تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: از این آرایشا کودومو برا ماشینم انتخاب کنم شیک ترو تک تره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossputer7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرید شارژ همراه اول www.newcharge.ir

پيش فرض از این آرایشا کودومو برا ماشینم انتخاب کنم شیک ترو تک تره؟

از این آرایشا کودومو برا ماشینم انتخاب کنم شیک ترو تک تره؟
    دوستان من ماشینم صدو چهلو یکهنقره ابیه که میخوام یه آرایش زیبا روش بیباد حالا دو نوع کار از نظر صلیغ خودم دارم حالا موندم که این دو کارو مجزا از همند یا ترکیبی به حرحال در کل میگم
    1 سقف رو یا مشکی کنم یا نکنم نظره شما دربارش چیه؟
    2 باله از این آندر گراندیا بزارم یا ماکسیمایی نظره شما دربارش چیه؟
    3 باله ماکسیمای اگه گزاشتم هم رنگه بدنه یا مشکی هم رنگ سقف؟نظره شما دربارش چیه؟
    4 اگه سقفو مشکی کنم دیگه به ماشین از نظرم نمیاد دیگه از این برچسبایی که روی کله در میگرین بزنم نظره شما دربارش چیه؟
    5 چراغارو از در کل عقبو تلق مشکی میزنم جولو رو هم نئون یا پس زمینه نقرهای یا پس زمینه مشکی میزام نظره شما دربارش چیه؟
    6 رینگارو عوض میکنم از این 5 پرهایی که پرهاش خیلی پهنن مثه این اما پرهاش خیلی پهن ترن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    220 تومنه خوبه؟
    7 هوا کشم نمیدونم چی بش میاد شیل جولو چی بش میگن نظره شما چیه؟

اما نظرهای کلی خودم دو حالته که توش موندم

1 سقف مشکی چراع نئون جدیدا با پسزمینه مشکی باله ماکسمایی مشکی با ارت دو بند انگشت با این رینگا د دو اگزوز دایرهای بززززززرگ و رکابی پرشیایی و زیر سپری با تلق مشکی
    یاااااااااااااااااااا

باله از این حرفهاییا مثله عکسه بقوله بچه نینیا آندر گراندی با چراغ پس زمینه نقرهای یا مشکی نمیدونم فعلنا با این ارتو همین رینگ با طلق مشکی اما سقف عادی اما بجاش از این برچسبای که کله در میگرن و زیر سپریو دو اگزوزه دایهرای یا هرچی که خوشکل بش بیاد

وایی چقدر نوشتم خوب حالا کدوم حالتااا یا اصلا خودتون یه حالت ترکیبی بگید منتظر نظراتت خوبتونم تنهام نزارید ماشینم 141 نقره ابیه
    مرسیییییییییییییییییییییی

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با اینکه کلا با تیون حتی ظاهری 141 مخالفم(تیون پراید فقط با هاچبک)
    ولی خب یه چیزایی میگم منظورت از سقف رو مشکی کنی میدونم میخوای مثل سقفهای پانورمایی دیده بشه خب چون رنگ خود ماشین نقره ای هستش اگه میتونی ببین از این برچسبهای تیره که روی شیشه ها میکشن روش بکش اینطوری رنگ زیر ش هم یه حالت شیشه مانند میده.باله با اینکه اون عکس قشنگه ولی ماشینت تو چشم میره مجبور میشی روزی هزار بار به پلیس جواب پس بدس اگه سقف رو مشکی میکنی بهتره باله کوچیک و مشکی بگیری .در کل واسه یه تیون ساده خوبه روی کاپوت اصلا هود نذار اگه میتونی بودجه رو ببر بالا تا 500 بذار تا راحت باشی
    یه زیر سپری هم واسه سپر جلو عقب بگیر ئ یه ----- هوای اسپرت .
    بقیه رو سلیقه خودت رو اعمال کن.

4. 5 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

مرسی از جوابت

منم موافقم بقیه دوستان نظرشون چیه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

از دوستان کس دیگه نظری نداره؟ نظراتتونو بگید من میخوام چیزی بشه که اکثریت نگن بده
    منتظرم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

1 باله فایور گلاس سفارش دادم بیارن مدل ماکسمایی تا حالا هم شیل جولو رو گرفتمو لامپا ببینید چطوره اا هنوز شیلو رنگ نکردم خودم میخوام موادی که زیرش میزننو رنگشو بدم ترکیب کنن با پیستوله خودم بزنمش والا 20 تومنم نمیشه اما اینا هر قطعه رو بیست میگیرن اسمه راون چسبی که میزنن زیرش چیهه که بخرم؟

2 چطور بودش تا حالا؟اما خوب میگم رنگ نخوره ماشینو نا هماهنگ کرده
    چطوره؟
    3 دوستان میخوام اون قسمت جولوی کاپوتو که قرمز نشون دادم با سقفو مشکی کنم یعنی دقیقا همون قسمت که توی شکل مشخصه نظره شما چیه؟راستی شیله خوبه؟خوشکله؟مشکی خوبه با این طرح یا هم رنگ ماشین؟
    4راستی من نئون آبی برا پراید پیدا نکردم با این طرح از قضا هم موقه نصب(خودم نصب کردم) اشتباهی یه ارت کوچیک باعث شد نئوناش بسوزن و برم لامپارو باز کنم و لامپ بخرم البته آبی خریدم ال یدیاش سوختن بعد لیحمو این چیزا شد آبی خوش رنگ(» خوبه؟
    5 این کار اهنوز تموم نشده مثله خونه نمیه ساخته پس نگید که زشته رنگ کردنه که زیباش میکنه اما چیه رنگی؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه میخوای کاپوتو مشکی کنی بهتره جلو پنجره یا همون شبکه رو رنگ نکنی همونطور تیره بمونه .چراغا هم قشنگ شدن
    بال رو هم حتما مشکی بکن با صندوق عقب .
    چراغای عقب رو عوض کن ببین 141 از این لنزای شفاف داره بخر توی چراغیا عقب رو هم LED بکن و روشون روکش تیره بکش .

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز مرسی اما من چراغ عقب پیدا نکردم ماله خودش فکر کنم خوب باشه چون به هر حال هر چی باشه مشکی میشه یه تلق کافیشه نه؟
    لنز شفاف چیه درست نمیفهمم میشه یکم توضیح بدی؟
    مسییییی0مرسی)

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

بال پراید چقدر در میاد؟
    چراغات چقدر اب خورد؟
    Last edited by mm00; 02-07-2009 at 21:25.

11. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

130 لامپ 35 باله فایور

در کل نظره من اینه بگید بده چیش بده چیش خوبه من زود قبول میکنم پس نظراتتون برام اهمیت داره

اول جولوش کهتموم فقط میدم شیلو برا رنگ هم رنگ بنده محترم

دوم سقفو مشکی میکنم همین نه کاپوت که ضایع نشه

سوم ارتفارو میارم سره 2 2/5 بند انگشت یعنی دونیم جولو دو عقب رو میبرم

چهارم رینگ خوب انتخواب کنم اما نمیدونم چه طرحی بش میاد و چه رنگی به راهنماییتون نیاز دارم یه لحظه فکرشو کنید 141 نقرهای ابی سقف مشکی چشاتونو بندید ببنید چه رنگی باشه خوبه چه طرحی مخوصا جواد نباشه

پنجم هم که همه انجام میدم اما من هنوز نرکدم کندنه زیواره بقلو ماکای عقب میگم اما میگم این خاک گیره گل گیره چیه زیره سپره عقبو جولو رکابیه همینا که جولوی پرتابه گلو میگیره رو هم در بیارم والا به این دقت نکرده بودم که چه شکی میشه پیچاشم که خراب شدن در نیمان به این راحتیااا میخوام ببینم در بیارم یا نه آخه یه جواریی ماشینو مثله بنز و خاور میکنه نه ماشین اسپرت نه؟نظره مشا چیه؟

ششمم میگم پول بزارم برا زیر سپریو راکابیه بقل یا کاره بیخودیه با این کارایی که میخوام کنم؟

هفتم بنظرتون خیلی بد صلیغه دارم پیشش میرم؟راستاااا فکر نکنم تک بشه آخه اول از همه کسی 141 رو اسپرت نمیکه اونم نقره ابی و دوما اینکه 141 سقف مشکی توی اهواز و هیچ عکسی هم ندیدم نه؟

هشتم خیلی چاکریم که خوندیو جواب میخوای بدی قربونه رفاقتت برم من که خیلی باهالی داداش (آبادانی گفتم)

جانه این ماشینه دمره 141م جواب بده دیگه قربونت منتظرم

در کل چه کارایم بده چه کارای خوبه نظرتون واقعا برام اهمیت داره

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •