the other computer’s system resources.

چند عکس دیگر پیرامون این موضوع:

لینک های مفید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by DaRiOuShJh; 05-12-2009 at 17:54.

6. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

رزرو شد - لینک های مفید و آموزش های آینده در تاپیک
    Last edited by DaRiOuShJh; 05-12-2009 at 18:01.

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

هنوز مشکلت حل نشده غرض دادن اسپم بود ولاغیر

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دوست عزیز من راهی بلدم که همون 50 تومن رو هم نمیخاد

با استفاده از نرم افزار team viewer میشه دو تا سیستم رو که به هم شبکه هستن به راحتی از طریق همدیگه کنترل کرد

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

هنوز مشکلت حل نشده غرض دادن اسپم بود ولاغیر
    ای بترکی پسر!×! رفته بودم تو جوه درس دادن ها!××!@#$!@#!@#!! همش رو پروندی

دوست عزیز من راهی بلدم که همون 50 تومن رو هم نمیخاد

با استفاده از نرم افزار team viewer میشه دو تا سیستم رو که به هم شبکه هستن به راحتی از طریق همدیگه کنترل کرد
    مرسی
    والا به پای این نمیرسه که

چون باید بالاخره یه جوری تصویر و صدا و ... رو اشتراک داد دیگه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

خوب بچه ها مسالتن:

من ازش راضیم و همه کار هم میکنه (دمش گرم خدایی)

امروز فقط حدوده 6 ساعت داشتم با کابل های صدا ور میرفتم که چه طوری باش بهتره

آخرم مجبور شدم کیس قدیمیه رو با دو تا اسپیکر FRONT راه بندازم چون ماهواره دیدن و آهنگ گوش کردن روشه اصلا حال نمیده

کیس جدیده هم که برای بازیه گفتم 5.1 داشته باشه حالا دی وی دی ای فیلمی چیزی خواست مببینم رو این میمینم

ولی اصلا موزیک بهم دیگه فاز نمیده
    Sub Woofer نیست اصلا Drum و گیتار بیس بدونه woofer فاز نمیده

چه کنم؟

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

ای بترکی پسر!×! رفته بودم تو جوه درس دادن ها!××!@#$!@#!@#!! همش رو پروندی

مرسی
    والا به پای این نمیرسه که

چون باید بالاخره یه جوری تصویر و صدا و ... رو اشتراک داد دیگه

نیاز به اشتراک نیست

اگه باهاش کار کرده باشی میبینی که با اونیکی کامپیوترت با این یکی میاد بالا یعنی اصویر اونیکی میاد تو اینیکی

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

هممم
    والا کار که نکردم ولی فکر کنم یه جاش بلنگه باز
    لینکی ازش داری بی زحمت بدی؟

راستی برادران کسی آموزش کامل از شبکه کرد دو تا کیس با کابل کراس داره؟

من الان کردم ولی باز کار نمیکنن! دفه ی پیشم بچه ها کمک کردن

یعنی شبکه رو میشناسه و وصل هم میشه ولی نه shared Documents کار میکنه نه اینترت شیر میشه!××

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •