تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمايي دوستان براي خريد يك لپتاپ از بين لپتاپ هايي كه ميگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidcrazy2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمايي دوستان براي خريد يك لپتاپ از بين لپتاپ هايي كه ميگم

سلام ..
    بچه ها ازبين لپتاپهاي زير كدام بهتره . چون هر كسي به نوعي از اين لپتاپ ها تعريف مي كنه ولي در مجموع واسه كاري كه من مي خوام كدوم بهتره؟
    من براي استفاده از نرم افزارهاي CATIA و نرم افزارهاي تحليل مي خوام استفاده كنم .به طوري كه سيستم شركتمون كه CPU 3.2 64bit هستش وقعا كم مي آره.
    لپتاپها :
    SOny seri FW 490dfb
    مشخصات : cpu 2.8 ram 4 hard 320
    DEll seri 1555
    مشخصات : cpu 2.8 ram 4 hard 500
    hp seri dv6-1225
    مشخصات:cpu2.8 ram4 hard 500
    dell seri 1645
    مشخصات:cpu 2.8 ram 4 hard500

در ضمن داغ كردن و عمر باتري و كيفيت مونيتور هم واسم مهمه ولي وزن نه
    راستي فرق مونيتورهاي اين لپتها را هم بگين.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته اينها اختلاف قيمت هم دارن
    اما من نظرم اينه كه اگه داري سوني وايو 490 را تهيه كني بهتره
    مانيتور بهتر از سوني آن هم سري FW خدا نيافريده

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ..
    بچه ها ازبين لپتاپهاي زير كدام بهتره . چون هر كسي به نوعي از اين لپتاپ ها تعريف مي كنه ولي در مجموع واسه كاري كه من مي خوام كدوم بهتره؟
    من براي استفاده از نرم افزارهاي CATIA و نرم افزارهاي تحليل مي خوام استفاده كنم .به طوري كه سيستم شركتمون كه CPU 3.2 64bit هستش وقعا كم مي آره.
    لپتاپها :
    SOny seri FW 490dfb
    DEll seri 1555
    hp seri dv6-1225
    dell seri 1645

با اين اوصافي كه ميگين به نظرم اچ پي 1225 بگيري بهتره
    خيلي قوي هست
    اما الان فكر كنم حدود 1600 تومن هست.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی 1555 قیمتش 1300 هستش که نسبت به بقیه خیلی می ارزه . بچه ها تفاوت های اصولی بگین . مونیتور led بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض فقط DELL یا SONY

سلام ..
    لپتاپها :
    SOny seri FW 490dfb
    DEll seri 1555
    hp seri dv6-1225
    dell seri 1645

سلام وقت بخیر
    تجربیات من به عنوان مهندس هوافضا که در حال حاضر در زمینه مکانیک جامدات و در مواردی در تولید مشغول به کار هستم و با نرم‌افزار های CATIA V5R19 و SolidWork و Pro/Engineer و PowerMill کارمی‌کنم.
    لب تاپی که من با آن کارکردم DELL Inspiron1525 بود که برای کارهای ذکر شده متوسط بود.
    اما چون می‌دانم که در وضعیت مشکلی قرار گرفته‌اید، چرا که اکثر فروشندگان در ایران نمی‌توانند به طور تخصصی یک مهندس مکانیک را راهنمایی کنند نکته هایی را با توجه به تجربیاتم به شما می‌گویم تا راحت‌تر انتخاب کنید:
    1- انتخاب برند : فقط به دل یا سونی فکر کن دلایل بسیاری دارد. زیرا کمترین مشکل را برایتان ایجاد می‌کنند مثل حرارت.
    DELL: دقت کن که اگر دل را انتخاب کردی حتما ایرلندی و یا لهستانی باشد(باطری اصل ژاپن و بقیه قطعات اگر هم چینی باشند از بهترین قطعات مورد تائید شرکت دل می‌باشد) گارانتی معتبر زیگورات با دلیران خوب است . در ایران فروشندگان به را حتی تمام قطعات لب‌تاپ را با قطعات چینی ارزان تعویض می‌کنند به طوری که اکثر خریداران متوجه نمی‌شوند. ویژگی‌های دل ارزان بودن آن نسبت به سونی است با همان کارائی‌ها اما نسبت به سونی ظاهر خوبی شاید نداشته‌ باشد.
    SONY : اگر سونی انتخاب کردی گارانتی ایران رهجو باشد یا به کسی که به کشور امریکا ویا کانادا رفت و آمد دارد سفارش مدل امریکایی سونی را بدهید تا برایتان بیاورد. گرانترین لب‌تاپ‌ها در بازار متعلق به سونی است به دو دلیل بعضی‌ها سونی را به دل ترجیح می‌دهند 1- بهترین کیفیت تصویر 2- طراحی ظاهری بسیار زیبا
    2-CPU: سی‌پی‌یو برای کارهای شما باید حداقل دو هسته‌ای باشد . بالطبع هر چه سی‌پی‌یو از کش بالایی برخوردار باشد برای شما بهتر است.
    3-کارت گرافیک : فقط و فقط و فقط از کارت گرافیک جانبی استفاده کنید با حداقل 512 مگابایت (به هیچ عنوان گرافیک ON BOARD انتخاب نکنید)
    4 - رم : حداقل 4 گیگابایت باشد اگر دو کاناله باشد که چه بهتر.
    نتیجه گیری :
    اگر ارزان بودن برایتان مهم است و برعکس ظاهر برایتان مهم نیست سری Dell Vostro 1520 با توجه به امکانات توضیح داده شده بالا بهترین انتخاب است. اگر در محیط صنعتی و کارگاهی می خواهید از لب تاپ استفاده کنید سری Dell Latitude بهتزین انتخاب است اما بسیار گران.
    اگر ظاهر برایتان اهمیت دارد پس فقط به Sony فکر کنید.

6. 2 کاربر از mrkarimi23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...
    آقای mrkarimi ممنون ... ولی من از بین این لپتاپها می گفتم . والا من تو سایت DELL می گشتم اولا مدل 1654رو اصلا نداشت . دوستان هم در مورد مدل 1555 اکثرا گفته بودند که سرعت لپتاپ و اجرای بازی ها و کیفیت تصویریش عالیه ولی در کارهای سنگین داغ می کنه که آزار دهنده میشه بعدشم این مدل مثل اینکه مودم و 2 تا فلش USB بیشتر نداره که این بده واقعا...
    مدل 1555 واقعا قشنگه البته نسبت به مدل های قبلی dell واقعا ترکونده...
    مدل 1555 رم DDRII هستش.
    بعد راستی من با نرم افزار GEOMAGIC کار می کنم که واسه ابر نقاطه و واقعا سیستم رو به چالش میکشه و در کنارش دیگه نمیشه کار دیگه ای کرد. و شنیدم DELL واسه این کارا جون میده. من خودم با لپتاپ FW 390 سونی کار کردم با خود ویندوز هم گرم گرم میشه. فکر کنم باهاش catia کار کنم بشه روش تخم مرغ درست کرد
    hp رو هم شنیدم که سخت افزارش قاطی می کنه و با نصب درایورها مشکل داره ولی قیافش خیلی خوشمل بود و اینکه 4 تا usb داره و کلا امکاناتش ردیفه ولی 1600 هستش دیگه. همانطور که می دونید قیمت هم مهمه دیگه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

1

SOny seri FW 490dfb رو یکی از دوستان 20 روزه خریده. مشکلش اینه که اگه ویندوز 32 بیتی نصب کنی همه ی درایوراش پیدا نمیشه. ویندوز باید 64 بیت باشه که تو ران کردن بعضی برنامه ها مشکل داره.اما کیفیت LCD بالایی داره. اگر دانشجویی و pdf میخونی صفحه ی واید این لپ تاپ خیلی مفیده. اما کلا قیمت sony یکم بالاست.در مورد 1555 تا اونجایی که من می دونم کارش بسیار عالیه. قیمت مناسبی داره و. در مورد 1225 hp هز چند تا مغازه دار تو پایتخت ÷رسیدم می گفتن برگشتی زیاد داره . در کل من studio 1555 و studio1537 رو ترجیح می دم.الان این دو با cpu 2.8 هم ارائه می شن حدود 1400000.موفق باشین

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد 1225 hp هز چند تا مغازه دار تو پایتخت ÷رسیدم می گفتن برگشتی زیاد داره
    اولین باره میشنوم .
    من خیلی هارو دیدم سری dv6 hp داشتن و همه راضی ان .
    مغازه دارها خیلی حرف ها میزنن برای فروش لپتابهاشون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •