تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سوال درمورد مودم adsl

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض سوال درمورد مودم adsl

من یه مودم پلانت(planet) دارم مدلش ade-3410 می باشه(یعنی رو بدنش اینو نوشته!) این مشکلش اینه که وقتی با اینترنت کار میکنم یا دانلود و این صحبتا هر لحظه ممکنه سیستم ریست بشه! نمی دوم حالا مشکل از درایورش ممکنه باشه چون اون یارو که از شرکت اش اومده بود اصلا سی دی مودم رو نذاشت تو دستگاه که تازه بخواد درایوری براش نصب کنه! رفته بودم یه سایتی که یاد داده بود چطور مودم adsl نصب می کنن ، دیدماونجا آخر آموزش نوشته بود:

"مطلب مهم دیگر اینست که روی مودم شما چراغهایی وجود دارد که باید چراغ PWR همیشه روشن باشد و چراغ SYS همیشه چشمک زن است و چراغ LAN و DSL همیشه باید روشن و ثابت باشد."

منم یه نگاه انداختم دیدم چراغ adsl و lan همیشه چشمک می زنن و sys ثابته! (کاملا برعکس اونیکه باید باشه!)
    حالا سوال من اینه که این مشکل ریست شدن موقع کار با اینترنت از این چراغاست یا از درایوری که نصب نشده؟ حالا این چراغای lan و adsl که چشمک می زنن و sys که چشمک می زنه دلیلش چیه؟ من چیکار کنم دیگه ریست نشم؟ همین الان که این تاپیکو می فرستم احتمال ریست شدن هست! مشکل خیلی حاده ... آخه منکه adsl دارم چرا باید از دانلود یه فایل 5 مگی عاجز باشم؟ کمک کنید!

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام، من از adsl شاتل 128k با ترافیک 10G استفاده می کنم. چون مقدار دانلود من در ماه به 1G هم نمیرسه می خواستم میزان دانلودم رو کم کنم ولی با همین سرعت!
    ولی به من میگن که توی منطقه ی شما این امکان وجود نداره، یعنی همچین سرویسی ارائه نمیشه!! یا یکبار گفتن باید ببینیم پورتی باز هست یا همه پر شدن!!!

می خواستم بدونم مگه تغییر میزان دانلود به صورت نرم افزاری انجام نمیشه!!؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •