تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 14 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 136

نام تاپيک: دنیای سه بعدی و مشکلات

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز شما یه آموزش مدلینگ تصویری یا کتاب یا توتوریال گیر بیار یه بار مدلینگ رو از روش پیش برو.. این رو چه جور در آوردی؟! ورتکس ها رو 2 تا 2 تا بگیر بعد weld کن..

این وی ری هست.. نسخه ی 1.5 RC3 برای مکس 9 و 32 بیت.. تو فایل نوت پد همراه فایلی که دانلود کردید معمولا توضیح نصب رو می نویسه.. طبق اون پیش برید و اگر سوالی بود مطرح کن!

2. 2 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز شما یه آموزش مدلینگ تصویری یا کتاب یا توتوریال گیر بیار یه بار مدلینگ رو از روش پیش برو.. این رو چه جور در آوردی؟! ورتکس ها رو 2 تا 2 تا بگیر بعد weld کن..

این وی ری هست.. نسخه ی 1.5 RC3 برای مکس 9 و 32 بیت.. تو فایل نوت پد همراه فایلی که دانلود کردید معمولا توضیح نصب رو می نویسه.. طبق اون پیش برید و اگر سوالی بود مطرح کن!
    دوست عزیز من این سوالات رو بر اساس آموزش تاپیک ساخت ماشین که یکی از دوستان گذاشته بود پرسیدم
    خودتون هم اگه دقت کنید می بینید که آموزش خیلی بسته هست
    خوشبختانه منم به صورت اتفاقی به یکی از بچه های گل تاپیک رسیدم mnb
    بازم ممنونم

4. این کاربر از samadsam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه ایشون گل نبود که اصلا اون پست رو نمی دادم! ولی ملاحظه ی گلیشون رو کنید..
    شاید براشون سخت باشه جواب همه ی سوالات شما رو که با کمی مطالعه و تلاش می تونید بهش برسید رو بده..
    این آموزش مدلینگ رو نگاه کنید خیلی بهتون کمک می کنه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کلا آموزش ها زیاد هستن اگر کمی جستجو کنید..

موفق باشی...

6. این کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ما نوکرش هم هستیم از شما هم ممنونم
    ولی من از تمام HELP ها استفاده کردم با زبان انگلیسی هم مشکل ندارم اما توی توضیح هاتشون ابهام هستش و منم که مبتدی مجبورم که دوست گلمون رو بندازم توی زحمت من بیشتر وقتمو صرف Visbal basic می کردم خیلی هم علاقه داشتم ولی نه مثل مکس من تنظیمات کاربری رو کرده بودم روی 40 و تمام صفحات آموزشی رو هم گشتم اگه دقت کنید من توی بیشتر پست های آموزشی از دوستان تشکر کردم
  8. این کاربر از samadsam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A.Fire's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

با پنجره ی task manager و تب prossec ببینید که کدوم برنامه کار بیشتری از cpu شما می کشه اگه مکسه پس مشکل از مکس شماست ولی ممکنه برنامه های دیگه ای یا ویروسی کار شما رو مختل میکنه.
    فکر کنم مشکل از Max باشه چون هیچ برنامه ای به جز اون باز نیست.

اگه اینجا یکی لطف کنه برام لینکی چیزی بذاره که طراحی یه کاراکتر از اول تا استخوان بندی و انیمیشن به صورت تصویری و کامل توضیح بده خیلی خیلی ممنون میشم.

در ضمن من توی فلدر 3ds max قبیلیم یه Material library داشتم و کلی متریال داشت توش ولی تو این جدیده همش 3 تا بخش داره که یکیش مال در و پنجرست یکیشم خالیه اون یکی هم Nature.
    حالا من اون متریال قبلیارو از کجا گیر بیارم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض http://www.3dm3.com/tutorials

فکر کنم مشکل از Max باشه چون هیچ برنامه ای به جز اون باز نیست.

اگه اینجا یکی لطف کنه برام لینکی چیزی بذاره که طراحی یه کاراکتر از اول تا استخوان بندی و انیمیشن به صورت تصویری و کامل توضیح بده خیلی خیلی ممنون میشم.

در ضمن من توی فلدر 3ds max قبیلیم یه Material library داشتم و کلی متریال داشت توش ولی تو این جدیده همش 3 تا بخش داره که یکیش مال در و پنجرست یکیشم خالیه اون یکی هم Nature.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این آموزش ها خارجی هستش
    اگه هم فارسی می خوای توی تاپیک آموزش ها

شاید هنگام نصب برنامه واسش محدودیت گذاشتید و نصب نشده چون منم قبلا همین کارو کرده بودم

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام من دیشب نشستم پای ساخت ماشین و نمای left رو هم کامل طراحی کردم ولی توی دیگه نما ها به یه چند تا مشکل جزئی برخورد کردم که کارو بی کیفیت می کنه

این بلو پرینت تنظیم هست

چجور می تونم این لبه ی پایانی رو به لبه ی نزدیکش بچسپونم

اینم بلوپرینت کار بالایی هستش که به خاطر عدم تنظیم بودن در نماهای Front و Top به مشکل برخوردم

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

این آموزش ها خارجی هستش
    اگه هم فارسی می خوای توی تاپیک آموزش ها
    این سایته که صفحه رو پیدا نمیکنه.
    آموزش های تاپیکو که بزنم به تخته واقعا کامله. اول کار و تموم شدش گذاشته شده. هیچ جا هم ندیدم در مورد انیمیشن توضیح بدن.

شاید هنگام نصب برنامه واسش محدودیت گذاشتید و نصب نشده چون منم قبلا همین کارو کرده بودم
    نه، کلشو نصب کرد. فکر کنم خود این جدیده نداره چون مال شرکت دریا سافته احتمالا ناقصه.

باید بری به حالت ورتکس بعد ورتکس های رو به رو به هم رو انتخاب کنی، بعد تو قسمت Weld رو به روی Selected عدد 200 رو وارد کن بعد Selected رو بزن. اگه نفهمیدی بگو تصویریشو بذارم.

آخر فروم باز /.,mnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

میکنه. فکر کنم مشکل از Max باشه چون هیچ برنامه ای به جز اون باز نیست.

خب خیلی از برنامه ها حتی توی task manager هم مخفی هستند و با برنامه هایی مثل process master دیده میشن مثلا حالا که فقط مرورگر من باز هست حدود 32 تا فایل exe در سیستم من در حال اجرا هستند.

اگه متریالهاتون کامل نیست cd/dvd شما کامل نبوده و یا در هنگام نصب، نصبشدنشون رو تیک نزدید. (البته اگه کامل باشه)
    برای مشکلتون یه تاپیک دیگه در "گرافیک سه بعدی و انیمیشن" ایجاد بفرمایید تا بهتر رسیدگی بشه.
    تشــکر.

با کمک target weld ورتکس ها.

البته شما برای این روش مدلینگ بهتر هربار با shift+drag یه ادج رو کپی می کنید در تمام نماها تنظیمشون کنید تا دقیق تر باشه.
    و در ضمن تنظیم بلوپرینت و مدلینگ و ... بیش از هر چیزی به تمرین نیاز داره.

موفق باشید.

14. 4 کاربر از /.,mnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

خب خیلی از برنامه ها حتی توی task manager هم مخفی هستند و با برنامه هایی مثل process master دیده میشن مثلا حالا که فقط مرورگر من باز هست حدود 32 تا فایل exe در سیستم من در حال اجرا هستند.
    منم فقط FireFoxم بازه ولی کلی برنامه تو Task manager هست. مشکل اینه که نمیدونم کدومو باید حذف کنم. ولی در هر صورت فکر کنم مشکل از 3dیم باشه.

اگه متریالهاتون کامل نیست cd/dvd شما کامل نبوده و یا در هنگام نصب، نصبشدنشون رو تیک نزدید. (البته اگه کامل باشه)
    برای مشکلتون یه تاپیک دیگه در "گرافیک سه بعدی و انیمیشن" ایجاد بفرمایید تا بهتر رسیدگی بشه.
    تشــکر.

همین کارو میکنم.
    ممنون.

16. این کاربر از A.Fire بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •