تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 66

نام تاپيک: b650 آیا جانشین شایسته ای برای v10

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض b650 آیا جانشین شایسته ای برای v10

امروز فرصتی دست داد بعد چند وقتی دوباره یه سری به جمهوری بزنم و مدل های جدید عرضه شده lh900 pq70 و... رو ببینم,

اول وارد نمایشگاه ای از سامسونگ شدم,پنل b650 رو دیدم ,تصویرش به نظرم تفاوت هایی نسبت به گذشته داشت حس می کردم کیفیت تصویر این پنل بالاتر رفته نسبت به گذشته ! ,احتمال دادم source با کیفیت تری استفاده شده باشه در این نمایشگاه .

از فروشنده کنترل تلویزیون رو گرفتم وارد منو شدم. با کمال تعجب منو نسبت به گذشته تفاوت کرده بود,ظاهرا فریمور پنل b650 plasma آپدیت شده بود تنظیمات تصویر رو تغییر می دادم مثل گذشته نبود , منو بندیش الان 3d شده و تنظیمات بر روی کیفیت تصویر خیلی پیشرفته و زیاد تر شده .
    به نظر می رسید خیلی از مشکلات بهبود یافته.دقت رنگ بالا تر رفته. درخشش تصویر بیشتر شده داغ شدن تلویزیون کاملا نرمال بود وقتی به پشت پنل دست زدم در حال که قبلا(حدود یکی دو ماه پیش)دست زدم پشت این پنل فوق العاده داغ بود اینها چیزایی بود که واس من مشهود بود نسبت به گذشته .

*باید منتظر ریو جدید این مدل با فریمور جدید توسط cnet باشیم .

از فروشنده سوال کردم فریمور این پنل آپدیت شده یا خیر؟ متوجه نشد چی میگم گفت اطلاعی ندارم بهتر زنگ بزنی سام سرویس بحث های فنی رو اعلام کنی . زنگ زدیم سام سرویس اعلام داشتن فریمور و این مدل و یه مدل ال سی دی فکر کنم سری 5 آپدیت شدن و با آپدیت جدید عرضه میشن.

source تصویر این پنل فول اچ دی بود , برایتنس رو 75 بردم درخشندگی تصویر زیاد شد و در حد G10 رسید ,جزییات تصویر کمتر و غلضت رنگ می تونم بگم 20 درصدی افت کرد که کاملا طبیعی هست بالا بردن درخشندگی باعث از بین بردن جزییات میشه.

رنگ رو 100 کردم غلضت رنگ فوق العاده شد. رنگ های آبکی و غیر طبیعی LED7000 که در کنار این پنل بود بیشتر نمایان شد.

فروشگاه دیگه ای رفتم این پنل با source sd با یه دی وی دی معمولی وصل بود , کیفیت فوق العاده ای داشت اولش فکر کردمsource hd هست ! بعد source چک کردم دیدم پلیر دی وی دی معمولی با کابل کامپوزیت هست ! همونجا شوکه شدم ! از قدرت این پنل در upscaling تصاویر sd فوق العاده کار میکنه . جزییات فوق العاد بودن .

در کل به نظر من با توجه به آپدیت فریمور B650 و بهبود یافتن مشکلاتش و بالا بردن کیفی تصویر و قیمت مناسبش جانشین شایسته ای می تونه برای V10 باشه.

در مورد تفاوت های دو مدل پلاسما 550 650 که چند تا از دوستان پرسیده بودن, این دو مدل در نمایشگاه side by side هم قرار گرفته بودن ,کنتراست مدل 650 رو حدود 15 درصد بهتر دیدم .تصویر فوتبال رو هر دو پنل نمایش داده میشد با دقت به زمین چمن کنتراست بهتر مدل 650 مشهود بود.(در تنظیمات یکسان از هر دو تلویزیون) علاوه بر کنتراست بهتر 650 دارای امکانات جانبی usb play movie pic mp3 و... هم هست . 550 حدود 200 210 تومن ارزون تر از 650 بود . در کل من خرید 550 رو با توجه به اختلاف قیت کمش نسبت به 650 توصیه نمی کنم .

ا پلاسما PQ70 ال جی , وارد فروشگاه محصولات ال جی شدم تا تصویر این تی وی رو دیدم از هر چی پلاسما نا امید شدم . و از فروشگاه با سرعت هر چه تمام تر خارج شدم

و اما V10

v10 همه نمایندگی های پاناسونیک اعلام داشتن شرکت بهشون گفته واس عید نوروز عرضه می کنند. ,

به نظر من این احتمال خیلی هست پلاسما py800 پاناسونیک(مدل 2008) در بازار به وفور پیدا میشه با قیمت 2.800 در سایز 50 .
    این تلویزیون همچنان خوب می فروشه و تعداد زیادی از این مدل در نمایندگی ها بانیان موجوده. به نظر آقایان منطقی نیست v10 با کیفیت بالاتر و قیمت دراپ شده زیر قیمت 2.8 که از این پلاسما هست عرضه بشه ! در صورت عرضه مدل V10 این پلاسما که به تعداد زیادی در انبارها موجوده رو دستشون باد میکنه.!

در کل با این تفاسیر اگه در سایز 50 به دنبال جانشینی شایسته برای V10 هستین انتخاب خودتون رو معطوف B650 کنید که با اپدیت فریمور جدیدش فوق العاده شده و خیلی از مشکلاتش حل شده.

امتیازات b650(قبل از آپدیت فریمور) از دید سایت avfroum

*5 گزینه اول مرتبط با کیفیت تصویر هست

مشخصات فنی

Screen Size 50″
    Aspect Ratio Widescreen
    Dynamic Contrast Ratio 3,000,000:1 Mega Contrast
    Native Contrast 40000
    Response Time .001 ms
    600Hz Subfield Motion Technology Yes
    Picture-in-Picture No
    Anynet+ (HDMI-CEC) Yes
    Game Mode Yes
    Internet @TV Yes
    DLNA Yes
    usb yes
    lan yes
    play movie picture mp3 yes
    Price 2000000
    Touch of Color™ Yes (Amber)
    Last edited by Ami R 940; 09-11-2009 at 23:43.

2. 12 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه wwnaser's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

چی جوریاست این بانیان؟ تا هفته پیش که قرار بود تا آخر ماه بیاد. حالا می گین تا عید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

انتهای پاساژ شرکاء یه مغازه هست که همه جور تلویزیون بقل هم روشن میکنه پایونیر بقل پاناسونیک و سونی و سامسونگ من محل کارم یه جوریه که هر روز باید سر پل حافظ پیاده بشم یه بار یه هفته پیش همین b650 بقل دست g10 روشن بود تصویرش خیلی خوب بود ولی سفیدو نه به خوبی g10 نشون میده نه به خوبی s10 سفیدش یکمی خاکستری میزنه من از تنظیمشون خبر ندارم اون چیزی که به چشم اومد من با تصویر g10 چون مثل lcd براق میشه و مشکل زاویه دید و رسپانس نداره خوشم میاد وگرنه اگه براقیت تصویر g10 نبود من هیچ وقت پلاسما نمیخریدم.

5. 2 کاربر از nathan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohsen284's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

قيمت 650 الان چنده ؟؟
    lh900 رو نديديد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

انتهای پاساژ شرکاء یه مغازه هست که همه جور تلویزیون بقل هم روشن میکنه پایونیر بقل پاناسونیک و سونی و سامسونگ من محل کارم یه جوریه که هر روز باید سر پل حافظ پیاده بشم یه بار یه هفته پیش همین b650 بقل دست g10 روشن بود تصویرش خیلی خوب بود ولی سفیدو نه به خوبی g10 نشون میده نه به خوبی s10 سفیدش یکمی خاکستری میزنه من از تنظیمشون خبر ندارم اون چیزی که به چشم اومد من با تصویر g10 چون مثل lcd براق میشه و مشکل زاویه دید و رسپانس نداره خوشم میاد وگرنه اگه براقیت تصویر g10 نبود من هیچ وقت پلاسما نمیخریدم.
    براق بودن تصویر مزیت نیست و اتفاقا ضعف هست.براقیت بیش از حد تصویر باعث از بین رفتن جزییات میشه .

برایتنس b650 به صورت دیفالت رو 50 هست شما با بالا بردن برایتنس به80 براقیت و درخشش تصویر در حد g10 می تونین بالا ببرین .با 100 کردن این گزینه درخشش بیشتر میشه ولی 30 درصدی غلضت رنگ افت پیدا میکنه .

تنظمیات مدل b650 گسترده تر و حرفه ای تر از g10 هست ,امکان مانور دادن در کیفیت تصویر توسط یوزر و رسیدنش به تصویر دلخواه نسبت به g10 زیاد تره,متاسفانه g10 تنظیمات تصویر بسیار محدود و ابتداییه (منبع وب سایت avforum.com ) .

تنظیمات رنگ ها در b650

در کل قبل از آپدیت فریمور650 , مدل g10 از لحاظ کیفیت تصویر سرتر بود , با آپدیت فریمور جدید این پنل به نظر من کیفیت تصویرش نسبت به قبل خیلی بهبود یافته و تغییرات اساسی زیادی کرده.

قيمت 650 الان چنده ؟؟
    lh900 رو نديديد؟
    b650 بدون سینما خانگی 2 میلیون .

lh900 رو دیدم , کیفیت تصویر خیلی خوبی داشت نسبت به led های سامسونگ انتخاب خیلی مناسبتریه . درخشش تصویر نسبت به led های سامسونگ بیشتر بود دقیقا همون چیزی که مردم ایران بهش توجه دارن درخشش تصویر=کیفیت بالا تصویر ! ,غلضت رنگش مناسب بود ولی خیلی خوب نبود ,مانند led و lcd های دیگه زاویه دید بدی داشت اگر از از بغل به تلویزیون نگاه می کردی 20 25 درصدی افت کنتراست رو حس می کردی,مشکیش برای ال سی دی عالی بود

به نظر من با توجه به قیمت بالاش و بودن مدل هایی با قیمت پایین ,و کیفیت بیشتر (650 g10 ) خریدش به صلاح نیست .

موافقم کلا پلاسما جدیدای سامسونگ جلوی پلاسماهای پانا خاموشن اینور اونور فن بویای سامسونگ که دارن یواش یواش جای فن بویای سونیو میگیرن قصه های خوب برای بچه های خوب تعریف میکنن

صحبت کردن از روی غرض ورزی و فاقد دلایل کافی و فنی باعث گمراه شدن کاربراها خواهد شد و توهینی به شعور آن ها هست. به جای افراط در کلام,بهتر هست از قبل آن کمی تفکر کرده و سایت هایی مثل cnet و avforum و.. رو مرور کرد و بعد صحبت کرد ! .

پست شما گزارش شد تا رسیدگی بشه به بیان کلامتون که نه در این تاپیک و نه در تاپیک های دیگری مانند تاپیک زیر صحبت های بی پایه و اساس نکنی .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Ami R 940; 10-11-2009 at 12:11.

8. 6 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

يه سوال: از كجا بايد بفهميم فريمور جديد روي تي وي نصب شده يا نه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

يه سوال: از كجا بايد بفهميم فريمور جديد روي تي وي نصب شده يا نه؟
    در منو تلویزیون در اطلاعات سازنده و کارخانه ای,شماره ای قید شده اون شماره فریمور هست. نمونه ای از شماره گذاری فریمور مدلی از براویا سونی klv-w400-2568fu2 .

خوشبختانه همه b650 های موجود در فروشگاهای جمهوری با فریمور جدید عرضه شدن .و فریمور قدیمی اصلان در فروشگاه ها نیست.

من برای اطمینان بیشتر 7 8 نمایندگی سر زدم ,همگی با فریمور جدید بود.

11. 4 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

موافقم کلا پلاسما جدیدای سامسونگ جلوی پلاسماهای پانا خاموشن اینور اونور فن بویای سامسونگ که دارن یواش یواش جای فن بویای سونیو میگیرن قصه های خوب برای بچه های خوب تعریف میکنن

ّببین دوست عزیز
    نمیشه منکر پیشرفت فوق العاده سامسونگ تو سال 2009 شد
    چه در زمینه ال سی دی(B750 و A950) چه ال ای دی(B8500) و چه پلاسما(B850) واقعا عالی عمل کرده
    با اینکه این تکنولوژیها مال خودش نبوده ولی خیلی سریع نمونه های مشابه و بهترش رو تولید کرده
    از لحاظ امکانات جانبی و دکور هم که خیل خوبه

با این تفاسیر نمیشه منکر عملکرد خوبش شد
    البته اینکه سالهای بعد وضعیت چه جوریه خدا میدونه
    این بحث مال مدلای 2009 هست

13. 3 کاربر از ehs_soltany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوسه تا از دوستان از جمله آقای terry bogard هستن که تازه گیها خیلی با نمک رفتار میکنن کلا دوستان اگه نظراتی دارن ابراز کنن ولی از تیکه پرونی خود درای کنن آقای terry bogard هم اخطار میگیرن تا دفعه بعد رفتارشون رو تو تاپیک اصلاح کنن.

-----------------------------------
    در مورد پیک برایتنس پنل G10 و B650 مهم تصویر کالیبره شده هست که B650 روی کنتراست 95 درصد میتونه 40 فوت لامبرت درخشش تولید کنه و G10 روی 65 درصد این مقدار درخشش برای اتاقهایی با نور معمول که بیشتر اتاقها دارن کافیه از اون بالاتر به درد زمانی میخوره اتاق شما زیر نور مستقیم خورشید قرار بگیره.
    Last edited by *Alucard*; 10-11-2009 at 14:56.

15. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دست امیر درد نکنه با این تاپیک کاربردی.
    من فکر میکنم برای کسایی که مثل من دنبال تلوزیون 46 به بالا هستند انتخابها در نبود v10 مشخص شده.
    بچه هایی که دنبال پلاسما هستند فعلآ B650 بهترین انتخابه و برای اونایی که دنبال lcd هستن x450 سونی
    و lh900 ال جی (البته قیمت رو در نظر نگرفتم) بهترین انتخابه .
    آقا مهدی یه نظری بده بابا!

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •