تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: ظاهر شدن مکرر صفحه آبی (dumping of physical memory)

داره خودمونی میشه rayhaneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ونکوور کانادا

پيش فرض ظاهر شدن مکرر صفحه آبی (dumping of physical memory)

سلام
    من ویندوزم اکس پیه و سرویس پک 3 البته رو لپ تاپ dell
    راستش مدتیه که هراز چند گاهی وسط کاربا لپ تاپم (مخصوصا وقتی آنلاینم) یک صفحه آبی ظاهر میشه با این مضامین:

اولین بار که همچین چیزی دیدم بعد نصب اشتباهی برنامه ای بود که وقتی ریست کردم و این صفحه آمد و ویندوز دیگه بالا نیامد تا اینکه دوباره ویندوز را نصب کردم
    ولی دفعات بعد بدون نصب برنامه خاصی فقط در حال باز بودن برنامه های مختلف این صفحه آبی و پیامش ظاهر شد ولی خوشبختانه
    بعد پیام لپتاپ رو با فشردن پاور آف میکنم و ویندوز هم بالا می آید . وقتی ویندوز بالا میاد همان پنجره ارور و اطلاع به مایکروسافت میاد و یه همچین چیزی میگه:

آخرین بار هم که ویندوزم قاتی کرد همین دیروز بود که به نت وصل بودم چند دقیقه رفتم بیرون اتاق برگشتم دیدم یک صفحه سیاه ظاهر شده با این مضمون:
    No bootable drive has been found ..press f1 to retry boot f2 for sys utility f5 for step by step testing
    boot procedure
    که خدارو شکر ویندوز بلاخره با همون f5 بالا آمد.
    ولی مشکل این جاست که:
    بعد قضیه صفحه سیاه ویندوز دیر بالا میاد (تو قسمت آرم ویندوز طول میکشه) بالا هم که میاد دیر آماده کار میشه.
    واینکه چه کنم که نه صفحه آبیه رو دیگه ببینم نه سیاه رو؟!
    ببخشید طولانی شد منتظر جواب دوستان متخصص هستم
    با تشکر قبلی
    Last edited by rayhaneh; 14-04-2009 at 16:51.

داره خودمونی میشه Mahbod91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من این مشکل رو با کامپیوتر رومیزیم داشتم ، دقیقا هم مواقع آنلاین میشد ، به خیلی موارد از جمله مشکلات مختلف رم و هارد بستگی داره
    ولی ماله من مشکل از مودم adsl بود
    ویندوز که بعد از صفحه آبی ریست می کنی بالا میاد ، یه صفحه میاد ، dont send میده ، send error report رو بزن ببین چی میگه؟ مال من گفت مشکل از مودم هست

3. این کاربر از Mahbod91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ونکوور کانادا

پيش فرض

من این مشکل رو با کامپیوتر رومیزیم داشتم ، دقیقا هم مواقع آنلاین میشد ، به خیلی موارد از جمله مشکلات مختلف رم و هارد بستگی داره
    ولی ماله من مشکل از مودم adsl بود
    ویندوز که بعد از صفحه آبی ریست می کنی بالا میاد ، یه صفحه میاد ، dont send میده ، send error report رو بزن ببین چی میگه؟ مال من گفت مشکل از مودم هست
    Last edited by rayhaneh; 11-04-2009 at 21:06.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اینطور که شما گفتید هدس میزنم مشکل منم از adsl هست.
    با این حال اگه بازم ارور اومد send error message رو هم امتحان میکنم
    مشکل شما چطوری حل شد؟
    از مودم Corecess ADSL یا Globespann Virata USB ADSL Modem استفاده می کنید؟
    مشکل من حل نشد مودم رو نباید بزاری زیاد داغ کنه! البته اگه مشکل از مودم باشه وگرنه 99% موارد از بقیه چیزاست!

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دقيقا نقل قول از آقاي امير آشتياني ( نويسنده مقاله 1200 صفحه اي در مورد هک ) :
    اگر با تصوير زير مواجه شديد بدانيد که اين يک صفحه آبي مرگ است و سيستمتان دچار مرگ مغزي شده است و بايد به گورستان منتقل کنيد .
    البته نمي خوام نا اميدتون کنم ، ولي اين دقيقا همون عکسيه که آقاي آشتياني هم گذاشته بود .
    بعد ادامه ميده :
    اغلب اکسپلويت هايي که با موفقيت اجرا نشوند باعث ضربه خوردن به منابع سيستمي مي شوند .

موفق باشيد .

7. این کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اگر با تصوير زير مواجه شديد بدانيد که اين يک صفحه آبي مرگ است و سيستمتان دچار مرگ مغزي شده است و بايد به گورستان منتقل کنيد .
    البته نمي خوام نا اميدتون کنم ، ولي اين دقيقا همون عکسيه که آقاي آشتياني هم گذاشته بود .
    بعد ادامه ميده :
    اغلب اکسپلويت هايي که با موفقيت اجرا نشوند باعث ضربه خوردن به منابع سيستمي مي شوند .

موفق باشيد .
    سیستم ما داشت خودشو با این ارور خفه می کرد ، به گورستان هم منتقل نشد! ، مودم مشکل داشت!
    این آقای آشتیانی خیلی خوشحال تشریف داشتند ، چون من از پیش دبستانی که با کامپیوتر آشنا بودم تا حالا هزاران بار با انواع و اقسام ارور های مختلف و از زمانی که اکس پی اومد روی چندین کامپیوتر مختلف چندصد بار این ارور رو دیدم و هربار مشکل از هرجایی بوده حل شده و هیچ کدوم به گورستان منتقل نشدن
    منم اگه فردا برم 100،000 صفحه در مورد گرافیک بنویسم ، بعد بیام بگم هرکی با پیغام Don't send روبرو شد بدونه که کامپیوترش در شرف مرگه شما قبول می کنی؟

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اولا اميرآشتياني ( مرحوم کف خون! ) همونطوري که خودش گفته بخشي از اون 1200 صفحه رو نوشته
    آخه مگه کسي صحبت از اکسپلويت کرد که اين مطلبو گذاشتي ؟؟ ( يه مطلب کاملا بي ربط به موضوع !! زنگ تفريح!! )
    از همه اين حرفا که بگذريم
    سلام
    من ویندوزم اکس پیه و سرویس پک 3 البته رو لپ تاپ dell
    راستش مدتیه که هراز چند گاهی وسط کاربا لپ تاپم (مخصوصا وقتی آنلاینم) یک صفحه آبی ظاهر میشه با این مضامین:
    اولین بار که همچین چیزی دیدم بعد نصب اشتباهی برنامه ای بود که وقتی ریست کردم و این صفحه آمد و ویندوز دیگه بالا نیامد تا اینکه دوباره ویندوز را نصب کردم
    ولی دفعات بعد بدون نصب برنامه خاصی فقط در حال باز بودن برنامه های مختلف این صفحه آبی و پیامش ظاهر شد ولی خوشبختانه
    بعد پیام لپتاپ رو با فشردن پاور آف میکنم و ویندوز هم بالا می آید . وقتی ویندوز بالا میاد همان پنجره ارور و اطلاع به مایکروسافت میاد و یه همچین چیزی میگه:
    آخرین بار هم که ویندوزم قاتی کرد همین دیروز بود که به نت وصل بودم چند دقیقه رفتم بیرون اتاق برگشتم دیدم یک صفحه سیاه ظاهر شده با این مضمون:
    No bootable drive has been found ..press f1 to retry boot f2 for sys utility f5 for step by step testing
    boot procedure
    که خدارو شکر ویندوز بلاخره با همون f5 بالا آمد.
    ولی مشکل این جاست که:
    بعد قضیه صفحه سیاه ویندوز دیر بالا میاد (تو قسمت آرم ویندوز طول میکشه) بالا هم که میاد دیر آماده کار میشه.
    واینکه چه کنم که نه صفحه آبیه رو دیگه ببینم نه سیاه رو؟!
    ببخشید طولانی شد منتظر جواب دوستان متخصص هستم
    با تشکر قبلی
    دوست عزيز شما ببين مسير C:\WINDOWS\Minidump روي سيستمت هست ؟ اگه بود فايل دامپ ( dmp. ) داخلشو اينجا بزار يه سوال ديگه اون عکس براي سيستم خودته ؟
    Last edited by ehsankalak; 13-04-2009 at 14:07.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم..
    بعد ادامه ميده :

موفق باشيد .
    نه بابا اين حرفا كدومه؟؟!!
    ببين يه موقعي بودش وقتي من مودم اكسترنال دايل آپ را به لپتاپ وصل ميكردم خيلي پيش ميومد كه وسطاي كار يهو صفحه ي آبي ميومد....ولي اگه جدا ميكردمش ديگه نميومد....پس يعني ايراد سخت افزاري.
    گاهي اشكال از رم ها هستش....يكي دو هفته قبل داشتم روي يه سيستم اداري رده خارج ويندوز نصب ميكردم به هيچوجه از مرحله ي كپي كردن فايلهاي ويندوز روي هارد فراتر نميرفت و هر بار يا همون موقع يا هم زودتر صفحه آبي ميومد كه با تعويض رم مشكل حل شد و ويندوز نصب شد..
    اگه بتوني از ويندوز ارجينال سيستمت و درايورهاي كاملش استفاده كني هم بد نيستش چون گاهي بعضي از اين ويندوزهاي دستكاري شده روي بعضي سيستمها دچار مشكلات زودرس ميشن كه زياد باهاشن برخورد كردم..
    پس دلايل مختلفي ميتونه داشته باشه حالا يه عده ميگن همين ارور را بفرست به مايكروسافت تا جوابت را بفرسته!! ولي خودم ميگم كه با آزمون و خطا ميتوني بفهمي.....
    Last edited by avecina.ir; 13-04-2009 at 14:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ونکوور کانادا

پيش فرض

سلام
    ممنون از همه دوستان که نظراتشون رو گفتند
    دوست عزيز شما ببين مسير C:\WINDOWS\Minidump روي سيستمت هست ؟ اگه بود فايل دامپ ( dmp. ) داخلشو اينجا بزار
    ببخشید توی این زیر شاخه ای که شما نوشتید 5 تا فایل با پسوند dmp هست من کدومو بزارم بعدشم اگه بزارم چی میشه؟
    يه سوال ديگه اون عکس براي سيستم خودته ؟
    اره چطور مگه؟
    اگه بتوني از ويندوز ارجينال سيستمت و درايورهاي كاملش استفاده كني هم بد نيستش چون گاهي بعضي از اين ويندوزهاي دستكاري شده روي بعضي سيستمها دچار مشكلات زودرس ميشن كه زياد باهاشن برخورد كردم..
    ویندوزم ارجینال هست و از همان سی دی همراه لپ تاپ نصب کرده ام.
    قبلا درست بود از وقتی مودم adsl رو دادم نصب کردند بعد از اون چندین بار این صفحه آبی اومده و هربار با ریستارت درست شده.
    ولی من چه کنم که دیگه اصلا نیاد یعنی بشه مثل اولش؟
    پس دلايل مختلفي ميتونه داشته باشه حالا يه عده ميگن همين ارور را بفرست به مايكروسافت تا جوابت را بفرسته!! ولي خودم ميگم كه با آزمون و خطا ميتوني بفهمي
    راستش من ارور فرستادن به مایکروسافت رو غیرفعال کردم .
    حالا با این آزمون و خطا یعنی چه طوری بفهمم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ونکوور کانادا

پيش فرض

البته منم یکبار قبلا هم این صفحه رو بعد از نصب اشتباهی یک سخت افزار دیده بودم که بعدش ویندوز بالا نیومد و...
    ولی این دفعات با اون دفعه فرق میکنه!

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •