تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full همراه کرک و فیلم اموزشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.e.h.r.a.n_Swe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full همراه کرک و فیلم

Adobe Photoshop 8.0.1 CS

این برنامه رو فکر کنم که اکثرتون بشناسید و یا حتی اگر هم نمیشناسید حتما اسمش و تعریفاشو شنیدید ولی برای کسانی که نمی دونند توضیح کمی میدم

Adobe Photoshop یک برنامه ای هست که توسط ان میتوانید عکسهای خودتون رو به صورت کاملا حرفه ای ویرایش کنید. البته برنامه های مشابه زیادی مثل Adobe Photoshop وجود دارد اما هر کسی که تا به حال با Adobe Photoshop کار کرده باشد اولین انتخابش برای ویرایش عکس خواهد بود

در ضمن این برنامه همانطور که گفتم جزو بهترین برنامه هاست به همین دلیل پلاگین های خیــــــــلی زیبایی هر چند وقت براش ساخته می شوند که شما با افزودن این پلاگین ها به پلاگین هایی که خودش نیز دارد میتوانید بهتر و زیباتر کاری را که میخواهید بر روی یک عکس انجام دهید

شما میتوانید به یک نمـــــــونه از عکسهایی که توسط این برنامه ویرایش شده است در زیر نگاه کنید

البته در خیلی از سایتها دانلود این نرم افزار را قرار داده اند همراه یک شماره سریال یا کرک ولی اولا که این برنامه فقط باید از روی CD اصلی اینستال بشه تا از شما سریال بخواد پس در نتیجه سریالی که این گونه سایتها میگذارند بیفایده بوده و داشتن این سریال هیچ دردی را دوا نخواهد کرد
    و اما کرک .... خودم بارها شده گــــــــــــــــول این گونه کرک ها رو خوردم و کلی وقت صرف کردم تا دانلود بشه اخرشم هیچی و تازه خود سازنده های این کرک ها هم نوشته بودند که تا فلان روز و فلان تاریخ کار خواهد کرد ...... یک چیز دیگه هم یادم رفت بگم تازه باید تاریخ کامپیـــــــــوتر رو هم اینقدر عقب جلو میبردی که ساعت کامپیوتر قاطی میکرد و اخرشم ساعت تبدیل به یک مشکل حل نشدنی میشد

اما نگران این مسائل نباشید من خودم کرکی رو براتون در پایین گداشتم که طرز کرک کردنشم احتیاج به هیچ چیزی نداره و راحت هر کسی با خواندن فایل Adobe photoshop Read me که خودم نوشتم میتونه تا هر وقتی که این برنامه رو داره به صورت کاملا رجیستر شده ازش استفاده کنه
    در ضمن من خودم هم برنامه رو هم کرک رو تست کردم و 100% میباشد

Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full Version

Size:152 MG

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کرک با حجم 1.57 مگ

کد:
    پاسورد برای باز کردن فایل کرک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در داخل کرک فایل Adobe Read me رو که به صورت EXE هستش و به فینگلیشی نوشته شده را بخونید البته این EXE به صورت عکس هستش ولی چون من این رو براتون ساده کرده و به صورت کارت در اوردم که هم لذت ببرید و هم اینکه خواندنش برای هر کسی راحت باشه

بعد از دانلود کردن و کرک کردنش قبل از هر چیز بهتون تبریک میگم و اما حالا برای کسانی که بلد نیستند و میخوان که طرز کار با این برنامه رو یاد بگیرند و یا اونایی که یه چیزایی بلدند اما میخوان که حرفه ای بشن براتون یک چیز دیگه دارم

Adobe Photoshop Training

برای يادگيری واستفادهُ کامل از نرم افزار Adobe Photoshop پيشنهاد ميکنم اين فايل را دانلود کنيد. اين فايل که بصورت EXE می باشد را اجرا کنيد . بعد از نصب فايل وباز کردن آن تمامی ابزارها و امکانات Adobe Photoshop برايتان بصورت فيلم نمايش داده می شود.نگاه کنيد و قدم به قدم با اين نرم افزار ويرايش تصويری آشنا شويد . اما جـــــــــون هر کسی که دوست دارید بعد از اینکه یاد گرفتید مــــــــــورچه رو تبدیل به فیل نکنید

دانلود Adobe Photoshop Training

۱۸۲,۴۱ مگابايت

کد:
    موفق و پیروز باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

سلام خسته نباشید ببخشید اما این کرک که کار نمکند !! اگه میشه کمک کنین یعنی باز میشه با پسورد اما تو فایلش هیچی نیست . ممنون مشم کمک کنید مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

1.57 مگابایت حجم توش هیچی نیست :shock:

پس این حجم به خاطر چیه :?:

بعدشم کرک رو من خودم تست شده گذاشتم اینجا و به هیج عنوان قبول نمیکنم که کار نکنه این تست شده عزیز من

موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

مرسی که جواب دادین اما بخدا باز که میشه خالیه!! قبول ندارید همین الان خودتون تست کنین دوباره من قصد بی ادبی ندارم به شما خوشحال مشم نتیجه رو بدونم یا اینکه راه حلی به من معرفی کنین شدیدا نیاز دارم منونم

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

Milad71 جان من به خاطر حرف شما کرک رو دانلود کردم و کرک هم کاملا سالم و کامل بود
    در ضمنM.e.h.r.a.n_Swe جان چه کردی داداش !!! :mrgreen:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

مرسی داش مهران حالا شد!!! شاید چون من پسورد رو کپی میکردم اینجوری میشد اما دست درد نکنه مرسی دادش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

مهران جان شرمندام به خدا اما کارهایی که گفتی برای کرک کردن انجام دادم اما بازهم زد 30 روز !!!:( اومدم همه فایلهای فتوشاپ رو پاک کردم از کامپیوتر که دوباره انجام بدم مبینم متاسفانه لینک کرک کار نمیکنه اگر زحمتی نیست دوباره اپلودش کنین ممنونتون مشم :cry: :cry: :cry: :oops:

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

اینجا دوباره Upload کردم میتونی بری و دانلود کنی . برای دانلود کردن این فایل بعد از اینکه سایت باز شد میاریش پایین و در پایین نوشته Free بر روز اون کلیک میکنی و بعد حدود 30 تا 40 ثانیه صبر میکنی تا لینک دانلود رو بهت بده

کد:

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

Navid جان راستش هنـــــوزم دارم با Kaspersky ور میرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

اقا مهران سلام اقا این برای من دانلود نمیشه اگه زحمتی نست لطفا ایمیل کنید برام فایل رو سپاس گزارت هم میشم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •