تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: آموزش تغییر دادن windows logon sound

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

6 آموزش تغییر دادن windows logon sound

سلام یک کار جالب دیشب خودم کشف کردم!!! که دوست داشتم بگم. وقتی ویندوز logon میشه ( تو اون صفحه آبی Welcome ) یک صدایی شنیده میشه که ما میخوایم تغییرش بدیم.
    ایتدا آهنگ مورد نظر رو انتخاب میکنیم، بهتر است با نرم افزار هایی مانند Audio Trimmer بخشی از آهنگ را که مورد نظر ماست جدا کنیم. ( در حد 10 الی 20 ثانیه )
    سپس آن را با استفاده از نرم افزارهای Audio Converter به فرمت WAV تبدیل میکنیم
    نام آن را Windows XP Startup میگذاریم. یعنی Windows XP Startup.wav
    این یک نمونه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس آن را در C:\WINDOWS\Media پیست میکنیم. ( به جای Windows XP Startup.wav قبلی )
    حالا وارد Control Panel میشویم . در حالت Classic View ,

Sounds and Audio Devices را باز کرده و به زبانه Sounds میرویم. در کادر sound scheme هیچ چیز را تغییر نمیدهیم.در بخش Program events

، Start Windows را پیدا میکنیم و بر روی آن یکبار کلیک میکنیم حالا گزینه Browse را میزنیم . خودش در C:\WINDOWS\Media است در غیر این صورت ما وارد C:\WINDOWS\Media میشویم.

حالا Windows XP Startup.wav را انتخاب کنید. و حالا OK را بزنید. ( منظور Ok در صفحه Browse است نه Ok در صفحه Sounds and Audio Devices ) دوباره به بخش Program events بروید و حالا گزینه Windows logon را انتخاب کنید ( یک بار روی آن کلیک کنید ) مانند قبل این کار ها را انجام دهید :
    Browse> C:\WINDOWS\Media> Windows XP Startup.wav>OK
    ( منظور Ok در صفحه Browse است نه Ok در صفحه Sounds and Audio Devices )
    حالا در صفحه Sounds and Audio Devices> sounds ( که در آن هستیم ) گزینه save as را بزنید و آن را با یک نام دلخواه سیو کنید. اکنون Apply و سپس OK را بزنید. حالا سیستم را restart کنید.
    با تشکر، کاری از Fª®ßΩÞ▪Ңа©ҚE® ² .

2. این کاربر از Farbod2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه evanescence722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    كرج

10 اموزش بالا امدن سیستم با اهنگ دلخواه شما(سریع و راحت)

[quote=Farbod2;3956838]سلام یک کار جالب دیشب خودم کشف کردم!!! که دوست داشتم بگم. وقتی.......................................... ......................................

به نام خدا
    از دوست خوبم اجازه میگیرم و روش بهترشو معرفی میکنم...بسیار ساده تر و سریعتر از روش بالا است....و این روشی که شما کفش فرمودین سالها پیش کفش کرده بودنش...

شروع اموزش
    اول تو my computer به مسیر C:\WINDOWS\Media برو ...میبینی که چند تا sound با فرمت waw هستند که اینا صداهای کاربردی در ویندوزند...حالا میری پایین اخرین فایل این هستش: Windows XP Startup.wav
    ....روش کلیک راست میکنی.....از بالا سومین گزینه نوشته record روش کلیک کن....یه صفحه باز میشه کوچیک ...که این صفحه یه دکمه داره که روش دایره قرمز رنگ هستش.....حالا قبل از اینکه رو این دکمه کلیک کنی...ابتدا اهنگ دلخواهت رو اجرا کن با media یا jet فرقی نمیکنه در همان لحظه که اهنگ رو پلی کردی ....دکمه ضبط یا همون دایره قرمز رنگ رو بزن....اون موقع ضبط اهنگ دلخواه شما رو ی اهنگ پیش فرض ویندوز شروع میشه....منتها نکته مهم این که :

حتما اهنگ در حال ضبط 4 الی 5 ثانیه یا کمی بیشتر و کمی کمتر باشد تا باعث سنگینی لودینگ سیستم شما و اعصاب خورد کردن کاربران دیگری که از سیستم شما استفاده میکنند نوشود...احترام به حقوق دیگران

بعد از اینکه ضبط انجام شد (در زمان دلخواهتان) میتوانید بر روی علامت ضرب در قرمز یا همان خروج از برنامه(بالا سمت راست) کلیک کنید ...سوالی مبنی بر yes , no از شما میپرسد که شما باید yes را بزنید تا کار تمام شود....حالا نیازی هم به restart سیستم ندارید ...کافیست دوباره همان فایلی که روش اهنگ ضبط کردید رو اجرا نمایید با media یا jet میبینید که اهنگ مورد علاقه شما در حال پخش است...
    البته برای تست لازم است که یکبار restart نمایید تا ویندوز به شما با اهنگ دلخواهتان خوش امد بگوید...
    پایان اموزش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون از اسپم شما ( چرا که روشی که گفتید غلطه) اصلا گزینه ای به نام record وجود نداره، یه نگاه بکنید و بنویسید بد نیست! در ضمن یکم اگه سواد داشته باشی به جای این که بنویسی : "یه صفحه باز میشه کوچیک ...که این صفحه یه دکمه داره که روش دایره قرمز رنگ هستش..... "، اسم صفحه رو مینوشتی. اگه هم منظورت از اون صفحه sound recorder هست ( مطمئنا منظورت اینه ) نیاز به میکروفن داره. وقتی دکمه قرمز رو بزنی شروع به ضبط کردن صدایی میکنه که وارد میکروفن میشه. فهمیدی؟ دیگه نبینم واسه ما دیس بزنی! هه هه

5. این کاربر از Farbod2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

قربونه دستتون ولی اگه اینا رو نمینوشتین ما چیکار میکردیم؟
    اینا رو همه بلدن
    یه چیزی بنویسین که بلد نیستیم
    مثلا در مورد تبدیل پرینتر به موس:خخخخ
    نه بدون شوخی
    در مورد ترفند های regedit بنویسین لطفا
    ممنون
    (خوهشا این پست پاک نشه.اسپم نیست)

7. این کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    كرج

7

ممنون از اسپم شما ( چرا که روشی که گفتید غلطه) اصلا گزینه ای به نام record وجود نداره، یه نگاه بکنید و بنویسید بد نیست! در ضمن یکم اگه سواد داشته باشی به جای این که بنویسی : "یه صفحه باز میشه کوچیک ...که این صفحه یه دکمه داره که روش دایره قرمز رنگ هستش..... "، اسم صفحه رو مینوشتی. اگه هم منظورت از اون صفحه sound recorder هست ( مطمئنا منظورت اینه ) نیاز به میکروفن داره. وقتی دکمه قرمز رو بزنی شروع به ضبط کردن صدایی میکنه که وارد میکروفن میشه. فهمیدی؟ دیگه نبینم واسه ما دیس بزنی! هه هه
    اولا این اسپم نیست یک پستهه...اسپم اونه که شما گفتین این روش رو تازه کشف کردین..تا حالا کجا بودی تو غار .این روش سالهاست که خیلی ها بلدن ولی تو به خودت اجازه دادی و به نام خودت زدی..افت داره به خدا...این مطلبت خیلی پیش پا افتاده است که بخوام به خاطرش حتی زمان بذارم..
    ولی لازمه که از حقم دفاع کنم....
    این کار رو من انجام دادم و میتونم عکسشو هم اپ کنم تا شما کاملا متوجه بشین که چه جوری میشه..
    اصلا هم ربطی به میکروفون نداره..اگر هم میبینی این جوری نوشتم..به خاطر این بود که همه متوجه بشن ..شاید کسی نتونه اون صفحه مورد نظر رو پیدا کنه...بله sound recorder هستش..من عذر میخوام
    بعد نیست حتما قبلا از اینکه بخوایی از پستت دفاع الکی کنی...حتما حتما حتما از دوستانی که در زمینه کامپیوتر مهارت دارن سوال کنی...تا کاملا شیر فهم بشی...دوست من...
    حتما واست عکس اپ میکنم تا بدونی که کجا رو میگم..اون وقت تویی که شرمنده میشی...حالا اگر شما نتونستین پیدا کنین..من جای دوری نیستم کرج تا تهران راهی نیست..اگه خواستی بیا من بهتون نشون میدم که چه جوری این کار عملیه البت بدون میکروفون...
    واقعا حاضرم که به صورت حضوری به شما نشون بدم که چه جوری میشه این کارو کرد...
    اگر رو سیستمت رکورد نداره به سیستم کس دیگری رجوع کن...حتما پیدا میکنی...البه من نمیدونم ایا همه ویندوزها اینو دارن یا نه..ولی از xp مطمینم که داره...
    Last edited by evanescence722; 12-07-2009 at 01:34.

9. این کاربر از evanescence722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

ما به عنوان بازدیدکننده از این تاپیک اعلام میکنیم که هم نوشته های فربد درسته و اوانسنس
    والسلام

11. این کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    كرج

5

ما به عنوان بازدیدکننده از این تاپیک اعلام میکنیم که هم نوشته های فربد درسته و اوانسنس
    والسلام

به نام خدا
    در ابتدا از دوست خوبم حامد تشکر میکنم....چون که حداقل ایشون متوجه شدن که روش من هم کاملا درسته و هم کاملا ساده و راحت و سریع...
    ایشون چون دیدن یک روش بسیار ساده هست که میشه اینکارو کرد و من معرفی کردم بسیار اتیشی شدن..و خواستن تلافی کنند ..همین منم به حساب بی عقلیش میذارم...

بنا براین برای اینکه حرفم را کاملا ثابت کرده باشم از شما میخوام که این لینک رو دانلود کن تا ببینی که من درست میگم..دو تا عکس با حجم بسیار کمه....حتما دانلود کن . اگه خواستی فایل تصویریش هم واست میذارم....

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

لطفا این پست را به صورت کامل و دقیق بخوانید.
    آخرین حرف من در این تاپیک:
    1- آقای evanescence722 من این روش رو به نام خودم ثبت نکردم فقط خواستم بگم که از کتاب، سایت و ..... تقلب نکرده ام.
    2- این جملت رو که یادت نرفته :" اصلا هم ربطی به میکروفون نداره..اگر هم میبینی این جوری نوشتم..به خاطر این بود که همه متوجه بشن ..شاید کسی نتونه اون صفحه مورد نظر رو پیدا کنه...بله sound recorder هستش..من عذر میخوام ، " که ربطی به میکروفن نداره؟
    بنبراین این رو برو ببین و دیگه ......... نزن:
    Sound recorder>Help>Help Topics
    در صفحه ای که میاد در قسمت notes قسمت اول ( دایره اول ) رو بخونید!
    پس .............. نزنید
    همچنین در همون صفحه در سمت راست در قسمت contents
    Sound recorder را باز کرده و record and play sounds را بزنید. حالا record a sound را انتخاب کنید. محتویاتش را ببینید:

1. On the File menu, click New.
    2. To begin recording, click Record [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PARSIYAN/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG].
    3. To stop recording, click Stop [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PARSIYAN/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG].

در جلوی مورد 2 یک دایره قرمز گذاشته شده برای این که بفهمید منظور از click Record کدام دکمه است. همان دکمه قرمزی که شما گفتید. خوب اسمش رو که فهمیدید؟ بله record اسمشه. حالا برگردید به این جا :
    Sound recorder>Help>Help Topics
    در صفحه ای که میاد در قسمت notes قسمت اول ( دایره اول ) رو بخونید!
    در ابتداش نوشته...........To Record . خوب پس فهمیدید که این توضیحات ماله همون دکمه قرمزه. پس حالا اگه انگلیسی یاد دارید دیگه تو رو خدا .............. نزنید!
    اینو دیگه باید قبول کنی ، نه گفته منه ، نه گفته عشقم! گفته مایکروسافت سازنده sound recorder
    !!!!!!!!!!!!!!!
    پس حالا فهمیدید که اون روش غلطی که گفتید نیاز به میکرو فن داره؟
    Last edited by Farbod2; 12-07-2009 at 17:42.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

فربد جان شاید منظور اوانسنس ضبط یک صوت در حال پخش درحالت استریو میکس هستش که متاسفانه یا خوشبختانه ساند ریکوردر خود ویندوز این قابلیتو نداره

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

برای این منظوربهتره که از برنامه jet استفاده کنیم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •