تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 64

نام تاپيک: ایرادات اساسی ویندوز7 بتا که با داشتن این مشکلات این وندوز به درد نمیخوره!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض ایرادات اساسی ویندوز7 بتا که با داشتن این مشکلات این وندوز به درد نمیخوره!!!!

قبول دارم از ویستا بهتره اما هنوز بهتر از اکس پی نشده اگه حرفه ای باشید دنبال نرم افزارهای حرفه ای هم میرید نه بازی و...که نرم افزارهای حرفه ای رو این ویندوز کار نمیده آخه این ویندوز خوبه؟؟؟؟؟؟؟وندوزی که فقط ظاهر داره مثل آدم هایی که با این همه آرایش فقط ظاهرو قشنگ نشون میدند و تو داخل پوچ هستند این ویندوز هم همینه.این ویندوز از بعضی برنامه ها پشتیبانی نمیکنه.تازه از هرکی میپرسی میگه هنوز نسخه نهایی نیمده اما تو این سایت زده نسخه نهایی.

2. این کاربر از mahfa2236 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خب شما با چه نرم افزارهای حرفه ای مشکل داشتید؟!

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

قبول دارم از ویستا بهتره اما هنوز بهتر از اکس پی نشده اگه حرفه ای باشید دنبال نرم افزارهای حرفه ای هم میرید نه بازی و...که نرم افزارهای حرفه ای رو این ویندوز کار نمیده آخه این ویندوز خوبه؟؟؟؟؟؟؟وندوزی که فقط ظاهر داره مثل آدم هایی که با این همه آرایش فقط ظاهرو قشنگ نشون میدند و تو داخل پوچ هستند این ویندوز هم همینه.این ویندوز از بعضی برنامه ها پشتیبانی نمیکنه.تازه از هرکی میپرسی میگه هنوز نسخه نهایی نیمده اما تو این سایت زده نسخه نهایی.

دوست من شما باید کمی صبور باشید

VISTA هم اولش اینجوری بود اما هرچه گذشت سازگار تر شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نه عزیز من صبر کردن که مطرح نیست یه سیستم عاملی که میاد تو بازار نباید یه سری مشکلات پیش پا افتاده داشته باشه.من نمیدونم چرا هیچی ایکس پی نمششه!!!!!!!
    در مورد سوال شما ها باید بگم برنامه دلفی رو این ویندوز7 کار نمیده و برنامه فتوشاپ و...کار نمیده آخه اینقدر یه سیستم عامل اونم الان که همه چیز پیشرفته هست باید مشگل داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

آخر فروم باز shalineh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    فعلا ایران

پيش فرض

کلا از انحصار طلبی مایکروسافت خوشم نمیاد. با پیشرفت رقبا، مایکروسافت فکر کنم قاطی کرده و برای پیشتازی دوباره ( البته هنوز هم پیشتاز است اما نه به اندازه قبل) دست به هر کاری میزنه.
    یک ادم منطقی و بی طرف ، به راحتی میتونه بگه که واقعا ویندوز سون یعنی یک ایکس پی بزک کرده. که بدلیل افاده فراوان ، حتی راه رفتن ایکس پی رو هم فراموش کرده.
    خوشمان نیامد. والسلام!

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

دوست من، من که تابحال با هیچ برنامه ای توی 7 مشکل نداشتم.
    احتمالا مشکل از ورژن ویندوزتون است، شاید Build 7600 نیست!!!

8. این کاربر از godsmak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اخه دوست عزیز اگر میخواهید پیشرفت کنید باید همیشه اپدیت باشید
    الان من از 7 استفاده می کنم وقتی یاد محیط xp می افتم تاسف می خورم چقدر ساده و مبتدی هستش
    من از photo shop cs4 به راحتی در 7 استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم

شما از جایی دیگه ناراحتی

10. 2 کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما نباید از Windows 7 به خاطر سازگار نبودن بعضی نرم افزارهای يXP خرده بگیرید. بلکه برعکس باید از سازندگان اینگونه نرم افزارها خرده بگیرید که چرا نرم افزارشون رو با Windows 7 هماهنگ نمی کنند.

12. 4 کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shalineh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    فعلا ایران

پيش فرض

اینم بگم:
    با پیشرفت و همگانی شدن کامپیوتر، تمام سیستمها و برنامه های عمومی باید به سمت یوزر فرندلی بودن بروند و تمام کاربران بویژه کاربران تازه کار هم بتونند به راحتی از اون استفاده کنند.
    ایا به نظر شما مشکل یک سیستم عامل این است که نام MyComputer به Computer تغییر کند یا فقط شکل و شمایل کنترل پنل تغییر کند.
    در بحث سخت افزاری تقریبا بوی تبعیض و پارتی بازی میاد. مثلا کارتهای گرافیک Nvidia بصورت اتوماتیک توسط این ویندوز شناخته میشوند. اما برخی دیگر از کارتها و سخت افزارها صرفا فقط به دلیل نداشتن امضای دیجیتال باید ارتقا یابند. ( در حالیکه در ویندوزهای ماقبل تر مثل یه دسته گل کار میکنند! )
    آیا در قرن کنونی صفحه آبی مرگ قابل پذیرش است. این یعنی اوج بدسلیقگی مایکروسافت.
    به نظر شما استارت منوی ایکس پی راحت تر و به قول معروف دم دستی تر است یا استارت منوی سون؟
    اصولا کاربرد گجت ها چیست؟ جزظاهر کاری و انحصار طلبی. چرا من باید مجبور به تحمل اینترنت اکسپلورر و ویندوز مدیا پلیر باشم؟
    وجود UAC نهایت ظاهر سازی ویندوز سون است.
    محیط آئرو به جز ظاهر پسندان، چه کسی را راضی میکند.
    یک کلام ، ختم کلام : ویندوز سون یعنی ، آفتابه و لگن هفت دست ، شام وناهار هی چی ( اسمایل پریشان احوالی! )

14. این کاربر از shalineh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من هم فتو شاپ رو سیستمم نصب هست و هیچ مشکلی ندارم باهاش!
    شما مشکلت یه چیزه دیگست نه ویندوز!

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •