تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 71

نام تاپيک: آینده شرکت ال جی،پیش بینی شما چیه ؟

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض آینده شرکت ال جی،پیش بینی شما چیه ؟

با توجه به پیشرفت هایی که شرکت ال جی تو این 2-3 سال اخیر کرده (فروش 5 میلیون ویوتی در دنیا،گوشی های ویندوز موبایل و ..)و تونسته جایگاه سوم در تولید گوشی بعد از نوکیا و سامسونگ رو کسب کنه ،به نظرتون آیندش چی میشه ؟
    آیا میتونه روی سامسونگ و بعد نوکیا رو کم کنه یا نه ؟

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نوکیا رو کار ندارم، ولی سامسونگ یکم سخته! آخه تاحالا یه سری گوشی الجی زده که بعدش سامسونگ از روش زده و سود خودش رو میکنه. برای مثال: کوکی (=استار)، آرینا(=جت)، رنوار(=پیکسون)، (=S9110)GD910. من فقط منتظرم جواب BL40 رو ببینم!

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

نوکیا رو کار ندارم، ولی سامسونگ یکم سخته! آخه تاحالا یه سری گوشی الجی زده که بعدش سامسونگ از روش زده و سود خودش رو میکنه. برای مثال: کوکی (=استار)، آرینا(=جت)، رنوار(=پیکسون)، (=S9110)GD910. من فقط منتظرم جواب BL40 رو ببینم!
    تایید میشه اما فکر میکنم سامسونگ در حال حاضر داره بیشتر نون سابقش رو میخوره و مردم هنوز آنچنان به گوشی های ال جی اطمینان ندارن.داره کم کم جای خودش رو باز میکنه.اگه یادتون باشه تا حدود اواخر پاییز سال قبل گوشی های ال جی رو کمتر مغازه ای میاورد ،اما الان اگه برین جمهوری هر گوشی رو اگه نداشته باشه حداقل ویوتی یا سکرت پشت ویترینش هست
    به هرحال قدمت سامسونگ خیلی خیلی توی گوشی بیشتر از ال جی ه
    من فکر میکنم این راهی که ال جی در پیش گرفته سر از جاهای خوبی در میاره
    خیلی هم داره با سیاست جلو میره
    گوشی هاش رو همینجوری تو بازار نمیده.وقتی میده که بازار تشنه باشه.مثلا در مورد گوشی های سیستم عامل دار تازه داره میاد تو میدون.دقت هم کرده باشین اول داره با امکانات خیلی ضعیف شروع میکنه ،مثلا دوربین 2 یا 3 مگا.فکر میکنین نمیتونه همین اول کار 8 یا 12 بزازه ؟
    چرا،می تونه .اما نمیخواد هر چی تو چنته داره رو بشه.سیستم صدای فراگیر رو وقتی عرضه کرد که بازار تشنه ی یه سیستم جدید بود که هنوز هم در انحصار خودشه.فکر کنم در مورد امکانات دیگه ی گوشی ها هم همینجوری آسه آسه عمل کنه. تا بتونه نبض بازار رو در دست بگیره

4. این کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نوکیا چون اقتصادش بر میگرده به گوشی ! وقتی یک گوشی که روش مانور زیاد داده شده شکست میخوره مثل n97 جبران کردن خسارتش براش سخته ! ... اما برند هایی مثل سامسونگ و ال جی با فروش نرفتن یک مدل یا 2 مدل هیچ موقع به مرز ورشکستگی یا رکود کشیده نمیشن ... اتفاقی که برای نوکیا داره میفته ...

دلیلش هم تولید محصولات دیگه هستش مثل ال سی دی یا یخچالو ماشین لباسشویی و غیره که عملا انقد دیر وارد دنیای حرفه ای گوشی شدن که دیگه اگه قرار باشه گوشی شکست بخوره بتونن با اعتباری که در محصولا ت دیگشون بدست اوردن جبرانش کنن ... و اما رقابت بین سامسونگ و ال جی تو همه زیمنه ها بوده و هست ... ولی فعلا سامسونگ از ال جی در خود کره و در اینکه برند معتبری هستش بالاتر واستاده و تا الان میشه گفت همیشه ال جی پا به پای سامسونگ امده ولی در اخر کم اورده ...

اما فعلا سامسونگ در صنعت موبایل در بالاترین سطح هستش ! دلیلش هم تنوع مدلهاش اعم از سیستم عامل و قیمت متناسب و دوربینو صفحه نمایش و مدل های ارزون قیمت و گرون قیمت و غیره هستش که در همه رده های بازار حرفایی برای گفتن داره و عملا خودش رو معطوف به گوشی های لمسی یا کمرا فون نکرده ...

6. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

من نظرم رو فقط می گم!
    bl40 که بصورت قراردادیش ایفون رو می خوره!
    bl60 هم احتمالا با اندروید گوشی های دیگه رو می خوره!
    تازه الان جی اس ام گفته kp100 تا الان 30 میلیون فروش رفته

8. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

bl60 هم احتمالا با اندروید گوشی های دیگه رو می خوره!
    bl90 هم حتما با سیستم عامل اختصاصی الجی (برپایه لینوکس) بازار موبایل رو به رکود میکشونه!

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

تازه الان جی اس ام گفته kp100 تا الان 30 میلیون فروش رفته
    من دیروز تاپیک زدم مشاوره خرید گوشی با باتری قوی. بعد چند دقیقه این خبر تو جی اس ام اومد! خودم از قبل دوست داشتم kp100 رو بگیرم (30 تومنه!) ولی میخوام بدونم باتریش چقدر قویه!

پی نوشت: الان نظرات جی اس ام رو خوندم چند نفر گفته بودن یه هفته نگه میداره (یکی هم گفته بود 11 روز!) شاید همینو بگیرم. البته ببخشید که تاپیک رو به انحراف کشوندم. از الان بریم سر اصل مطلب!
    Last edited by Michael Ropy; 14-10-2009 at 11:16.

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

نوکیا چون اقتصادش بر میگرده به گوشی ! وقتی یک گوشی که روش مانور زیاد داده شده شکست میخوره مثل n97 جبران کردن خسارتش براش سخته ! ... اما برند هایی مثل سامسونگ و ال جی با فروش نرفتن یک مدل یا 2 مدل هیچ موقع به مرز ورشکستگی یا رکود کشیده نمیشن ... اتفاقی که برای نوکیا داره میفته ...

دلیلش هم تولید محصولات دیگه هستش مثل ال سی دی یا یخچالو ماشین لباسشویی و غیره که عملا انقد دیر وارد دنیای حرفه ای گوشی شدن که دیگه اگه قرار باشه گوشی شکست بخوره بتونن با اعتباری که در محصولا ت دیگشون بدست اوردن جبرانش کنن ... و اما رقابت بین سامسونگ و ال جی تو همه زیمنه ها بوده و هست ... ولی فعلا سامسونگ از ال جی در خود کره و در اینکه برند معتبری هستش بالاتر واستاده و تا الان میشه گفت همیشه ال جی پا به پای سامسونگ امده ولی در اخر کم اورده ...

اما فعلا سامسونگ در صنعت موبایل در بالاترین سطح هستش ! دلیلش هم تنوع مدلهاش اعم از سیستم عامل و قیمت متناسب و دوربینو صفحه نمایش و مدل های ارزون قیمت و گرون قیمت و غیره هستش که در همه رده های بازار حرفایی برای گفتن داره و عملا خودش رو معطوف به گوشی های لمسی یا کمرا فون نکرده ...
    سلام
    دوست عزیز شما برایه خودتون میبرین و میدوزین.
    اینجور که شما میگین منبع دارین که میگین داره نوکیا برشکست میشه و اگه ممکنه به ما هم بده تا ببینیم و از اشتباه در بیایم.
    راستی نوکیا کارهایه جانبی دیگه هم داره فقط موبایل نیست.
    دریکی از بهترین بودن سامسونگ در بازار جهانی شکی نیست.ولی شما اینو مطمعن باش ان 97 با تمام کاستی هایی که داره مثلل در مقابل 8910 سامسونگ (اینو همه ی طرفدارانه بدونه تعصبش هم قبول دارن) بازم فروشش بیشتر خواهد بود.
    Last edited by total_overdose; 14-10-2009 at 11:48.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

پی نوشت: الان نظرات جی اس ام رو خوندم چند نفر گفته بودن یه هفته نگه میداره (یکی هم گفته بود 11 روز!

میشه با باطریش پی سی رو روشن کردش!

13. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

من دیروز تاپیک زدم مشاوره خرید گوشی با باتری قوی. بعد چند دقیقه این خبر تو جی اس ام اومد! خودم از قبل دوست داشتم kp100 رو بگیرم (30 تومنه!) ولی میخوام بدونم باتریش چقدر قویه!

پی نوشت: الان نظرات جی اس ام رو خوندم چند نفر گفته بودن یه هفته نگه میداره (یکی هم گفته بود 11 روز!) شاید همینو بگیرم. البته ببخشید که تاپیک رو به انحراف کشوندم. از الان بریم سر اصل مطلب!
    سلام
    ببخشین پستم بد جایی میدم ولی گفتم یه راهنمایی کنم بد نیست.
    ببین شما گفته بودین مقداری کار تو طول روز با گوشی دارین.
    ببین اینو میگم یوقت گول نخوری و مخصوصا تو این فروم های خارجی .
    اگه کسی ازین مدل کا پی 100 گرفته مخصوصا تو فروم خودمون حتما سوال کن.
    آخه اون کسی که اینو گفته که نگفته با چقدر کار.
    مثلا 1100 با باتری سالم همینجور روشن بزاریش و کاریش نکنی ماله من بالایه 11 روز نگه میداره که این مهم نیست.
    باید ببینی با چقدر کار روزمره 11 روز دووم میاره.

15. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •